Şimdi Ara

mazda 3 ya da opel vectra hangisini tercih edeyim? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
29.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    http://www.autoshow.com.tr/karsilastirma/00809/
    quote:

Orjinalden alıntı: nebel

arkadaşlar mazda'yı performanslı demişler. vectra 1.6'ya göre kabul. fakat kendi sınıfında performans açısından mazda 1.6'nın üstün olduğu araç sayısı çok azdır.
  • mazda3 tek gecerim hantal vectraya vercek param yok benim kendi görüşüm
  • bence ikiside değil... bence mazda 3 yerine Jaguar almak daha mantıklı...

en güzeli Jaguar...

yada Mercedes seriside olabilir...

Madem farklı segmentlerdeki arabaları karşılaştırıyoruz o zaman ben mercedes S serisi diyorum. Mümkünse S320 al arkadaşım.

• çok güzel bı soru aslında ama bence vectra neden dıceksın mazda turkıyedekı pazardan kaybedıyor servıs yedek parca sıkıntı ayrıca satarkende oyle ve vectra daha oturaklı ve yakısıklı duruyır
  • Bu cevap beni çok zorluyor inanki. İkiside farklı sınıflarda ve sevdiğim araçlar. Önce ne istediğine karar vermen tercihini kolaylaştırır.

Orta sınıf donanımlı bir araç mı?
    Kompakt sınıf süper bir araç mı?

Ben Mazdayı çok beğeniyorum ama Vectra'yıda
  • Mazda ama sıfır alacaksan kasa değişimi yaklaştı galiba biraz beklemeni tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: WaRToX

Beyler Vectra'yı kullandım, Mazda'yıda kullanmış kadar oldum.. İzlenimlerimi belirteyim;

- Donanım ve işcilik olarak OPEL daha iyi
    - İkisininde iç tasarımı hoş fakat, Mazda'nın içi tartışmasız çok karışık bit pazarı gibi.. Opel ise çok sade ve şık duruyor..
    - Performans olarak Mazda daha iyi fakat yol tutuşu ikisininde çok iyi, Mazda veya Opel daha iyidir denemez..

Bana sorarsanız kesinlikle OPEL derim.. Fakat niye bu iki arabayı tartıştığımızı anlayamıyorum.. Sana bu sınıfın kralı Volkswagen i tavsiye ederim.. Passat ne mazda 3 nede vectra tanır.. Passat donanım ve konfor olarak Mercedes, BMW, Volvo, Audi gibi üst sınıf araçlarla yarışacak niteliktedir ve motor olarakda TurboDizel motorları hem ekonomik hemde orta derecede iyi performans sunacaktır..

• mazda3 al aga kafan rahat olsun.. parcası yok felan bo inanma. bende de var aynından muhtesem bi araba ... bi ara sıralama yapmıslardı burada en saglam en sorunsuz araba olarak hangi araba dendiginde mazda denildi ve herkeste bunu onayladı... bence mazda bilmem ne dersin.....

%17 ile birinci oldu mazda. en iyi arabayı japonlar üretiyor bu bi gercek.

mercedes ise 2 ci...
    ben mazda derim.
    saygılar
  • her konuda vectra zaten vectrayı düşünen hele 1,6 ile düşünen bir şahsiyet performans düşünmüyordur diye düşünüyorum bu yüzden konfor abidesi vectra derim ses duyman için özel cihazlara ihtiyacın var
  • quote:

Orjinalden alıntı: papatya27

bu nedir feyk ötesi feyk bey napan sen

banlamanın sebebi ne bari yorum yapsaydın da ben feykim demeseydin
    />

• orta yaşın üstündeysen vectra altındaysan mazda 3
  • quote:

Orjinalden alıntı: pirlo318

orta yaşın üstündeysen vectra altındaysan mazda 3

Tam orta yaşında ortasındaysam
  • nezaman vectra gorsem tempra aklıma geliyor.. 2 sınınde bı tarafi havada.. mazda3 aynı segmentte olmamasına ragmen vectrayla kıyaslanabııyorsa yanı sız dusunun..mazda acık ara onde..
  • hey gidi günler hey kimler varmış o zamanlar
  • Hakkaten kimse kalmamışNerde o eski kavgalar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.