Şimdi Ara

Max 12 bin lira (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ciglik398

Karabalık aile değilsen Toyota Corolla 1.3 yada 1.6 alınabilir o fiyata.

Aracı genelde ben kullanacak oldugum ıcın aile faktörü ortadan kalkıyor o yuzden hb araç dusunuyorum bagaj falanda önemlı degıl.Şuan klimalı opel corsa en mantıklı gelen bakalım duruma göre acelem yok ince eleyip sık dokuyorum :)
  • İstediğim gibi araç bulmakda sıkıntı cekıyorum tek kapı önerılerınızıde alabılırmıyım?
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-klimali-lpg-li-sahibinden-clio-hb-144025980/detay

araç hakkındaki yorumlarınızı alabılırmıyım.sağ 2 kapı boyalı dıyor.renk farkı ortada zaten.sms ile plaka sorgulatıyorum kaza poliçesi yok dıyor.3-5 araba sorgulattım hepsınde aynı cevap.Nasıl anlıcaz biz bu işin aslını acaba?
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-temiz-opel-corsa-143503117/detay

Arkadaşlar bugun bu aracı baktırdım ustam temız diri dedı alt tarafına baktık yağ kaçagı ve mazot sızıntısı var bunlar toplamda 1.5 bin tl gibi bir mıktarla duzeltılebılırmış.tabı bu en pahalı durum.bunları satıcı yabtırcak bende aracı temız şekilde alacam ne dıyorsunuz?
  • Gerçekten teşekkur edıyorum 5 mesajdır kendı kendıme konuşmuşum:) yıllardır bu forumu takıp ederek bılgısayarımdan,cep telefonuma aklınıza gelebılecek herseyı için burdan yardım aldım.Şimdi araç konusunda yardım ıstıyorum ama elim boş dönuyorum.iyi forumlar.
    Konu silinirse sevinirim.
  • 12-13 e temiz marea düşürmeye bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • proton 416 glxi derim bende 10 bine bulunur 2 bine elden geçirilir mis olur mis
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.