Şimdi Ara

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!! (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.662
Cevap
3
Favori
75.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet büyük ihtimalle antrenmanda ben saat 19 hala çalışıyorum. offfffff of.
  • Karting olayi cok hos ben varim
  • Ben herkesden şikayetçiyim nasıl gidiyorsunuz kardeşim öyle yine sonuncu olduk Herkesin iyi olduğu bir turnuvada sonuncu olduğuma üzülmüyorum, zaten planladığım gibi hasarsız ve 2 pit ile gittim ama lastikleri zorlamadığım halde 10 tur anca yetti biraz daha zorlasam tamamen bitecek, bu sürüşle sizin lastikler nasıl bitmiyor çözemedim birşeyleri yanlış yapıyorum galiba, 3. turda konsantrasyon eksikliğiyle ceza alınca yarışır gibi değilde normal sürer gibi gitmeye başladım, yatakdan yeni kalkıp uyku sersemliğiyle yarış bu kadar oluyor ama suzuka ve fujide şansım iyi giderse üst sıraları zorlarım, Oğuz da sorun yaşayınca bizim takımın şansı bitmiş gibi görünüyor

Biraz değişiklik yapalım KINGIRACILEYŞINS EFKAN

• Yarış birincisi takım arkadaşım efkana ve yarısan tüm arkadaslarımıza tebrikler diyorum. güzel yarış oldu.. Bu arada Ardacım senin kaliten tartışılmaz ama sendeki tek eksik antrenman eksikliği.. Sürekli Nurburgringde ve civarındaki barlarda takılırsan olmazki:)

Bu arada Black seni gececektim peşinden hiç ayrılmadım ama hatırlarsan start düzlüğüne çıkmadan önceki son virajda aracın yalpaladı ve istemeyerek sana arkadan hafif dokundum ve 5 saniye ceza aldım yoksa motoroumun sıcaklığı ensendeydi:)
  • Haklısın abi antrenman hiç sevmiyorum bugün ring de anterenmanlara başlayayım bari, pardon suzuka da Var ya ring de yarış olsa rakip tanımazdım
  • Yarışı değerlendirebilmek içi daha yeni fırsat bulabildim..
    Efkan başta herkesi kutlarım..
    Benim için kariyerimin en iyi yarışıydı İlk 10 tur 3lü olarak Efkan ve Volkan abiyle çok iyi bi mücadele verdik..2 Takım arkadaşının arasında kalması Efkanı baya zorladı Tekrardan izleyince ilk turlarda baya iyi savunma yaptığımı gördüm Efkan heryerden kafa uzatmış ama iyi kapamışım...Pite aynı anda arka arkaya girdik..Pitten çıkınca Efkanla fark biraz açıldı ve rüzgarını bi daha yakalayamadık..Yoksa inanıyorumki yarış sonuna kadar 3 kişi arasında süper bir mücadele olurdu..Kalan 20 tur boyunca Volkan abiyle yan yana gittik..Takım arkadaşı olmamızın da verdiği rahatlıkla agresiflik yoktu ve çok temiz çok centilmence takıldık 30 tur attığınız bir yarışta son düzlüğe yan yana çıkmanı keyfi anlatılamaz..İlk defa böyle bir yarış çıkardım kendi adıma süperdi..Düzlükte Efkanla olan farkı birbirimizin rüzgarıyla azaltırken, pistin iç kısımlarında tekrar süre aynı hali alıyordu..Bu hafta çok antreman yapmanın ne kadar önemli olduğunu daha iyi anladım Çok çalışmıştık ve hakketiğimiz gibi en çok puanı toplayan takım olduk..Bu turnuvada şanssızlıklar yaşamamam performansımı baya bi arttırdı işallah kalan yarışlardada böyle gider...
    Bütün yarış boyunca bizi adım adım takip eden Eray'ı da tebrik ederim..Rüzgarımıza girebilmeyi başarsaydı 2. lik mücadelesine oda katılacaktı..Ama iyi kaçtık
    Şanssızlık yaşayan Bekir abi ve Eren adına üzgünüm...Bu tarz kazalar insanın tadını kaçırıyor ama buda yarışın bir parçası malesef Hakemler gerekli itirazları değerlendirecektir..
    Herkesin eline sağlık, ilk virajı dönerken ve hatta 3-4 tur tren gibi giderken herkes elinden gelen centilmenliği sergilemiş...Tekrarlardan bunu görmek beni en çok mutlu eden olay Hepimizin kendini fazlasıyla geliştirdiğini düşünüyorum..Fırsatını bulunca yarış sonuçlarını ve puan durumunu güncellerim..
    Yeni haftada hepinize daha bol antremanlar diliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

quote:

quote:

