Şimdi Ara

Mayıs 2011 Masaüstü Görüntüleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
7.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

bencede burak , soul ve sen ol Ahmet

Teşekkürler Furkan
  • KeShhh® var marijuana68 var Owl City. var daha ismini sayamadığım bölümde bir çok kişi hareketli, o 3 kişi belirlemek bence zor ayrıca kimseyi kırmak istemem ama önce herkes fikrini belirtirse mesela bir konu açılırsa veya bu hareketli olanlara pm atılırsa sonuca kırıcı olmadan ulaşılabilir...
  • Benim için fark etmez, kimi seçiyorsanız seçin. Ben artık o kadar fazla uğraşmıyorum. Sadece yeni katılanlar,bu işlerle uğraşmaya başlayanlar, soracak soruları olanlar varsa diye başlığı tekrar takip etmeye başladım. Ben herkesin fikrine uyarım, benden yana sorun olmaz. Kimi seçerseniz arkasındayım. Tutupta beni seçerseniz, benim eleştirilerim ve yorumlarım ağır olabilir. Puanlarımı eşit dağıtmam, aşırı kırarım, bu da yapılan çalışma bundan daha iyi puanları hak ediyor düşüncesine neden olabilir. O yüzden ben jüri seçneğinden uzak, size yakın olayım,o yeter bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

KeShhh® var marijuana68 var Owl City. var daha ismini sayamadığım bölümde bir çok kişi hareketli, o 3 kişi belirlemek bence zor ayrıca kimseyi kırmak istemem ama önce herkes fikrini belirtirse mesela bir konu açılırsa veya bu hareketli olanlara pm atılırsa sonuca kırıcı olmadan ulaşılabilir...

Burak dediğimiz Owl City. zaten Benim için de farketmez,sizlerin taktirine kalmış
  • Abicim açın bir konu, koyun bir anket, verin adamların adını, 5 günde süre koyun, seçin ilk ayın jurisini... Böylece kimse kırılmaz...

Beni eklemeyin..., Ama istediğinizi sorun, elimden geldiğince yardım ederim..

Bu da windows masaüstüm, Tema da benim, ikonlarda :)

Mayıs 2011 Masaüstü Görüntüleri

Pencerenin üst kısmını başka bir temadan uçurdum ama hangisi hatırlamıyorum, SONYE olabilir herhalde..

• tamam murat abinin dediği gbi yapalım bana uyar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

@DLI

Hocam taskbarı öyle nasıl yaptığını açıklayabilir misin ? Hatta o alttaki simgeleri ortalıyorlardı.

Visual Style = Clearscreen Sharp for Windows7
    Kullanılan dosyalar =http://www.mediafire.com/?ii48346yw18pa2l

Kendine istediğin yerde bir klasör oluşturuyorsun sonra görev çubuğunda olmasını istediğin programların kısayollarını bu klasör içine kopyala sonrasında kısayolların ikonlarını değişiyorsun...
    son olarak görev çubuğuna sürükle onları oldu bitti

Simgeleri Ortalama

http://forum.donanimhaber.com/m_38627992/tm.htm

• quote:

Çok teşekkür ederim DLI hocam.İnan senin masaüstünü görünce direk XP'mi silip Windows 7 kurdum

• quote:

Çok teşekkür ederim DLI hocam.İnan senin masaüstünü görünce direk XP'mi silip Windows 7 kurdum

Yalana bak..
  • Murat abi tema kendine özel değilse , banada gönderirsen sevinirim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

quote:

Yalana bak..

İnanmassan inanma hocam.Windowsun ne zaman kurulduğuna bakma şansımız varsa SS çekip göstereyim.

Uğraşmaya değmez KeShhh® forum da dalga geçmeyi, insanları kırmayı seven bir arkadaşımız

•  Mayıs 2011 Masaüstü Görüntüleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

KeShhh® var marijuana68 var Owl City. var daha ismini sayamadığım bölümde bir çok kişi hareketli, o 3 kişi belirlemek bence zor ayrıca kimseyi kırmak istemem ama önce herkes fikrini belirtirse mesela bir konu açılırsa veya bu hareketli olanlara pm atılırsa sonuca kırıcı olmadan ulaşılabilir...

Haklısın Solucube Bildiklerimi ve yaptıklarımı paylaşırım soru soran arkadaşlara elimden geldiğince dilimin döndüğünce yardım ederim yarışmaya gelincede her ay birilerinin 1. 2. olmasına gerek yok bence böyle güzel.. Olursada bence konuyu ortaya atan ve en tecrübeli olan 2Smoke tek başına jüri olması isabetli olur...
  • Arkadaşlar desteğiniz için teşekkürler ama eğer anket yapılacak ise benim ismim olmasın lütfen...Çünkü vize haftası ardından finaller var,eğer olurda ben de jüride yer alırsam sağlıklı puan veremem diye düşündüm.O kadar masaüstüne yetişemem büyük ihtimal.Yarışma olacak ise konuyu takip eder imkanım olursa bir desk de hazırlar ben atarım artık.Desteğiniz için tekrardan teşekkürler
  •  Mayıs 2011 Masaüstü Görüntüleri
  • @kargas
    Wallpaper üzerindeki turuncu raflar çok hoş bir görüntü oluşturmuş.
  • @kargas Eline sağlık güzel olmuş,ama Cad sanırım sol alttaki o biraz uyumu bozmuş onun dışında gayet hoş
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhoOp

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

quote:

Yalana bak..

İnanmassan inanma hocam.Windowsun ne zaman kurulduğuna bakma şansımız varsa SS çekip göstereyim.

Uğraşmaya değmez KeShhh® forum da dalga geçmeyi, insanları kırmayı seven bir arkadaşımız

Çok doğru bir yaklaşım, Neyse gerçek kimliğimi burası bilmiyor, artık özgürüm, beni böyle görün....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.