Şimdi Ara

MAZDA RX-7 TOURING CAR TÜRKIYE SAMPIYONASI SONA ERDI!!!! (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.663
Cevap
3
Favori
75.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eray'ım süper olmuş harbiden ya..Ben bu yarışın sonunu ilk kez görüyorum, Hakan abi tam kurt pilot tarfine uymuş harbiden...Abinin yorumlarıda çok fenaa kopardı beni...Özlemişim yarışmayı videoyu izleyince farkettim valla...Turnuva bittiğinden beri daha 1 kez bile gt5 oynamadım heralde unutmuşumdur tamamen...
    Şu diğer yarışlarında videolarını yapsan manyak olucak harbiden 2 saat oturup soluksuz izlenir..Bekliyoruz kardeşim
  • Erayyy süper olmus dostum . Diğer videolarıda sabırsızlıkla bekliyoruz. Özellikle Circuit de la sarthe yi:) Hakan oradada başrolde.

Bu arada 1 aydır oyuna girmedim. Önce babam rahatsızlandı 10 gün kadar hastanede yattı, ardından evi komple tadilata soktuk daha 2 gün önce bitti. Sizlerle yarışmayı ve oyunu cok özledim. Hadi bi turnuva daha düzenleyelim.
  • ben bu hafta içi evde olduğum saatlerde oyunda olmaya çalışıcam. gelebilecek herkesle fikir alışverişi yaparız. sonrasında haftasonu da kuralları oluştururuz ve pazarteside yarışımızı yaparız diyorum ben. siz ne diyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gt35

ben bu hafta içi evde olduğum saatlerde oyunda olmaya çalışıcam. gelebilecek herkesle fikir alışverişi yaparız. sonrasında haftasonu da kuralları oluştururuz ve pazarteside yarışımızı yaparız diyorum ben. siz ne diyorsunuz ?

Eray ben gelirim ama eskisi gibi herkesi turnuva haricinde oyunda buluşturmak zor olacaktır. Bence ne konusulacaksa forumda yazılıp çizilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memento-Mori35

quote:

ben bu hafta içi evde olduğum saatlerde oyunda olmaya çalışıcam. gelebilecek herkesle fikir alışverişi yaparız. sonrasında haftasonu da kuralları oluştururuz ve pazarteside yarışımızı yaparız diyorum ben. siz ne diyorsunuz ?

Eray ben gelirim ama eskisi gibi herkesi turnuva haricinde oyunda buluşturmak zor olacaktır. Bence ne konusulacaksa forumda yazılıp çizilsin.

abi o yuzden hafta içi dedim. 5 gunde illaki bulusuruz konusuruz. burda da baksana 1 gunde 1 mesaj atıyoruz :D:D
  • Selam arkadaslar :)) eray cok guldum videoda ellerine saglik :) benim is tempom oyle bir hale geldiki hafta da bir acsam gt5 i seviniyorum diyebilirim. Bu aralar hersey zorla gidiyor umarim yakinda duzelir. Gorusemedigimiz surecte isvicre de snowboard macerasi yaptim bir arkadasimla superdi paso italya isvicre kaydik durduk . Turnuva konusunda hic bir soz veremiyorum gercekten zor gorunuyor benim icin bu aralar . Sartlar degisirse direkt olarak bilgi verecegim. Tum ekibi ozledim valla herkese cok cok selamlar.. Volkan..
  • Video çok güzel olmuş.. bu arkadaşlara ceza vermiyonuz mu sanki tarkan doğru giriş yapıyo gibi ama başka atak şansı kalmadığı için oğuz zorlamak istemiş.. çok heyecanlı olmuş ama..
  • Arkadaşlar aranızda GTPlanet üyesi yok mu ? Bu kadar sağlam GT ci var . GTPlanet te oylama var . Üyeliği olan arkadaşlardan rica bana oy atabilirler mi ?

