Şimdi Ara

Max 500 TL Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar babama dokunmatik ekranlı yazıları nispeten rahat okunacak bir telefon bakıyorum. Maksimum bütcem 500 TL.Aslında badanın kolaylığı nedeniyle Samsung Wave Y iyi bir seçenek gibi geliyor. Birde diğer bir hoşuma giden seçenek Motorola Defy Mini. Su toz işlememesi açısından güzel görünüyor. Kendim Wave 2 kullanıyorum ve bu telefondaki gibi metin mesajlarını okurken zoom yapabileceğim bir model önerirseniz sevinirim.

• Up!!!
  • Evet arkadaşlar yokmu yorum? Alternatiflerim Wave 723, Wave Y, Motorola Defy Mini
  • Teşekkürler T 10 düşünmüyorum
  • Motorola Defy Mini'nin sar değeri yüksek diye biliyorum.diğerleri hakkında bilgim yok.bu yöndende araştırın isterseniz.
  • evet biraz yüksek miş SAR değeri. Wave 723 te de reset problemi vs varmış. Alacak doğrudüzgün telefon yok ortada
  • İdeos x5 bulamassanız Gio.
  • Android olarak ilgilendiğim Defy Mini'ydi onuda eledim. Badalı telefon önerilerine açığım. Bütçeyi 500'ün biraz üzerine çıkarabilirim sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: okemik

Evet arkadaşlar babama dokunmatik ekranlı yazıları nispeten rahat okunacak bir telefon bakıyorum. Maksimum bütcem 500 TL.Aslında badanın kolaylığı nedeniyle Samsung Wave Y iyi bir seçenek gibi geliyor. Birde diğer bir hoşuma giden seçenek Motorola Defy Mini. Su toz işlememesi açısından güzel görünüyor. Kendim Wave 2 kullanıyorum ve bu telefondaki gibi metin mesajlarını okurken zoom yapabileceğim bir model önerirseniz sevinirim.

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/samsung-s7250-wave-m_02.044.1271.0594.htm

tam babana göre hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: spawn1990

quote:

Evet arkadaşlar babama dokunmatik ekranlı yazıları nispeten rahat okunacak bir telefon bakıyorum. Maksimum bütcem 500 TL.Aslında badanın kolaylığı nedeniyle Samsung Wave Y iyi bir seçenek gibi geliyor. Birde diğer bir hoşuma giden seçenek Motorola Defy Mini. Su toz işlememesi açısından güzel görünüyor. Kendim Wave 2 kullanıyorum ve bu telefondaki gibi metin mesajlarını okurken zoom yapabileceğim bir model önerirseniz sevinirim.

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/samsung-s7250-wave-m_02.044.1271.0594.htm

tam babana göre hocam

Sağolasın hocam. Bunu görmüştüm. Takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okemik -- 20 Nisan 2012; 12:42:36 >

• SE Xperia X8 nasıldır?
  • Galaxy Gio.
    360 TL fiyatıyla tam bir F/P canavarı.
  • Hocam 360 liraya nerde gördünüz acaba?
  • Gio

• Wave M alınmıştır. Teşekkürler. Konu silinebilir.
  • quote:

evet biraz yüksek miş SAR değeri. Wave 723 te de reset problemi vs varmış. Alacak doğrudüzgün telefon yok ortada

kardeş wave 723 kullanıyorum 2 aydır çok memnunum bende senin gibi araştırıyordum forumlardan reset sorunu varmış yok diyenler kafamı çok karıştırıyordu benimde ama aldım ve şimdiye kadar bi kere bile resetlenmedi bide 2. el aldım ben :))
  • kesinlikle gio almalısın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.