Şimdi Ara

Mazda 3 mü C5 mi arkadaşlar?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aynı başlık citröen ' bölümüne de ekledim. Yüssüzlüğüm için kusurabakmayın : )

Selamlar. Konu başlığını yanlış bölüme açtıysam kusurabakmayın.

1 aydır araç arayışındayım. Segmenti farklı olsa da mazda 3 dizel ve C5 E-hdi mcp arasında çokca gidip geliyorum. MAda 47, c5 49 bin' e telefonda vatandaşlarla anlaşabildik.

İki araç hakkında yeterli bilgiye sahip olmakla beraber c5 her yönü ile üstün olduğu aşikar. İkisini de kullandım test ettim, Hali ile mazda hafif yapısıve birkaç beygir fazlalığı ile daha seri ve güçlü.

Bu çok mühim olmamakla birlikte her yönü ile C5 ağır bassa da, içimde atamadığım bir kararsızlık var. Ve siz değerli arkadaşların fikirleri beni doğru karara itecektir.

C5 almamam için sağlam bir sebep var mı?

Basit, sıkıntılar önemli değil. Her araçta var.......

Şimdiden çok teşekkür ederim.

• Yarıotomatik şanzuman sıkıntı değilse c5te başka bir handikap göremiyorum.şahsi görüşüm c5 in ağırlığındaki bir araç için bu şekil bir yarıotomatik şanzuman kasaya hükmetme açısından yetersiz.çalıştığım şirkette debriyajı yakan 2 , 3 kişi var ,özetle yarıotomatiğin mantığına göre kullanırsanız sıkıntı yasayyacağınızı düşünmüyorum ama o şanzumanla c5 çokta keyifli bir araç değil bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun vadeli sahip olmayı düşünüyorsanız her şekilde Mazda3 derim, her ne kadar aynı segmentte olmasalar bile...

Pişman olmazsın emin ol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.