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=249735&page=5
  • selamlar tüm ekibe.. nerelerdesiniz? nasılsınız? benim kız da 4 ay 18 günlük oldu, hepinize selamı var tekrardan selamlar,sevgiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mefluc

selamlar tüm ekibe.. nerelerdesiniz? nasılsınız? benim kız da 4 ay 18 günlük oldu, hepinize selamı var tekrardan selamlar,sevgiler..

Vay be özgün, büüyütmüşsün bile kızı . Maşallah diyelim.

Bu arada valla ekip mekip kalmadı. Arada girip bakıyorum ama kimse yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mefluc

selamlar tüm ekibe.. nerelerdesiniz? nasılsınız? benim kız da 4 ay 18 günlük oldu, hepinize selamı var tekrardan selamlar,sevgiler..

allah anali babali buyutsun abi cok op bizim icin.

valla bencede ekip kalmadi. ozkanla turladik bi aksam araba denedik. sonrasinda ne foruma yazan oldu ne oyuna giren bende organizasyon falan biraktim gitti.
  • Beyler bu kadarmı bıktınız ya oyundan..

Eray diğer videoları sabırsızlıkla bekliyoruz. Sözün vardı:)
  • Selam Arkadaşlarım,

Hepiniz iyisinizdir inşallah :)

Tekrar hatırlatmakta fayda var diye yazıyorum; uzun zamandır bu linkte hareketlilik yok gördüğüm kadarı ile, evinde ortalama bir bilgisayarı olan arkadaşlar neden iRacing'i denemiyorlar, inanın çok beğeneceksiniz. Öyle grafikti, tüydü yündü bunlara takılmayın arkadaşlarım. Ben bu kadar profesyonel ve hatasız çalışan bir platform görmedim, bir sürü similasyon oyununu deneyen diğer arkadaşlar da bunu destekliyor, şu anda en iyi similasyon iRacing, bu ıspatlanmış birşey.

Gördüğüm kadarı ile GT5 artık suyunu çekmiş, kaldı ki PS3 suyunu çekmiş yahu, adamlar yeni nesil PS'den bahsetmeye başladılar artık.
    Eğer ortam diyorsanız bu tayfa ile iRacing'deki ortamı düşünemiyorum mükemmel olur

Maddi durumu iyi olan arkadaşlarım tekrar düşünsünler lütfen.
    Oğuz da aramıza katıldı ve inanın hiç pişman değil, numarası olanlar arayıp sorabilirler kendisine de

Şu anda yeni bir Lig platformu kuruluyor iRacing'te ve GT5'te kendi aramızda kurduğumuz lig usulü gibi hem kendi aramızda hem de takım olarak başka takımlarla profesyonel bir çatı altında yarışma imkanı bulabileceğiz, mükemmel birşey bu.

Şu anda düzenli olarak yarışan 6-7 kişiden oluşan bir takımımız var ve her birimiz günden güne iyileşiyoruz. Takımımızın adı TTM (Team Türkiye Motorsport)

Muhabbetinizi çok özledim vallahi, katılabilecek olan arkadaşlar buyursunlar gelsinler, iRacing giderek çok daha iyileşiyor ve büyüyor.
    Hepinize burdan selamlar, kendinize iyi bakın, görüşmek dileğiyle dostlar.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: H-Shifter

Selam Arkadaşlarım,

Hepiniz iyisinizdir inşallah :)

Tekrar hatırlatmakta fayda var diye yazıyorum; uzun zamandır bu linkte hareketlilik yok gördüğüm kadarı ile, evinde ortalama bir bilgisayarı olan arkadaşlar neden iRacing'i denemiyorlar, inanın çok beğeneceksiniz. Öyle grafikti, tüydü yündü bunlara takılmayın arkadaşlarım. Ben bu kadar profesyonel ve hatasız çalışan bir platform görmedim, bir sürü similasyon oyununu deneyen diğer arkadaşlar da bunu destekliyor, şu anda en iyi similasyon iRacing, bu ıspatlanmış birşey.