Turnuva katılım ücretini gönderenler (güncel)

1.BEKİR
    2.FİKRET
    3.ARDA
    4.MUSTAFA
    5.ÖZKAN
    6.EFKAN
    7.ERAY
    8.OĞUZ
    9.HAKAN
    10.EREN
    11.UMUT
    12.VOLKAN
    13.ONUR

..

..

Turnuva katılım bedelleri tamamlanmıştır arkadaşlar ilginize teşekkürler...İlk fırsatta ödülleri yaptırmaya başlıycam..Tişört baskısı için bi arkadaşımdan rica ettim bikaç resim hazırlıycak bakalım güzel olursa ödüller kıza zamanda tamamlanır..

• Sıralama yine yanlış oldu galiba 1.52 yapmama rağmen beni 7. sırada başladım bu yüzden herkesin beni geçmesini bekledim
  • Onur bu arada tişört tasarımı için bende yardım edebilriim herzaman aklında bulunsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

Sıralama yine yanlış oldu galiba 1.52 yapmama rağmen beni 7. sırada başladım bu yüzden herkesin beni geçmesini bekledim

Sıralama benide hayal kırıklığına ugrattı. 1,50,500 ile 10. sırada yarısa basladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erendemirbakan

Onur bu arada tişört tasarımı için bende yardım edebilriim herzaman aklında bulunsun..

Erencim söylesene yahu o zaman 1-2 çalışma yap fırsat bulduğunda süper olur...
    Resmin bi yerlerine; Lexus Cup Championship Winner ve Winner Team yazılarını oturtmaya çalışırsın o zaman dostum bekliyorum çalışmaları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boomerang35

quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

Sıralama yine yanlış oldu galiba 1.52 yapmama rağmen beni 7. sırada başladım bu yüzden herkesin beni geçmesini bekledim

Sıralama benide hayal kırıklığına ugrattı. 1,50,500 ile 10. sırada yarısa basladım.

Geçen yarıştada beni iyi bi dereceyle 9. fln başlatmıştı önümüzdeki yarış sıralamalarda herkes kendini 1. görürse bi çaresine bakmak lazım yanlış başlatıyor..
  • Arkadaşlar yağmurlu suzuka yarışını bir kez daha düşünün, dün gece odada kalan arkadaşlarla biraz denedik ve problemler yaşadık hepimiz.
    Bence gereksiz bir yarış, yerine başka bir yarış koyalım.
    Var mı benim gibi düşünen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: H-Shifter

Arkadaşlar yağmurlu suzuka yarışını bir kez daha düşünün, dün gece odada kalan arkadaşlarla biraz denedik ve problemler yaşadık hepimiz.
    Bence gereksiz bir yarış, yerine başka bir yarış koyalım.
    Var mı benim gibi düşünen?

Senin gibi düşünüyorum Bekir. o pistte o aracla degişken hava kosullarında yarış yapmak istemiyorum. Antrenman yapasım bile yok. Hatta bi ara sırf o etap için yarışa bile katılmamayı düşünmeye başladım.
  • LEXUS CUP 2. YARIŞ GRAND VALLEY SPEEDWAY YARIŞ SONUÇLARI

