Şimdi Ara

MAZDA RX-8 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
211
Cevap
3
Favori
173.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bu motordan anlayan usta var iste etrafında sorun yok

ama arızadan sonra usta arama önce usta olduğundan emin ol.
  • Araştırmalarıma o yönde başladım ve ank da böyle bi usta bulamadım,belki daha detaylı manuel aramam lazım..
    2 tane usta var sanırım wankel motor rektefiye si için bursa ve İstanbul da.rutin bakımlar için ank mazda servisi düşünüyorum.farklı bi problem olursa bu iki ustadan birine götüreceğim.
    Wankel motor yapısı, o tok sesi ve düşük vergisi her bakımdan bmw 320ci yi bnm için bitirdi.
    Extra olarak her köşe başında görülen bi araç deil rx8
    Bugün yarın ama kesinlikle Haziran Temmuz A kadar bi rx8 r3 sahibi olmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galericiler,al satcilar,hevesimi bi alayim da,yan makinasi vb. piyasanin durumu ortada...
    Temiz bir arac almak icin girdigimiz arastirma bi yerden sonra cok can sikici hal aliyor
  • şu fani dünyadan gitmeden alınması gereken otomobil
  • 2010 Siyah R3'ümü Nisan - Haziran civarı satmayı planlıyorum. Tramersiz, temiz araç. İlgilenen varsa bana ulaşsın. İşte kendisi:

MAZDA RX-8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cliorsi -- 19 Mart 2017; 21:15:50 >
  • Kaçıncı sahibinden ve satış sebebi? R3 düşünen iki tanıdım vardı, onlara iletmek üzere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. Sahibinden satılık. İşten çıkardılar, o sebeple ikinci araba olmasa daha iyi.
  • merhaba arkadaşlar. mazda RX8 ile mitsubishi lancer invite arasında kaldım. iki aracı da kullanan arkadaşlardan fikirlerini yazmalarını rica ediyorum.
  • bende baya araştırma evresindeyim ama işte tutulmayan fakat efsane olan 3 araba arasında kaldım
    mazda rx8
    mitsubishi lancer invite
    alfa romeo 159

en mantıklısı lancer gibi geliyor fakat

sanayi reno ve fiat dan bile düzgün anlamayan usta görünümlü insanlar oldukça
    alsak bir dert almasak bir dert

alsak hayalini kurduğun araç kılasında göre güçlü asi ve cezbediyor insanı fakat sıfır motor bilgisi ve aç gözlü sanayicilerin elinde oyuncak olmak

almasak diğer araçlara yönelsek uygun fiyat fakat sürekli yine ucuz etin yahnisi gibi yine değiştir yine gönlündeki araba hayali ile kal

istediğimiz araçlar ucuz veya kalitesiz araçlar değil fakat masraf çıkardığında güveneceğin birileri yok.
  • rx8 çok begendiğim bir araç acaba alsak kronik sorunları varmı araç sıkıntı yaratırmı bize ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.