Şimdi Ara

Maykıl,Mişel ikisi de 'michael' diye mi yazılır? bu bir telafuz farklılığı mıdır? nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
16.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maykıl,Mişel ikisi de "michael" diye mi yazılır? bu bir telafuz farklılığı mıdır? nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerostyle -- 21 Ağustos 2010; 4:06:01 >

• İkiside "michael" diye yazılır. Telafuz farkı
  • Mişel =>Michael
    Maykıl farklı olması lazım.
  • ingiltere amerika ve almanya hatta rusyada telaffuz farkları var
  • sağolun. evet telafuzmuş, bazı yerlerde mikail bile deniyormuş. ben de hep düşünürdüm maykıl ı jackson abimizden biliyoruz da bu mişel neyin nesidir diye. tamamdır
  • Aslında Mişel : Michelle
    Maykıl : Michael Olması lazım .
  • maykıl "micheal" diye yazılır michael yanlıştır arkadaşım, michelle ise kız ismi ve mişel diye okunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camel takipcileri -- 21 Ağustos 2010; 3:04:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elitacilan

maykıl "micheal" diye yazılır michael yanlıştır arkadaşım, michelle ise kız ismi ve mişel diye okunur.

micheal n yanlış olan
    michael doğrusu bir arcangel olarak geçer bizde mikail
    gabriel cebrail
    raphael israfil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elitacilan

maykıl "micheal" diye yazılır michael yanlıştır arkadaşım, michelle ise kız ismi ve mişel diye okunur.

"micheal" diye bir isim yok. maykıl "michael" 'ın telafuzu. Koskoca Michael Jackson örneği var karşında. Ben de maykılı başlarda micheal diye yazılıyor biliyordum ama daha sonra öğrendim "a" - "e" nin önündeymiş. İstersen google'a "micheal" diye arat, bunu mu demek istediniz diyerek "michael" ı getirir önüne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerostyle -- 21 Ağustos 2010; 3:13:44 >
  • Şaka gibisiniz.

Maykıl => Michael

Mişel = > Michelle

Doğruları budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÜNAHSIZ_LORD

Şaka gibisiniz.

Maykıl => Michael

Mişel = > Michelle

Doğruları budur.

biliyoruz. yalnız "Michael" 'ın avrupanın değişik bölgelerinde Mişel olarak okunması etkeni olduğu için tereddütler oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerostyle -- 21 Ağustos 2010; 3:29:08 >
  • bide mihail var. mihail şumaher

michael schumacher

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 21 Ağustos 2010; 3:28:27 >
  • bahsettiğiniz kelimelerin yazımı ve telaffuzu dillere göre değişiklik gösterebilir.

Michel
    Michelle
    Michael gibi...

önemli olan ismi hangi dilde telaffuz ettiğinizdir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.