1. EFKAN -------------- 56.48,316 --------- 12 PUAN
    2. ONUR ---------------- + 10,296 --------- 10 PUAN
    3. VOLKAN ------------- + 11,168 ---------- 9 PUAN
    4. ERAY ---------------- + 17,536 ---------- 8 PUAN
    5. UMUT ---------------- + 47,156 ---------- 7 PUAN
    6. HAKAN ------------- + 1.01,299 --------- 6 PUAN
    7. MUSTAFA ---------- + 1.01,643 ---------- 5 PUAN
    8. FİKRET ------------- + 1.06,865 ---------- 4 PUAN
    9. EREN ---------------- + 1.12,044 --------- 3 PUAN
    10. BEKİR -------------- + 1.38,236 --------- 2 PUAN
    11. OĞUZ --------------- + 1.56,448 --------- 1 PUAN
    12. ARDA ---------------- + 2.27,626 -------- 0 PUAN
    13. ÖZKAN --------------Yarışa katılmadı ----- 0 PUAN

İlk mesajda puan tablosu güncellenmiştir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 26 Temmuz 2011; 17:30:57 >

• bende Suzuka ve Madrid pistinin değiştirilmesi taraftarayım,zaten yeteri kadar eziyet çekiyoruz bu lastiklerle üztüne kar kış ve daracık cadde yarışları sarmıyor..Başta sert lastik hafif hasar demiştim ama kımse tınlamadı..Dün bekirin başına gelenler sizlerinde başına geldiğinde sızlanmayın sonra..Sonraki turnuvalarda Joyistic le oynayan vatandaşlarıda düşünün derim..Izdırap çekitim dün yarışırken..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROCKTURK

bende Suzuka ve Madrid pistinin değiştirilmesi taraftarayım,zaten yeteri kadar eziyet çekiyoruz bu lastiklerle üztüne kar kış ve daracık cadde yarışları sarmıyor..Başta sert lastik hafif hasar demiştim ama kımse tınlamadı..Dün bekirin başına gelenler sizlerinde başına geldiğinde sızlanmayın sonra..Sonraki turnuvalarda Joyistic le oynayan vatandaşlarıda düşünün derim..Izdırap çekitim dün yarışırken..

Evet hakan a katılıyoorum oldum olası şehir pistlerine bir türlü ısınamadım. Yarısın ruhuna aykırı gibi geliyor bana.. Suzukada değişken hava ve Madrid pistine hayır diyorum.

• Günaydın Arkadaşlar,

Gerçekten çok keyifli bir yarıştı benim içinde Dfgt ye biraz daha alıştığımı hissettim ama bu pedal takımına alışmam mümkün değil gaza frene basıyormuyum basmıyormuyum belli değil

Efkan tekrar tebrikler kardeşim hasta halinle bile yine uçuyordun.. Hakem heyeti aldığı ilaçlarda doping kontrolü yapılmasını talep ediyorum hakem heyetinden tanıdığı olan varmı para vericem ilaçların etkisimi oldu nedir

4. Turda Umutla Bekir arasındaki kaza ve 13 yada 14 tü sanırım Eren'le Hakan arasındaki kazayı inceledim.

Bu konuyu çok uzatmayacağım ama Hakem komitesi olarak aldığımız karar kimseye ceza verilmemesi yönünde... Öncelikle yarışı izlerken her kameranın farklı görüntüleri gösterdiğini söyleyebilirim. Bana inanmayabilirsiniz ama en az 20 kere seyrettim

Umutların kazasında kimsede kasıt tespit edemedik. Sadece biraz daha durum farkındalığı gerekiyormuş izlenimi edindik. Bekir eğer Umut'u görmüş olsaydı o kadar içerden zorlamayacak, Umutta Bekirin onu görmediğini bilseydi bir tur bekler ana düzlükte geçmeye çalışırdı diye düşünüyorum. Olayda zaten Umut'un tünelden Bekiri geçip sola doğru aracı içeri sokmasıyla başlamış sonrasındaki 270 km hızla giderken oluşan en ufak temas her iki aracıda dışarı çıkarmaya yetmiş. Kötü olan hatta şanssız olan durum Bekirin arabasının kırılması olmuş Umutta çakıl havuzuna iniş yapmış....

Eren ve Hakan'ın kazası malesef bende yok. Şaka gibi ama gerçek Eren'in aracında arkadan hasar olduğunu bildirmesine rağmen bahsi geçen turlarda araçta ben hasar göremiyorum hatta Hakan ı Erene o kadar temas olacak kadar yakınında bir sahnedede göremedim. Zaten Eren durumun önemsiz olduğunu üstünü çize çize belirtti ama yinede videoda olmaması acı verici bir durum.

