Şimdi Ara

Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPCVideoRenderer-MPC-LAV(GPU)) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
95
Favori
84.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı şekilde ben de katılıyorum. Soundbardan Atmos ses alabilmek için pc den hdmi ile görüntü aktarıyorum tv'ye. Ancak gel gör ki görüntü Tv'den harddiskten oynatılan medya kadar başarılı değil. Oynatımda akıcılıkta bir sıkıntı yok ama renkler daha soluk. Bu duruma bir çözüm ararken burada buldum kendimi  

@Bersance

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeNTiLMeN -- 24 Aralık 2021; 16:39:24 >

• programı çalıştırınca hdr çözüyor ama hdr + ve dolby vision çözmüyor bunu nasıl halde bilirim.

• video, filtre vs işinden pek anlamam görüntü kalitesini nasıl arttırabilirim. bir üye madvr konu linki yollamış 3000 sayfa :) son sayfalarda hep dxva2 konuşulmuş. günümüzde ne kullanılıyor ?

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

usta mpv playeri kursak, sen hazır conf dosyalarını paylaşsan, bizde gerekli klasörlere atsak olmaz mı? böyle detaylarla boğuşmadan kurup kullanabilir miyiz? portable tarzı yani

• Konu tarihi eser olmuş galiba, yakın zamanda oyun bilgisayarı toplayacağım İnşallah, güncel ayarların olduğu bir kaynak önerecek var mı?

• Iconium_C.T.D I kullanıcısına yanıt

Çok kasmaya gerek yok.

Potplayer yükle, next next..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık hocam

• sssDiz kullanıcısına yanıt

Artı olarak potplayer de simultane çeviri özelliği de var. Hatta biraz uğraş ile çeviri motoru olarak deepl de kurulabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.