Şimdi Ara

MAZDA 626 HB Mİ SEDANMI ALINIR YORUMLARINIZ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
45.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: lifeguard1

Arkadaslar bende 626 konularını okudum ve 93_97 model araliginda bi 626 sahibi olmaya karar verdim. Istanbul da ikamet ediyorum insallah fikirlerim degismeden bulurum tez zamanda.

Niyeti olduktan sonra mutlaka bulunur... Dün bi tane vardı 14 bin liraya anında satıldı, donanımı çok hoştu, temizliği bir başkaydı.
  • Boyle saticilar ve otomobiller oldukca zor arac aliriz kimseye guvenilmiyor ki .
    [;)http://www.sahibinden.com/arama?userId=1711691&hasSecureTrade=false
  • tween_91 kullanıcısına yanıt
    lpg de tekleme varsa 20 tl'ye tüpçüye gidip bilgisayardan ayar yaptırcaksın mis gibi olur.
  • Ben 98 den sonra çıkan yeni kasalardan birini almayı düşünürken tripledes'in harika paylaşımını okuduktan ve aracının fotoğraflarını gördükten sonra 92-97 model 626 ları da hoş buldugumu fark ettim.Benim sorum şu,satılık ilanı bulunan ve ilgilenebileceğim iki araç da sıfır motor yaptırmış,mantık olarak sıfırlanmış motorun iyi bir şey olması gerekirken araç sahipleri 3-5 bin lira (ederinin 3 veya 4'te 1'i ) verip yepyeni motorlu bir araca binme keyfi yaşamadan neden hemen elden çıkarmaya çalışıyor,Haliyle insanın kafasına birçok soru işareti oluşuyor motor sıfırlama hakkında.Sıfırlanmış motor konusunda bizi bilglendirebilecek, fikrini bilgisinden alan değerli kullanıcılar olduğunu forumun evveliyatını okuyup gördüm.Değerli yorumlarını bizle de paylaşırlarsa sevinirim...
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seryılmaz -- 15 Temmuz 2015; 12:20:09 >
  • Arkadaşlar merhaba, Fikirlerinize çok ihtiyacım var. Görsel anlamda araç ile ilgili yorum yapabilir misiniz ve kontrol ederken nelere dikkat etmeliyim sizin gözünüze takılan birşey var mı bu araç ile ilgili. Şimdiden çok teşekkür ederim..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-626-yeni-kasa-otomatik-vites-klimali-full-plusfull-sirali-lpg-li-244196757/detay
  • Arkadaşlar Merhaba Mazda 6.26 amblemden bana Moto nosunu söyleyebilir misiniz? MAZDA 626 HB Mİ SEDANMI ALINIR YORUMLARINIZ
  • Etiketin en sağ altında bulunan şase numarası değilse, motor numarasıdır, net okuyamadım. Fakat motor numarası; kaputu açtığında karşında olacak şekilde yapıştırılan tenekede yazıyor olması gerekir.
  • Sedan aldım, iyi ki almışım. :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.