Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Maça_Rua , spoiler4all Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
7.623
Cevap
499
Favori
756.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IFe

akaryakıt kampanyası kapsamında geçen gün üçüncü 150 tl lik yakıt aldım.ilk ikisi sayaçta gözüküyor.ama son aldığım yansımamış.almış olduğum yer üye iş yerleri listesinde var ve işlem işbankası pos cihazından yapıldı.banka müşteri hizmetlerine konuyu açıklayan mail attım kredi kartı slip fotoğrafınıda gönderdim.slipte bulunan üye işyeri numarasıyla listede bulunan numara aynı.ama bankanın maile geei dönüş cevabı ise işlemin maximum postan yapılmadığını söylüyor.şimdi benim merak ettiğim işbankası pos cihazı haricinde bir de maximum pos cihazı mı var? üşenmedim gittim istasyona sordum var mı böyle pos cihazı diye yok dediler.böyle bir durumla karşılaşan var mı?
    İş bankası pos cihazı olması üye işyeri olduğu anlamına gelmez,bütün bankalarda böyle. Bazı işyerleri standart pos cihazı kullanır,sadece ödeme almak maksadıyla. Basit bir yaklaşımla;puan kullanabildiğiniz bir pos cihazı ise,o programa ait üye işyeri olduğunu gösterir. Tabi banka bu işyerini kampanyaya dahil olarak ilan etmişse, ve siz doğru işlem için elinizden geleni yapmışsanız-ki fazlasıyla yapmış görünüyorsunuz,burda bankanın veya işyerinin hatası sözkonusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Happy-Go-Lucky -- 26 Temmuz 2019; 23:33:40 >

• Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    bahse konu işyeri üye işyerleri listesinde var ve banka da doğruluyor işyeri bizim üyemiz diyor mailinde ayrıca aynı işyerinden birçok kez de puanla yakıt aldım yakın zamanlarda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bankanın sistemsel bir hatası olduğunu düşünüyorum, tekrar mail attım ama bakalım.maalesef iş bankası müşteri ilişkileri oldukça zayıf ne kampanya dan ne de basit teknik bilgilerden haberleri var zaten temassız kampanyası da bitti bu olayı da çözmezlerse bende kapatacam ihtimalen

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Demek öyle arkadaşlar. Ben de sineması, müzesi, puanı derken bu karta başvursam mı diye düşünüyordum ama gerek yok sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Demek öyle arkadaşlar. Ben de sineması, müzesi, puanı derken bu karta başvursam mı diye düşünüyordum ama gerek yok sanırım.
    ne sinema ne müze hiçbirşeyi kalmadı. gönül rahatlığıyla bu fikri aklınızdan silebilirsiniz.
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Peki Görkem Hocam. Sildim gitti.

• Bankamatik kampanyası ile mtv ödeyip sayaç isleten var mi acaba.2 harcama yaptım 3. Harcamayi mtv ile yapsam olur mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemekesepeti kampanyası gelir mi bugün?

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Bende bakiyorum son gunlerde ahbire ama yok gelmeyecek heralde.

• İlk baslarda temassiz odemeye 25/5 veriyordu. Tekrar bu kampanya olursa o zaman bu kart kullanilir. Hic olmadi 30/5 yapsinlar bari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • realforever31 R kullanıcısına yanıt
    Internet işlemleri dahil değil. Sadece fiziki pos. Şartlara bak.

• Yemeksepeti %20 maxipuanli ayın son günü kampanyası gelmiş. Yemeksepeti mobilden de harcamaya puan geliyor bu sefer. Kod falan yok.

• idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    Yemeksepeti kampanyası bitmis resmen.

• %20 puan kampanyasına katılmıştım sabah. Yemeksepetinden sipariş verdim şimdi ama sanal kartla. Daha önce sanal kartla vermemiştim. Normal kredi kartı ile verince direk SMS geliyordu. Sanal ile verdim SMS gelmedi. Kampanya şartlarında da sanal geçerli/geçersiz bir şey demiyor. Tecrübe ettiniz mi hiç. Siparişi Sanal Kart ile vererek hata mı ettik.

Not: SMS geldi arkadaşlar geç geldi. Sanal kart ile de oluyor merak eden varsa cevap olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torice -- 31 Temmuz 2019; 21:9:31 >
  • Yillardir maximum kullanirim bir suru maxipuan var ama bunlari N11 Gittigidiyor tarzi yerlerde kullanamaz miyim?

• Yemeksepeti kampanyası 1-31 ağustosa uzatılmış.Ama sadece maximum mobil üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli.
  • Bankamatik kampanyası kuş olmuştu, anlaşılan artık yok olmuş

Edit: Temmuz ayındaki kampanyanın aynısı gelmiş. 150*3 e 15, 150*6 ya 30.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SouthhPark -- 1 Ağustos 2019; 12:10:3 >
  • SouthhPark kullanıcısına yanıt
    uygulamadan baktım böyle bir kampanya göremedim ?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 14:34:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Sabah vardi kampanya aksam gorunmez oldu

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.