Şimdi Ara

Max. 2500 tl bütçe İphone 5s mi diğer telefonlar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2500 tl bütçe ile İphone 5s mi yoksa Sony Xperia Z1 veya Samsung Galaxy S4-S5 veya Note 3 mü?

• Iphone hiç kullanmadım z1 den note 3 e öğlen geçiş yaptım kesinlikle tavsiye ederim not;z1 den önce G2 ve S4 kullandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirreal1453

Iphone hiç kullanmadım z1 den note 3 e öğlen geçiş yaptım kesinlikle tavsiye ederim not;z1 den önce G2 ve S4 kullandım

Sebep neydi ? Taş gibi z1den plastiğe geçilirmi yapmayın ya.
  • Spen ve ekranı note 3 u daha çekici kıldı z2 de ekran düzeldi sanırım ülkemizde satışa sunulduktan sonra Sony macerası dusunebilirim Sony nin kasasına diyecek lafım yok ayrıca çeşit çeşit kılıfları sevdiğim için kasa kalitesi çok ilgimi cekmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirreal1453 -- 25 Şubat 2014; 20:23:15 >
  • Xperia Z2

• quote:

Orijinalden alıntı: TheHaydarX

2500 tl bütçe ile İphone 5s mi yoksa Sony Xperia Z1 veya Samsung Galaxy S4-S5 veya Note 3 mü?

Bunlarin icinde z1,ama o butceye gelir vr grlene kadarda beklerim derseniz z2 tokatlar

• İphone kullanan yok mu acaba?????
  • Sony Xperia Z2
  • O fiyata iPhone'den başkası yalan.
  • Lumia 1520 Öneririm. Stabilite,İnternet hızı,Oyun Canavarı asla kasma vs vs yapmaz

GSM Arena'nın yaptığı yarışmada Note 3 İphone 5S S4 gibi rakipleri geride bırakmış ve finale Lumia 1020 ile 1520 Kalmıştır

Ben WP İstemem Dersenizde kesinlikle Xperia Z2 azcık sabredin bence
     Max. 2500 tl bütçe İphone 5s mi diğer telefonlar mı? Max. 2500 tl bütçe İphone 5s mi diğer telefonlar mı?

• telefonu ne için kullandığınıza bağlı öneriler değişir oyun önemsiz sağlam olsun kamera iyi olsun derseniz lumia 1520 oyun da oynarım sağlam da olsun derseniz ı phone 5s ile z2 arasında düşünürsünüz burada da z2 nin ağır basığını düşünüyorum
  • An itibariyle iPhone aldım bakalım hayırlısı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.