Şimdi Ara

Max 12 bin lira (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam oda çok tipsizmiş ya genç adamız sonuçta :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwy

1.4 rxt ler felaket pahalı :) bayadır piyasayı takıp etmıyorum uçuş yaşamış :) en son baktıgımda en temizi 13 bin tl idi şuan normalleri 14.5 civarı mubarek :) Bakalım lpg li temiz bulursam kacırmıcam yoksa fiesta yönelecegm.Öncelıgım clio tabiki.206 için yorumlarınız nedir?

ben de 206 için araştırma içindeyim. alfa rome 156 ve c3 de var listemde
  • Tek kapılı corsa ve fiestaların vergisi fazladır traktör yerine geçtiği için ve 4 kapılılar gibi binek olmadığından malzeme kalitesi de bunlardan düşüktür ben olsam clioda direnirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cliolar pahalanmış hocam cok zor duruma duserım yoksa bende clio dusunuyorum.Bugun oto pazarına gıdecekdım uyanamadım haftaya artık :)
  • corsa gls ya da clio rxt

bu iki arac en ideali. hem az yakarlar hem de parcalari ucuzdur.

ben 12ye corsa almistim triger baski balata ve diger bakimlarinin hepsini 1000 liraya hallettim. sorunsuz biniyorum.

10 yaş üzeri araçlarda parca fiyatlari oncelikli olmali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • corsa 3. planda gibi duruyor.Clio 1. sırada 2. sırada fiesta flair 3. corsa :/
  • Clioya bak

• Bakıyorum sureklıde pahalı hocam :) 306 için yorumlarınızı alabılırmıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwy -- 11 Kasım 2013; 11:31:27 >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-klimali-ogretmen-bayandan-vw-polo-143498920/detay

göruslerınızı alablırmıyım komple boyalıymıs.plakadan sorgulattım kazası cıkmadı alınırmı nedıyorsunuz ? şaseden de sorgulatacam şimdi aracı görmeye gidecem
  • quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-klimali-ogretmen-bayandan-vw-polo-143498920/detay

göruslerınızı alablırmıyım komple boyalıymıs.plakadan sorgulattım kazası cıkmadı alınırmı nedıyorsunuz ? şaseden de sorgulatacam şimdi aracı görmeye gidecem

yokmu yardımcı olacak arkadaş?
  • Gwy kullanıcısına yanıt
    temiz araba 11 bin teklif edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

Komple boyalıymış araç dun 10900den satıordu 10750 ye bırakıyorum dedı akşam fiyatını arttırdı :) birde bu poloların kronik boğaz kelebegi sorunu varmıs.Kranik sorunlarla ugrasacak kadar rahat durumda da degılım malesef ne yapsam bılemıyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

Komple boyalıymış araç dun 10900den satıordu 10750 ye bırakıyorum dedı akşam fiyatını arttırdı :) birde bu poloların kronik boğaz kelebegi sorunu varmıs.Kranik sorunlarla ugrasacak kadar rahat durumda da degılım malesef ne yapsam bılemıyorum

fiestada kronik sorun yok
    çamurluk agızları ve kapı döşemeleri dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jjuuddaass -- 12 Kasım 2013; 12:02:11 >
  • Fiesta hoşuma gıdıyor muhtemelen ona yönelecem.2000 kasa makyajlılar cok guzel araştırmaya devam :)

• Megane coupe al

• quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

Megane coupe al

Tek kapı dusunmuyorum teşekkurler
  • quote:

quote:

Megane coupe al

bu düşünce çok olduğu için yeni megane coupe 1.5 dcilar 35-36'ya satılıyor. valla teşekkür ediyorum senin gibi düşünenlere, 0 fiyatının yarısına alacağım seneye megane coupe son kasayı
  • Karabalık aile değilsen Toyota Corolla 1.3 yada 1.6 alınabilir o fiyata.
  • quote:

quote:

quote:

Megane coupe al

bu düşünce çok olduğu için yeni megane coupe 1.5 dcilar 35-36'ya satılıyor. valla teşekkür ediyorum senin gibi düşünenlere, 0 fiyatının yarısına alacağım seneye megane coupe son kasayı

Vallahi bende cok severım coupe araç ama 2. araç olarak kullanacaksam :) Kullanışlı gelmıyor bana ama şekil olarak hepsınden guzel:)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.