Şimdi Ara

Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPCVideoRenderer-MPC-LAV(GPU)) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
95
Favori
84.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: resE

quote:

quote:

quote:

birşey değil arkadaşım lavı bağlamayı ve gpu decode yaptırmayı atlamayın mutlaka, fark anlaşılmıycak gibi değil zaten ..

Hocam öncelikle paylaşımınız için tşk ederim.MadVR kuramadım bi türlü hocam..Mpc-be de görünmüyor.
    Birde internal codecleri kapatın demişsiniz onu nasıl kapayacaz..
    Şimdiden tşkler...

64 bit mpc ce-be çalışmaz....madvr ...+dahili codecler prfencs kısmında sağ tıklayıp hepsine tümünü kapa de 3 bolumude...foto olarak eklerimde..

Anladım hocam maalesef win8 64 bit kullanıyorum. Preferenc kısmıda de aktif bende...

hayır kullandığın sistem onemli değil mpc yi 32 bit kullancan..

Hocam dediğiniz gibi yaptım.Madvr aktif şu an ama internal codecleri devre dışı bırakamadım bahsettiğiniz bölüme giremiyorum.
    Birde Nvidia gpu kullanmaktayım dediğiniz ayarı girdim . Bi hd film denediğimde sağ altta GPU yazmamakta...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

birşey değil arkadaşım lavı bağlamayı ve gpu decode yaptırmayı atlamayın mutlaka, fark anlaşılmıycak gibi değil zaten ..

Hocam öncelikle paylaşımınız için tşk ederim.MadVR kuramadım bi türlü hocam..Mpc-be de görünmüyor.
    Şimdiden tşkler...

64 bit mpc ce-be çalışmaz....madvr ...+dahili codecler prfencs kısmında sağ tıklayıp hepsine tümünü kapa de 3 bolumude...foto olarak eklerimde..

Anladım hocam maalesef win8 64 bit kullanıyorum. Preferenc kısmıda de aktif bende...

Hocam dediğiniz gibi yaptım.Madvr aktif şu an ama internal codecleri devre dışı bırakamadım bahsettiğiniz bölüme giremiyorum.
    Birde Nvidia gpu kullanmaktayım dediğiniz ayarı girdim . Bi hd film denediğimde sağ altta GPU yazmamakta...

dahili codec kısmı var...

Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPCVideoRenderer-MPC-LAV(GPU))

3 bolumude sa tıklayp kapa diycen..
    flitredende lavı gorucen..

• Hocam, Reclock ayarlarını da paylaşabilir misin
  • @kerimcem adim adim yaptim fakat potplayer uzerinde sag tik ile filtre bolumu altinda hicbiri gelmedi. lav ve madvr nasil yuklenir ki filtre altinda gorebileyim. senelerdir pot player kullaniyorum codec filtre islerine hic girmemistim, nacizhane istirhamim pot player icin yukleme sirasini ve nasil yapilacagini kisaca yazarmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdiden tşkler...

dahili codec kısmı var...

3 bolumude sa tıklayp kapa diycen..
    flitredende lavı gorucen..

İlginiz için tekrar tşk ederim hocam baya meşgul ettim sizi...
    Benim sıkıntıda orda zaten hocam gösterdiğiniz resimde sol tarafta internal yok bende sadece external mevcut...

• mpc lite kulanıyosanız zaten o bolum yok dahili codecler yok lite zaten madvr ve lav kullananlar için ozel yapım mpc-be de o yer %99 var gözünden kaçıyodur..hepsini sağ tıklayıp hepsini kapa diyceksiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Nisan 2013; 11:50:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

Hocam, Reclock ayarlarını da paylaşabilir misin

http://myanimelist.net/forum/?topicid=516729
    alta var şart değil optinal fps oranlarında etkisi var tabi donanımı iyi olan yapsın..
  • Hocam mpc lite kullandım evet ondan gözükmüyor demekki.MadVR ve Lav yükledim sanırım bunlar yeterli ?
  • quote:

Hocam mpc lite kullandım evet ondan gözükmüyor demekki.MadVR ve Lav yükledim sanırım bunlar yeterli ?

filitre ksımında video açıkken 3 adet lav filitreyi görüyosan sorun yok...lav video slipt ve audo decoder..
  • Evet görünüyor hocam.Eyvallah
  • madvrlog.txt adı ile masa üstüne dosya atıyor devamlı film izlerken ve baya büyük yeni baktım 650 mb film bitinceye kadar boyutta büyüyor
    bu konu nasıl hallolacak bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: msamy

madvrlog.txt adı ile masa üstüne dosya atıyor devamlı film izlerken ve baya büyük yeni baktım 650 mb film bitinceye kadar boyutta büyüyor
    bu konu nasıl hallolacak bilen varmı

boyle birşey hiç başıma gelmedi hatalı birşey var herhalde log attığına gore lav vesayre düzgün çalışıyomu..yada logun içeriğine bak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Nisan 2013; 16:01:09 >
  • acemi yada beceremeyen arkadaşlar için kawaii codec pack eklenmiştir..
  • 700 mb film için 3,8 gb madvrlog.txt dosyası attı masa üstüne
    madvr yi zip dosyadan program filesin içine attım onuda madvr dosyasının içinde topladım ama orada exe dosyası yerine install.bat dosyası vardı onu tıkladım kurulumu bu şekilde yaprım sorun varmı sizce

(ms-dos olarak açılıyor program 1-2 saniye sonra --the directshow filter "madVR.ax" was registered successfully-- çıkıyor uyarı olarak ve tamama basıyorum ve kuruldu diye düşünüyorum bilmem yanlışmıyım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: msamy

700 mb film için 3,8 gb madvrlog.txt dosyası attı masa üstüne
    madvr yi zip dosyadan program filesin içine attım onuda madvr dosyasının içinde topladım ama orada exe dosyası yerine install.bat dosyası vardı onu tıkladım kurulumu bu şekilde yaprım sorun varmı sizce

(ms-dos olarak açılıyor program 1-2 saniye sonra --the directshow filter "madVR.ax" was registered successfully-- çıkıyor uyarı olarak ve tamama basıyorum ve kuruldu diye düşünüyorum bilmem yanlışmıyım)

kurulum doğruda biyerde hata vardır yada kawaii dene yapamadıysan..
  • xy-VS filter'ın altyazı kalitesi çok kötüymüş. Bunu artırmanın bir yolu yok mudur acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

xy-VS filter'ın altyazı kalitesi çok kötüymüş. Bunu artırmanın bir yolu yok mudur acaba

genelde onu beğeniyolar nedense mpc ninkini beğeniyosan...geri al..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Nisan 2013; 18:54:42 >
  • Teşekkürler hocam, çok yardımcı oldun
  • arkadaslar potplayer icin bu codec yada filtre tanitma nereden nasil yapilir deneyen varsa cok kisaca anlatabilir mi? mpc anlatimi var ama pot player icin bulmadim. bir turlu olmadi, bilgisayara yukleme ve potplayer'a yolu gosterme mumkunse kisaca, sagolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.