Şimdi Ara

Maximum Mobil'e Özel Market Alışverişinize 25 TL MaxiPuan!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
3
Favori
1.657
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maximum Mobil’e özel 1-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Maximum Kart ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri üçüncü peşin alışverişinize 25 TL MaxiPuan ayrıcalığı!

Kampanyamıza katılmak ve Maximum Mobil’i indirmek için:

maximum.com.tr/indir

Kampanya Detayları:

• Kampanyaya, cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılım talebinizi iletebilirsiniz.
    • Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan bir defa faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri üçüncü peşin alışverişiniz üzerinden azami 25 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.
    • Aynı gün yapacağınız alışverişlerinizden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
    • Kampanya yalnızca katılım talebini Maximum Mobil’den ileten İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı sahipleri için geçerlidir.
    • Kazanılan Maxipuan’larınız kampanyanın sona ermesini takiben 10 iş günü içinde kampanyada kullandığınız kartınıza yüklenecektir.
    • Kazanılan MaxiPuan’ların son kullanım tarihi 22 Mayıs 2017 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 23 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
    • Kampanyaya İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Maximiles ve MercedesCard dahildir.
    • Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    • Maximiles ile kazanacağınız MaxiPuan’lar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
    • Maximiles'ınıza yüklenen MaxiPuan’ları Maximiles’ınızla kullanabilirsiniz.
    • Taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=maximum-mobile-ozel-market-alisverisinize-25-tl-maxipuan&IdCampaign=MTM5MA==-ISB

• 1 nisan sakasi degil demi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maximum k kartı başvuru su yaptım İyiki de yapmışım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

• drvimu kullanıcısına yanıt
    hocam ben teşekkür ederim, keyifli alışverişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

hocam ben teşekkür ederim, keyifli alışverişler

Maximum kartım yok ki

• drvimu kullanıcısına yanıt
    hocam benimde maximum kartım yok ayrıca bir senedir internetimde yok forumdaki değerli arkadaşlara faydam olsun diye mobil hattan her ay 10 gb satın alıp telefonu wifi yapıp yardımcı olmaya çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 1 Nisan 2017; 0:43:12 >
  • hiç yoktan iyidir :)
  • Kart aidatı iade etmedi maximum

Kafam fena takık sana maximum

• Çöp 100/10 olsa 30 olması gerekir.

• 3. alışverişe 25 lira nedir ya şaka yapıyorlar büyük ihtimalle.
  • Yazan olmamış ilk günden Baska , bankamatik kart kampanyaya katılıyo fakat şartlarda dahil demiyor , bu kartla yapıp dahil olan arkadaş var mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MART puanları yatan var mı acaba arkadaşlar...

7 sinde yatması lazımdı

• quote:

Orijinalden alıntı: HONyzkDA

MART puanları yatan var mı acaba arkadaşlar...

7 sinde yatması lazımdı

7'sinde değil 7 iş günü içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HONyzkDA

Kart aidatı iade etmedi maximum

Kafam fena takık sana maximum

+1
  • Geldi ve harcadım bile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.