Şimdi Ara

Maviden 579 ytl ye vr330 alıp problem yaşayanlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla gecen hafta maviden 579 ytl ye vr330 alan arkadasların coğu muzdarıp. baslıklar burda toplanırsa daha faydalı olur takıp acısından bence.

• Buraya da yazayim o zaman problemimi

Mavi bilgisayarin kampanyasindan iki adet VR330X laptop aldim
    ikisinde de, zaman zaman ekran'a goruntu gelmeme problemi var
    bilgisayar aciliyor boot ekrani falan normal windows acilma ekranina kadar geliyor sonra goruntu gidiyor
    bikac kere retart ettikten sonra kendine gelebiliyor ya da gelmiyorda
    safe mode' aldigim zaman hicbir zaman problem yasamiyorum ama demekki driver problemi dedim 3 kendi icinden cikanlar haricinde nvidia'nin sitesinden ve MSI'ın sitesinden güncel driverlar ile de denedim ama sonuc ayni...

bir cozum yolu oneriniz var mi??
  • Bu gevurların refurbished diye bir piyasası var. arızalı ürünleri tamir edip ucuza satarlar. ama tabi bunun bilgisinide verirler. yani malı alırken tamir gördüğünü bilirsin. Acaba Mavi bilgisayar'da arızalı geri dönmüş cihazları tamir edip (edemeyip) geri satışa mı çıkardı.
  • bende açtığım başlıktan kopyala yapıştır yapayım bari

"bugün ürünü mavi bilgisayardan 579ytl ye aldım, iyi hoş güzel ama batarya ile çalışmıyor.

adaptörü takılı iken batarya şarj ışığı yanıyor, windows güç yönetimi sabit olarak pili %73 doluyor olarak gösteriyor

adaptörü çıkardığım an kapanıyor alet

adaptörü takılı değilken açılmıyor hiçbir şekilde de

karşılaşan veya çözüm önerisi olan arkadaş varmı?

bios update denemek geliyor içimden fakat uzaktan yakından alakalı olmadığını düşünüyorum"

sorun yaşamayan varmı acaba onu araştırmak lazım :)
  • cumartesi günü ikitane aldım allha şükür ikisinide sağ salim kurdum.hiçbir sorunları yok.
  • ARKADAŞLAR BENDEDE 2 ADET VAR SORUN YOK CANAVAR GİBİ MSI FOREVER
  • selam arkadaşlar.
    Bende maviden kampanyada aldım bugün kurdum,sorunsuz
  • usb mouse u çalıştıramadım.takıyorum hiç görmüyor bile
  • hayırlı olsun bişi sorcam malzeme kalites nasıl
    quote:

Orjinalden alıntı: cihan841

cumartesi günü ikitane aldım allha şükür ikisinide sağ salim kurdum.hiçbir sorunları yok.
  • mlzeme kalitesi fiyata göre iyi bende 2 adet var tık demediler
  • ne o herkes 2 şer tane almış. crossfire yada sli mi yapıyorsunuz laptoplarla heheheh
  • 579 ytl cok iyi bir fiyatsatıs devam ediyor mu?
  • bugün ve yarın mavi bilgisayarda msı megabook s430 kampanyalı 570 ytl ye geliyor. ben aldım gayet güzel ama sadece ram i yükseltmek lazım gibi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.