Şimdi Ara

Maximum Kartlılara Cinemaximum ilk seans 7 TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
13
Favori
37.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün baktım kalkmış 8 tl kampanyası. Yıllardır kullanıyordum bitmesi çok kötü oldu. Ne gerek var yani böyle şeylere zaten dolmuyor salonlar, bir filme 40 tl çok saçma oluyor. O zaman yapsınlar 15 -20 tl bari. Sinemaya daha çok insanları gitmeye teşvik etmeleri gerekirken yapılana bak, nedir bu böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 5 Temmuz 2019; 3:42:33 >
  • Sinemada promosyonun yasaklanması ile ilgili bir yasa çıktı. Bu durum muhtemelen ondan kaynaklanıyor. Halkı değil her zaman başka şeyleri düşünen bir yönetim anlayışı var ne yazık ki. Sanatçılar, film şirketleri.. para içinde yüzüyor. Daha fazla nasıl kazanacaklarını şaşırdılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 5 Temmuz 2019; 6:53:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk seans indirimi bitmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müze kart olayını da bitirin ! Ulan birileri de çıkıp halkı düşünsün bir kere !

• Maximum kartın tek güzel yanı da bitti. Zaten 3 -5 ayda bir kullanıyordum.

• Tek umudumuz filmin vizyondan çıkmasına yakın bilette yapılan indirim 9 TL ye satilanlar inşallah o kalkmaz

• cinemaximum olmayan diğer sinemaların ilk seans indirimi devam ediyormu acaba🤔

• Cinemaximum mısır kavgasında Cem Yılmaz, Şahan Gökbahar'a alkış tutanlar vardı.

Özel bir şirketin yapacağı promosyonları devletin yasa çıkararak yasaklaması ancak Türkiye'de olur.

Hadi sinema biletinin herhangi bir ürünle birlikte fatura edilmesini yasakla bunu anlarımda promosyonları tamamen yasaklamak nedir?

Öğrenci bileti diye bir kavramı yasaklıyorsun, halk gününü yasaklıyorsun,ilk seans vs. tüm promosyonları yasaklıyorsun. Bunun halka ne faydası olacak? Yasayı çıkarırken hiç mi düşünen yok.
  • manyax M kullanıcısına yanıt
    Halk günü ve öğrenci bileti hala var cinemaximum

• Konu başlığını görünce bugün sinemaya gittim çalışan 23,5 tl deyince şok oldum. Uzun zamandan beri sinemaya gitmiyordum gidince de ilk seansa gidiyordum. Sinemanın kararı olduğunu sandım ama devletin aldığı kararmış.

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Öğrenci biletleri ve halk günleri de kaldırıldı. Artık hiçbir şekilde indirimli bilet olmayacak. 30 haziranda cinemaximum açıklama yapmıştı.

Sadede gelecek olursak burada suç sinema sahiplerinin. Akılları sıra sanatçıdan daha çok kazanacaklar uyanıklık yapmak istediler haliyle sanatçı adam da hakkını yedirmek istemedi sitem etti. Devlette müdahale edeyim derken bokunu çıkardı. E devlette te haklı vatandaşın faydasına bu güne kadar ne yapmışlar ki haliyle nasıl müdahale edeceğini bilmiyor zengini kolluyor.

• Zombitch kullanıcısına yanıt
    İki tarafta doyumsuz hocam sadece sinema sahipleri değil o satılan mısırdan film sahiplerine biraz pay verilseydi hiçbiri gıkını çıkartmadan devam ederdi. Şimdi filmlerinin ve salonlarının turşusunu kurarlar artık...

1- devlet değil , hükümet. şu farkı öğrenin artık
    2- hükümetin kasıtlı planıydı zaten bu. cem yılmaz üzerinden bahane edildi. hükümet her olay olan konuya çözüm getirmeye mi çalışıyor ?? çiftlikbank domdomu , yine foto atmış yatından, yanında da hatunlar, ama hala tosuncuklar yetişiyor bu ülkede, hangisine dur demiş ??
    3- hükümet hiçbir vatandaşını takmıyor artık, hiçbir vatandaşının ücretsiz eğlenmesini istemiyor. bedava sosyal aktivite sadece camilerde ve millet bahçelerinde. orda da zaten hükümet propagandası yapılıyor. bu milletin ne işi var sinemalarda, sistemi sorgulayan yapımlarda falan ....

Ben gördüğüme mi inanayım size mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Seko0614

Tek umudumuz filmin vizyondan çıkmasına yakın bilette yapılan indirim 9 TL ye satilanlar inşallah o kalkmaz
    tek umudumuz netflix. gitmeyeceksin sinemaya ya da tek piksel de olsa korsan.
    o zaman görürüm ben o halkçı geçinen cem yılmaz'ı , yılmaz erdoğan'ını ....

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    yerine göre değişiyo heralde ümrariye meydan 29.5/26.5 lira çıkıyo

• Yerine göre ve filme göre değişiyor. Samsun Yeşilyurt ta böyle.

• Yukaridaki fiyatlarla sinemaya gidilmez :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cem Yılmaz kına yakabilir. Otursun evinde kendi filmini izlesin şimdi.
  • Ara sıra gözümüzün pasını silmek için İmax e gidiyorduk o da yalan oldu. Geçmiş olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.