Ama sizlere şunu söyleyeyim arkadaşlar gerçekten herkesin inanılmaz kontrollü olduğu her aracın viraja girerken sağa sola dikkat ederek hatta çizgiyi kaçıranların yol vererek ilerlediği muhteşem bir yarış olmuş. Ön sıralardaki mücadele ayrı orta sıralardaki mücadele tadından yenmez hale gelmiş. Lanet olası GT5 tekrar videosunu tadımlık yapmış bir sahneyi bir kez daha izlemek için en başa gidip yeniden başlatmak gerekiyor biliyorsunuz Herkese Teşekkürler

Arkadaşlar kazalar hep vardı, hep oldu, hep te olmaya devam edecek. Önemli olan elimizden gelen hasssasiyeti göstermek ve kimsenin bilerek yada isteyerek birşey yapmadığını bilip ona göre davranmak. Evet biliyorum onca antreman hazırlık sonrasında durumu kabul etmek çok zor bende yaşadım ama bu durumda yapılması gereken oluşan durumdan dolayı düşülen sıranın yarış bitene kadar ne kadar üzerine çıkabileceğini düşünmemiz gerekiyor. F1 i motoGP yi izleyin kimse makina yürür hale gelince yavaşlamıyor üstüne daha çok konsantrasyon ile ne kadar tırmanabilirimin derdine düşüyor..

Biz çok güzel bir ekibiz öylede kalmasını diliyorum. Herkes kendini her geçen gün geliştimeye devam ediyor saygımız en üst seviyede kimsenin kimseye garezi yok daha ne isteyelim isteyelim isteyelim setup isteyelim

Alın size çok şinize yarayacak Arda'nında sorusuna cevap olacak bir setup trick daha

Aracın özellikle lexus için düşünmeyin her araçta pistteki tutuşa ve aracın yere temasına bağlı olarak değişebilir Şanzıman ayarlarındaki son vites oranı ile oynayın

Bu değeri 5000 e getirirseniz araç motorsiklet gibi kısacık sürelerde vitesleri bitirir ama lastik tutarsa eğer 2000 e doğru getirirseniz aracın vites aralık oranları artacağı için yere tutunma artar patinaj azalır ama akselerasyon yani hızlanma oranınız düşer. Lastik yemektende vazgeçer yol yemeye başlar

Arda bu senin istediğin tepkiyi verecek dostum lastiklerde daha az aşınacak kanaatindeyim umarım işe yarar.

Evet millet işe gelmeye başladı bende başlayayım he bu arada Suzuka yarışının dinamik olmasını istemiyorum bence kar lastikleri ile karda yarışalım puhahahahaha Şaka şaka çoğunluğun kararına uyacağımı ve söz hakkımı Onur'a devrettiğimi dün takım sözcümüze ilettim. Her duruma uyarım.

Offfff bırakamadım yazmayı yahu hep aklıma kapatacakken bişeyler geliyor. Hep beraber carting için lütfen bana istanbul'dan katılabilecek olan arkadaşlarım özelden mesaj atıp cep telefonlarını göndersinler programı yapmaya çalışacağım. bu organizasyona şehir dışından katılabilme şansı olanlarda lütfen beni bilgilendirsin. Adam yetmezse katılımcıların arkadaşlarınada yer verebiliriz diye düşünüyorum.

+ gt5 mi forza 4 mü bu konuda araştırmalar yapmaya başlayacağım hayırlısı diyelim

Ben kaçar artıkın ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***GTO*** -- 27 Temmuz 2011; 7:48:12 >

• Yağmurlu olması değişik bir tecrübe olucaktı ama tabiki herkesin istekleri bizim için önemli, zaten dinamik havada pek dinamik olmuyomuş..
    Tahkim kurulunun itirazları değerlendirmesi sonucu SUZUKA YARIŞININ HAVA DURUMU GÜNEŞLİ VE DEĞİŞMEZ OLACAKTIR...Antremanlarınıza buna göre devam edebilirsiniz..Duyanlar duymayanlara bildirsin lütfen

Madrid pistinde de değişiklik yapılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 27 Temmuz 2011; 8:34:40 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.