Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (64. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 10 Misafir (4 Mobil) - 10 Masaüstü8 Mobil6 Android
5 sn
7.623
Cevap
499
Favori
756.656
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serta2

Bugun kampanya kapsamindan market alisverisimi yaptim. Isbank posundan gecti fakat maximun kampanyalar kisminda gorunmuyor. Ne yapmaliyim?

Aynısı bende de oldu beklemedeyim.
  • Gecen işbankasından bi mesaj geldi .

internet alışverişi yapabimek için şu numaraya kartın son 6 hanesinni yollayın diye .

Fajat mesajı silmişim. Neydi arkadaşlar. bilen varsa yazarsa sevinirim .
  • compiler23 kullanıcısına yanıt
    Bende de olmuştu birkaç saat sonra kendiliğinden düzeldi ve dahil oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar maxipuanları online alışveriş sitelerinde kullanamıyoruz diye işbank iletişimden mesaj yazdım, dikkate alıp cevapladılar, siz de yazarsanız talep olursa n11 gittigidiyor hepsiburada gibi sitelerde de kullanırız puanlarımızı..

Yazdığım mesaj:
    quote:

Kazandığımız maxipuanlar hiçbir online alışveriş sitesinde geçmiyor. N11 hepsiburada gittigidiyor gibi sitelerde kullanmak istiyoruz puanlarımızı. Bu konudan çok muzdaribiz. Diğer banka kartlarının puanları bu online sitelerde hep geçiyor. İşbank gibi büyük bir bankaya yakışmıyor bence bu. Bu konuda çalışma yapmanızı rica ediyorum sizden. Dikkate alacağınızı ümit ederek teşekkür ederim şimdiden.

https://www.isbank.com.tr/TR/bize-ulasin/Sayfalar/iletisim-formu.aspx

Sorun/itiraz menüsünden kart kampanyaları nı seçebilirsiniz

Maximum Kart Kampanyalar (Genel)  26.08.2020 (GÜNCEL)

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Arkadaşlar maxipuanları online alışveriş sitelerinde kullanamıyoruz diye işbank iletişimden mesaj yazdım, dikkate alıp cevapladılar, siz de yazarsanız talep olursa n11 gittigidiyor hepsiburada gibi sitelerde de kullanırız puanlarımızı..

Yazdığım mesaj:
    quote:

Kazandığımız maxipuanlar hiçbir online alışveriş sitesinde geçmiyor. N11 hepsiburada gittigidiyor gibi sitelerde kullanmak istiyoruz puanlarımızı. Bu konudan çok muzdaribiz. Diğer banka kartlarının puanları bu online sitelerde hep geçiyor. İşbank gibi büyük bir bankaya yakışmıyor bence bu. Bu konuda çalışma yapmanızı rica ediyorum sizden. Dikkate alacağınızı ümit ederek teşekkür ederim şimdiden.

https://www.isbank.com.tr/TR/bize-ulasin/Sayfalar/iletisim-formu.aspx

Sorun/itiraz menüsünden kart kampanyaları nı seçebilirsiniz

Bizde yedik. En pis 2 kart, maxipuan ve paraf. Aksi gibi ikiside bende var.

• Ramazan 60tl kampanyasında migros sanalmarketten alışverişleri fiziki pos isteyip kapıda ödeme yapan var mı? Sanal postan şiparişi bitirsek kabul olmuyor galiba. Acil cevap verebilecek arkadaş?
  • BP Kampanyasının puanları yattı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

BP Kampanyasının puanları yattı mı?

maximum mobilde görünmüyor, sanırım bp den kontrol edilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

BP Kampanyasının puanları yattı mı?

maximum mobilde görünmüyor, sanırım bp den kontrol edilecek.

ben bugün aradım. 7 iş günü daha olmamış.
  • 1-2 ay önce yine burdan sitem dolu bi mesajim olmustu. Hic kampanya yapmadiklari icin artik istemsiz olarak 17 yildir var olan maximum kartimi kullanmadigimi falan yazmistim. Bence isbankasi mesaji gördü benim sayemde kampanyalar costu😀 son bi aydir bir cok kampanyadan yararlandim. En az 150 tl puan kazandim. Dahada kazanmaya devam ediyorum. Tesekkurler isbankasi. Haa tabiki artik diger islemlerde maximum kullanmaya basladim yeniden islem artmaya basladi dogal olarak. Umarim devam eder

Edit: sistem sorunlarini artik cozmeleri gerekiyor. Bkm odemelerinde mesaj cok gec geliyor dolayisiyla baska bankayi kullaniyorum. Nfc odemerde sikintilar var. Aktif kampanya petrol ofisi ode gecte ciddi sikinti var. Su an turkiyeyi geziyorum 3-4 yerde ode gec yapamadim bi türlü pompayi bulamadi. Allahtan alternatif bp hopi kampanyasi varda kampanyasiz yola devam etmedik. Dün cok zorda olsa 3. Ode gecimi aldim. 4.yude tamamlarsam kampanya olmazsa kolay kolay kullanmam bunu bilin. Stabil olmayan biseyi tanitmak icin kampanya yapmak mantikli degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakaangle -- 9 Haziran 2017; 12:9:57 >

• BP yatmış ama sanki her yerde geçen puan olarak yatmış

• Maximum kart uygulamasindan sinema bileti alacam ilk seanslar indirim diyor ama odeme ekraninda tam para cikiyor onay verdikten sonrami dusuk fiyat gorunuyor

• ya şu migrostaki ortak pos başıma bela oldu resmen. geçenki kampanyada da birini görmemişti, en son yaptığım alışverişi yine görmüyor. ya kaç tane eksikse o kadar daha harcama yapacaksın, ya da arayıp işlettireceksin, ama sıkıntı oluyor her defasında.
  • Maximum giyim ve aerobilet puanları yüklenmiş.

• Arkadaşlar böyle bi msj geldi, varmı böyle bi msj alan nezaman yatar acaba.

IsCep'in size ozel bir teklifi var! 12 Haziran'a kadar IsCep'e girin, 10 TL MaxiPuan kazanin. Musteri sifrenizi IsCep'ten veya isbank.com.tr'den hemen alabilirsiniz. IsCep'i indirmek icin:www.isbank.com.tr/indir - SMS istemiyorsaniz IPTAL yazip 4722'ye gonderebilirsiniz. T. Is Bankasi A.S.

• Kartall006 K kullanıcısına yanıt
    size özel olmalı :)
    bilseydim bende önceden işcepe girmezdim
    amaç işcep kullandırmak galiba
  • Gittigidiyor kampanyasi olacak mi bin tlye 100 tl puan ?

• Arkadaşlar diğer kartlarda mh yi arayip limit düşürmek istiyorum denildiginde bank limiti düşürmemek için puan veriyor. Örneğin 20 binden 2 bine düşürmek istiyorum denildiginde misal 200 tl puan teklif ediyorlar. Bunu deneyen oldumu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pet_Bardak

Arkadaşlar diğer kartlarda mh yi arayip limit düşürmek istiyorum denildiginde bank limiti düşürmemek için puan veriyor. Örneğin 20 binden 2 bine düşürmek istiyorum denildiginde misal 200 tl puan teklif ediyorlar. Bunu deneyen oldumu ?

O kadar düşürmek kartın kapanması gbi birşey demek. Ama 5 den 2 ye düşür bakalım aynısını verecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Gittigidiyor kampanyasi olacak mi bin tlye 100 tl puan ?

2 kez yaptı ama bir daha yaparmı bilinmez.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.