Şimdi Ara

Max 3000 TL telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 yıldır S4 kullanıyorum ve şebeke sorunu yaşadığım için yeni bir telefon almayı düşünüyorum genel olarak marka ve model farketmez ancak vereceğim paraya değer bir telefon olmasını istiyorum çünkü minimum 2 yıl kullanacağım.

• 3000 verilen telefondan tek beklentiniz 2 sene kullanmak mı ? rastgele bi 3000tllik telefonu 3-4 sene rahat kullanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

3000 verilen telefondan tek beklentiniz 2 sene kullanmak mı ? rastgele bi 3000tllik telefonu 3-4 sene rahat kullanırım

Aslında haklısınız tek beklentim bu değil tabii ki ancak fazla seçenek olunca biraz tereddütte kaldım. Özellikle şu özelliği iyi olsun geri kalanı farketmez diyeceğim bir yön yok kafamda sadece günlük kullanımda beni en memnun edecek olan telefonu almak istiyorum.
  • s7 edge düşünebilirsiniz veya htc10
  • mate 9

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Mr.Kvnç

Mate 9 aslında şu sıralar daha çok aklıma yatan bir model ancak tek tereddütüm aynı fiyata daha iyi bir cihaz alınabilir mi diye düşünüyorum yoksa tereddütsüz gidip alacağım.

@Dance With The Dead

S7 Edge tasarım konusunda gerçekten çok hoş ancak S4 kullanırken bir süre sonra telefonun yavaşlaması gibi sorunlar yaşadığım için Samsung'dan biraz soğudum diyebilirim acaba aynı problemleri yine yaşar mıyım sorusu var kafamda.
  • Aemon A kullanıcısına yanıt
    Eski serilerde arayüz çok ağır ve hantaldı, resmen androidin dışında 2. bir işletim sistemi çalışıyor gibiydi,ramlerde düşük olunca haliyle kasılmalar,donmalar kaçınılmaz oluyordu.Bu olay yeni serilerde yok, zaten arayüz olabildiğince sadeleşti ve ramler artık 4gb seviyelerinde
  • Aemon A kullanıcısına yanıt
    bence daha iyisi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mate 9 ile HTC 10 arasında bir kıyaslama yapılacak olsa hangisini tercih ederdiniz ve neden ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.