Şimdi Ara

Maximum Amazon 1000/100 Maxipuan Total 200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
8
Favori
6.215
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maximum Amazon 1000/100 Maxipuan  Total 200

• Geçen yine bir banka kampayasında 1000 liralik çek aldım. Ne lazım olduysa amazonun kendinde değil farklı dükkanlarda satıştaydı (amazonun çekleri kendi sattıklarında geçerli dükkanlarıda kullanamıyorsun). Lazım olan şeylere çeki harcayamadım. Günün sonunda kırk yılda bir işime yarayacak şeylere harcadım çeki.

Kar edeyim derken zarar etmeyesiniz uzun lafın kısası.

• Güzel kampanya teşekkürler
  • Konu ile ilgisi yok ama market kampanyası bu ay yarı yarıya azalmış hem de bitiş tarihi 19 Mart tarihine çekilmiş sizce başka bir market kampanyası mı gelecek? Geçen ay bayağı iyiydi ama bu ay tırt
  • Aralarında anlaşmış gibi bankalar alışverişi 400 e çekip puanı azaltmış. Çakallar biliyor ki her markete gidildiğinde fiyatlar o kadar yüksek ki 400 ü tamamlamamak zor değil, hemen azalt puanı.
  • Ramazan ayı kampanyasi geliyor muhtemelen hocam. Geçen sene pos şartsız fena olmayan market kampanyasi vardı.

• ödül yarı yarıya azalmamış aslında geçen ay 11 işleme 300'dü bu sefer 6 işleme 150. Ramazna kampnası nedeniyle böyledir ramazan ve yılbaşı zamanı en büyük market kampanyaları oluyo tahmini 19 mart - 19 nisan da 400'e 40 verecekler 11 işelmde 400 TL puan 19-30 nisan'a da ekstra kampanya gelecek böylece sürekli markete giden birisi için 2 ayda 3 aylık kampanya olacak.

• bonusta aynısını yapmış. bitiş tarihi 19 mart ramazana özel bir kampanya daha gelicek ilave.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caseon

ödül yarı yarıya azalmamış aslında geçen ay 11 işleme 300'dü bu sefer 6 işleme 150. Ramazna kampnası nedeniyle böyledir ramazan ve yılbaşı zamanı en büyük market kampanyaları oluyo tahmini 19 mart - 19 nisan da 400'e 40 verecekler 11 işelmde 400 TL puan 19-30 nisan'a da ekstra kampanya gelecek böylece sürekli markete giden birisi için 2 ayda 3 aylık kampanya olacak.

Ödül demişim yanlış aynen ödülde azalma yok işlem azalmış yanlış demişim orayı ramazan kampanyası da gelirse epey iyi olur dediğiniz gibi
  • Mobil temassız ile banka kartı üzerinden işlem yapsak Bankamatik Kartı Alışverişlerine Maxipuan ile Maximum Kart Market alışverişlerine Maxipuan kampanyalarına beraber işler mi acaba? Kurallara bakınca olur gibi görünüyor.

• kef K kullanıcısına yanıt
    Olur hocam senelerdir birleşir hatta maximum genç kartınız varsa 5 kampanya birleşiyor. Aksi beliritlmedikçe tüm bankalarda böyledir.
  • Pazarama hariç, Maxipuan geçerli olan e-ticaret sitesi var mı ?

• Amazondan hediye kartı alsak puan işliyor mu acaba ağalar?
  • Natsukaw.S kullanıcısına yanıt

olur amazonda pos farkı yok

Geçen yine bir banka kampayasında 1000 liralik çek aldım. Ne lazım olduysa amazonun kendinde değil farklı dükkanlarda satıştaydı (amazonun çekleri kendi sattıklarında geçerli dükkanlarıda kullanamıyorsun). Lazım olan şeylere çeki harcayamadım. Günün sonunda kırk yılda bir işime yarayacak şeylere harcadım çeki.

Kar edeyim derken zarar etmeyesiniz uzun lafın kısası.

• cryptdlg kullanıcısına yanıt

Haklısın hocam. Ama ben alacağım şeyi belirledim satıcı amazon. Yarın da 1000 lira yükler alışverişi tamamlarım artık.

Hocam sonucu bize de iletirseniz benimde alacagim bir urun vardi, bu sekilde alayim.

• bir alışverişte iki tane hediye çeki kullanabiliyor muyuz?
  • Nikriz Rüyası kullanıcısına yanıt

çekleri hesabına yükledikten sonra kullanabilirsin, cüzdan gibi birikiyor. çeki satın alırken kendi mail adresini yaz sonra gelen kodu aktifleştir hesabında (sadece amazon tr satıcıda geçerli)

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    ee bu çok iyiymiş hocam. basbayağı kodları cüzdanda biriktirip kullanabiliyoruz. teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.