Gördüğüm kadarı ile GT5 artık suyunu çekmiş, kaldı ki PS3 suyunu çekmiş yahu, adamlar yeni nesil PS'den bahsetmeye başladılar artık.
    Eğer ortam diyorsanız bu tayfa ile iRacing'deki ortamı düşünemiyorum mükemmel olur

Maddi durumu iyi olan arkadaşlarım tekrar düşünsünler lütfen.
    Oğuz da aramıza katıldı ve inanın hiç pişman değil, numarası olanlar arayıp sorabilirler kendisine de

Şu anda yeni bir Lig platformu kuruluyor iRacing'te ve GT5'te kendi aramızda kurduğumuz lig usulü gibi hem kendi aramızda hem de takım olarak başka takımlarla profesyonel bir çatı altında yarışma imkanı bulabileceğiz, mükemmel birşey bu.

Şu anda düzenli olarak yarışan 6-7 kişiden oluşan bir takımımız var ve her birimiz günden güne iyileşiyoruz. Takımımızın adı TTM (Team Türkiye Motorsport)

Muhabbetinizi çok özledim vallahi, katılabilecek olan arkadaşlar buyursunlar gelsinler, iRacing giderek çok daha iyileşiyor ve büyüyor.
    Hepinize burdan selamlar, kendinize iyi bakın, görüşmek dileğiyle dostlar.

Saygılar.

+1

• Bende iracingi deneyenlerdenim. Gerçekten çok kaliteli ne gt5e benziyor ne de başka birşeye bambaşka bir sim. Malesef çok ciddi zaman problemim olduğu için devamını getiremedim
  • quote:

Beyler bu kadarmı bıktınız ya oyundan..

abi sozum soz tabiki ama bu aralar yapamam. demistim zaten sinavdan sonra yani temmuzdan sonra ayarlicagimi. madalyalarinizda bende onlarida gondericem. ama temmuzdan sonra.

i racing e gecmek cok isterim ama olmuyor. direksiyonum yok en buyuk sorun bu. su an zamanimda yok. ama ilerde yapabilirim. oguz zaten duzenli olarak anlatiyo ve baski kuruyo uzerimde. ama zamanim ve direksiyonum yok. devam edin bakalim gelirim bi zaman eminim ...
  • quote:

quote:

Beyler bu kadarmı bıktınız ya oyundan..

abi sozum soz tabiki ama bu aralar yapamam. demistim zaten sinavdan sonra yani temmuzdan sonra ayarlicagimi. madalyalarinizda bende onlarida gondericem. ama temmuzdan sonra.

i racing e gecmek cok isterim ama olmuyor. direksiyonum yok en buyuk sorun bu. su an zamanimda yok. ama ilerde yapabilirim. oguz zaten duzenli olarak anlatiyo ve baski kuruyo uzerimde. ama zamanim ve direksiyonum yok. devam edin bakalim gelirim bi zaman eminim ...

Her zaman bekleriz :)
  • Gran Turismo'ya daha önce GT4'te olan Twin Ring Motegi Pisti geliyor olabilir.

Kaynak: http://www.gtplanet.net/twin-ring-motegi-to-appear-in-gt-academy-2012/
  • Selamlar arkadaşlar nasılsınız. Hepinizi muhabbetleri çok özledim gerçekten birgün psnde buluşsak yarışmasak bile iki kelime muhabbet etsek ne güzel olur aslında. Kalın sağlıcakla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TarkanBassoy

Selamlar arkadaşlar nasılsınız. Hepinizi muhabbetleri çok özledim gerçekten birgün psnde buluşsak yarışmasak bile iki kelime muhabbet etsek ne güzel olur aslında. Kalın sağlıcakla.

Valla Tarkan bende herkesi özledim ama millet buharlaştı uçtu sanırım.PSN de Toplanalım bi gün.
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.