Şimdi Ara

Maximum Genç Kampanyaları (Ana Konu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
42
Favori
36.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 lira temassız işleme 15 lira maxipuan kampanyasına katılım sağlayaman bir tek ben miyim? Hata veriyor sadece onda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • circassianman kullanıcısına yanıt

Bende de veriyor düzelir bu arada 50/10 mobil ödeme toplam 30tl kampanyası gözükmüyor bende kalktı mı yoksa :(((

• Hızlıca Değişiklikleri yazıyorum :

• Giyim 200/ 30 olmuş
    • Mobil Temasız ile 50/10 gitmiş zaten uygulamanın bu versiyonunda mobil temasız arızalı . Olsa bile kullanamazdınız yani belki o yüzden olmamış olabilir (75/5 de gidici bence)
    • Para Transferi her ay 2 havale , 2 eft ücretsiz geri gelmiş

*Ayrıca 100/15 temasız 'a katılım sağlanılmıyor ancak işlem yaptıktan sonra kampanyaya katılsanız kabul eder bence

** Mobil temasız sorunu için 3.6.2 versiyonunu apk ile kurmanız gerek 3.6.4 versiyonuda çalışmaz zaten 3.6.2 de önceden günclleme yapmadan kullandırtmıyordu son 1 haftadır o uyarı da çıkmıyor. Farkındalar mobil temasızı bozuklarının yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 15 Şubat 2021; 2:29:57 >
  • Nfc kullanmadığım için kalktığını fark etmemiştim. 100tl temassiza 15 hâlâ bozuk.

• Şubat 14'e kadar yaptığım alışverişlerin bazılarında sayaç işlemedi. NFC ve market 50/10 kampanyalarını tamamen yapmama rağmen 1-2 defa yapmışım gibi gösteriyor. Aynı durumda olan var mı? Geç mi güncelleniyor yoksa sayaç.

• Mobil temassız son güncelleme ile düzeldi, 2 ücretsiz eft ve havale zaten vardı ama kampanya uygulamada yoktu.
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Sizde düzelmiş olabilir ama ben daha dün denedim hala çalışmıyor ki google play yorumlarından da görebilirsiniz. Zaten herkes de bozuk da değildi.

Para transferi de ben bu ayki tüm transferlerimde para ödemişim ama az önce yaptığım da işlem ücreti çıkmadı. Evet ocakta dediğiniz gibiydi ama sanırım şubatta yine koyma gereği hissettiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 15 Şubat 2021; 12:49:42 >
  • Hocam kredi kartı borcu ödenen aydan sonraki her ay 2 adet eft ve havale ücretsiz
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt

1 haftadır deniyorum mobil ödeme olmuyor. Son güncelleme derken ne zaman güncelleme geldi. Daha önce sorun vardı düzeldi mi?

• tiger1717 T kullanıcısına yanıt

Daha önce sorun vardı hemen sonra bir güncelleme geldi düzelmişti.

• tiger1717 T kullanıcısına yanıt

7 şubat'ta güncelleme geldi 10 şubatta geri çekip tekrar verdiler . Sorunlar hala devam edince eski sürüm olan 3.6.2'yi kullanmaya izin verdiler (normalde eski sürümleri kullanamıyorsunuz). Apk ile 3.6.2'yi yükleyin kullanabiliyorsunuz.

• Geçen ayın puanlar geldi.

• Bu ay mobil ödeme hariç diğerlerine devamke
  • 150/30’du Hocam.

• nfc geri gelmiş. Temassız 15tl kalkmıs sanırım göremedim

• Temassızı uçurmuşlar kötü olmuş
  • nfc nin geçen ay bozuk olduğu için olmadığını yazmıştım üste geri gelmesine sevindim. Maximum genç daha iyi kampanyalar için ekip falan kurmuştu o iş ne oldu merak ediyorum doğrusu hala bir ses seda yok (ekibin bi kısmı maximum genç alamıyor bile çok saçmaydı)

bence nfc ve marketi şimdi kullanmayın son 2 aydır 100/15 nfc veriyor büyük hitimal 25-31 mart arası tekrar verecek kombolarsınız. Olmadı migros ve şok 'ta hediye kartları var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 15 Mart 2021; 14:7:57 >
  • Dediğim oldu 100/15 nfc geldi markette toplam 100/35 yapıyor bence oran harika . Hediye kartı alabilirsiniz 100 tl lik bir şey almıyorsanız.

Veya daha çılgınca bir şey yapıp mart ayı market kampanyasını bitirebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 26 Mart 2021; 1:34:10 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bazı kampanyalar suanlık sitede güncellenmiş arkadaşlar https://www.maximumgenc.com.tr/maximum-genc-kart-market-alisverislerinde-50-tl-maxipuan-kazandiriyor

suanlık nfc uzamamıs gibi görünüyor gece belli olur ama bekelyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 14 Nisan 2021; 21:44:15 >
  • bi nfc bi temassız yapacaklar sanırım 2 ay öncede nfc yoktu geçen ay temassız yoktu.

Umarım 25-30 nisan 100/15 nfc gelir de dengelnmiş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 15 Nisan 2021; 0:39:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.