Şimdi Ara

MAX 800 telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende bu sorunun cevabini ariyorum

huawei p9 lite miniye bakiyorum su anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: infest06

bende bu sorunun cevabini ariyorum

huawei p9 lite miniye bakiyorum su anda.

İyi telefonmuş hocam.Bakalım başka tavsiyeler gelecek mi

• AnqelTR kullanıcısına yanıt
    takipteyim

• quote:

takipteyim

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g3-d855-4-5g-16gb-cep-telefonu-328285425?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*976145029*47629045879*231078563269***&gclid=EAIaIQobChMI7-zcv4SK2QIVFs-yCh2UFAN0EAQYAiABEgLy4vD_BwE&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Şu nasıl acaba alınır mı bu paraya :D
    Ha bir de bunu gittigidiyor mu satıyor yoksa bi satıcı mı? Garantisi ithalat garantili mi normal mi anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnqelTR -- 3 Şubat 2018; 18:20:31 >

• sifirlanmis cihaz hocam bu

lg zaten sorunlu bundab hayir gelmez bence.
    gittigidiyor kendi satis yapmiyor( hepsiburadanin yaptigi sekilde.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infest06 -- 3 Şubat 2018; 18:52:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sifirlanmis cihaz hocam bu

lg zaten sorunlu bundab hayir gelmez bence.
    gittigidiyor kendi satis yapmiyor( hepsiburadanin yaptigi sekilde.)

Anladım hocam.Peki ne alıcaz biz önceden 500-900 tl arasında birsürü telefon vardı şimdi 2 3 tane model var hep 1000 tl den başlıyor.Kuzene alıcam zaten telefonu doğum günü hediyesi olarak ama bir şey bulamadım henüz.Hiç olmadı sizin dediğiniz huaweiyi alırım bir fikrim yok ve yardım eden de yok

• valla hocam bende kararsizm gm5 var bu fiyat araliginda onun disinda samsungun 8gb hafiza 1-1.5 gb ramli telefonlaro var yada paralel ithalat alincak .

ben dist garantili 2gb ram 16gb hafizali modellere bakiyorum tavsiye gelirse incelerz

• quote:

valla hocam bende kararsizm gm5 var bu fiyat araliginda onun disinda samsungun 8gb hafiza 1-1.5 gb ramli telefonlaro var yada paralel ithalat alincak .

ben dist garantili 2gb ram 16gb hafizali modellere bakiyorum tavsiye gelirse incelerz

Bugün içinde siparişi geçmem gerekiyor benim acilen.Ya da gidip elle alabilirsem öyle alıcam,hediye olduğu için pek bekleyemiyorummya o yüzden

en guzeli mediamarkta gidip fiyata gore secmek ozaman. artan fiyata gore siraliyolar telefonlari

• 3 gb ramden aşağı android teledon almayın bence smsung vs olsun markası farketmez.
    gm 5 plus var biraz şans işi kimisi kronik arızalı diyor kimisi ben kullandım hiç sorun çıkmadı diyor seçim sizin

https://www.hepsiburada.com/general-mobile-gm5-plus-dual-sim-general-mobile-garantili-p-TELCEPGM5PD-S?magaza=BittiBitiyor

yada mi4 var ona da bakabilirsiniz tabi itahalatcı garantili
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-4-ithalatci-garantili-p-TELCEPXIAOMIMI4-B?magaza=İnce%20hesap

• quote:

Orijinalden alıntı: lg02561

3 gb ramden aşağı android teledon almayın bence smsung vs olsun markası farketmez.
    gm 5 plus var biraz şans işi kimisi kronik arızalı diyor kimisi ben kullandım hiç sorun çıkmadı diyor seçim sizin

https://www.hepsiburada.com/general-mobile-gm5-plus-dual-sim-general-mobile-garantili-p-TELCEPGM5PD-S?magaza=BittiBitiyor

yada mi4 var ona da bakabilirsiniz tabi itahalatcı garantili
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-4-ithalatci-garantili-p-TELCEPXIAOMIMI4-B?magaza=İnce%20hesap

Hangisi daha iyidir hocam?

• Hocam garantili model mi arıyorsunuz ? Eğer yok kuzen her türlü kullanır diyorsanız forumda Xiaomi modellerine bakabilirsiniz. GM 5 plus baya bi sorunlu çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Hocam garantili model mi arıyorsunuz ? Eğer yok kuzen her türlü kullanır diyorsanız forumda Xiaomi modellerine bakabilirsiniz. GM 5 plus baya bi sorunlu çünkü.

Dostum Lg V10 nasıl bu cihazlara göre? Temiz bir ikinci el var tanıdıkta? 700 TL ye bıraktı alınır mı

Hocam onda da bootloop sorunu var ne yazık ki. Eğer garanti işlerini sorun etmezseniz forumdaki Xiaomi modellerine bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Hocam onda da bootloop sorunu var ne yazık ki. Eğer garanti işlerini sorun etmezseniz forumdaki Xiaomi modellerine bakabilirsiniz.

Vallahi anlamıyorum bottloptan ama mi3 alıp kurtulsam mı teknosadan

• red mi 4x

• Facebook ta xiaomi satış grupları var 770 e note4x satıyorlardı forumda da satanlar var ben aldım memnun kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByTwiz98

800 e Xiaomi mi 5 bulursun ben 600'e alacaktım satıcı son salisede vazgeçti

General mobile 5plus aldım hocam güzel cihaza benziyor.

• vestel 5580

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.