Şimdi Ara

Max Payne 2(Sorum war)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllar önce bitirdiğimiz oyunda sonu çok etkileyiciydi.Mona Sax öldü mü??Wikipedia dan baktım zorluk derecesine bağlıymış anlayamadım:S Bu durumu açıklar mısınız?

• Max Payne 3 geliyor Bu yılın sonunda ölmemiştir bence.
  • Mona sax öldü oyunun sonlarına doğru vuruluyodu bölümlerden önce çizgi roman tarzı şeylerden birinde gösteriyordu.
  • Ben max payne'nin 2 versiyonunuda sıfırladım ama mona sax öldümü hatırlayamıyorum...Kardeşim dün yüklemiş max payne 2 yi sıfırlarsa bakarım öldümü ölmedimi.
  • Max Payne 2 ' nin TÜRKÇE yaması var mı arkadaşlar ? Ben ingilizce oynuyorum bir hayli zorlanıyorum bölüm geçerken.
  • Noix yama yok diye biliyorum kardeşim bende baya aramıştım zamanında..
    Soruna gelecek olursak dostum hard da bitirince ölmüyormuş mona,bir çok yerde okudum. Ben kolay ve ortada bitirdim artık bayıyordu 3.kere bitirmeyi göze alamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: decc4l

Noix yama yok diye biliyorum kardeşim bende baya aramıştım zamanında..
    Soruna gelecek olursak dostum hard da bitirince ölmüyormuş mona,bir çok yerde okudum. Ben kolay ve ortada bitirdim artık bayıyordu 3.kere bitirmeyi göze alamadım.

Evt hardda ölmüomuş demek ki ölmiycek!
  • Konu yanlış yerde ve uyarı aldınız.

Lütfen konuları forumdaki uygun bölümlere açınız.

Bölüm Kuralları:http://forum.donanimhaber.com/m_21275389/tm.htm

2) Konularınızı lütfen ilgili bölümlere açınız. Teknik konular ilgili bölümlerine aittir.Sorularınıza hızlı yanıt almak için konu dışına ait olmayan konuları bu bölüme açmayınız. Bu konular taşınmayıp, silinecek ve konuyu açan üyeye uyarı verilecektir. Bu davranışın devamında üyeye Konu Dışı bölümüne bir daha mesaj atamama cezası verilecektir.Fıkra, komik olaylar ve eğlence ile ilgili herşey Mizah / Eğlence , Spor ile ilgili herşey Futbol ya da Diğer Sporların Gündemi , MSN ile ilgili herşey MSN ve türevleri , film, müzik ve kitaplar adına her şey Sinema - Müzik - Kitap bölümüne aittir. Bu kurala uymayan üyelerimiz 3 uyarı puanı, tekrarında konu dışı yasağı alacaktır.

İyi forumlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.