Şimdi Ara

mavi renkli klasor ve dosya isimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu resimde olduğu gibi klasor isimleri ve dosya isimleri nası renkli oluyo

bende de dosya isimeri mavi ama klasor isimleri siyah

• sımdı sen ne ıstıyorsun anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkut_parlak

sımdı sen ne ıstıyorsun anlamadım

klasor isimlerini mavi yapmayı öğrenmek istiyorum
  • klasöre sağ tıkla özellikler-gelişmiş sonra altta iki seçenek var sıkıştır ve şifrele seçenekleri bunlardan birini işaretlediginde mavi görünür bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ciyaazim

klasöre sağ tıkla özellikler-gelişmiş sonra altta iki seçenek var sıkıştır ve şifrele seçenekleri bunlardan birini işaretlediginde mavi görünür bildiğim kadarıyla.

tesekkurler bilgi için.
  • dosya ve klasör isimlerini mavi yapmak istemenizin fenerbahçe ile alakası olabilirmi acaba
  • sıkıştırma yaptıgın için böyle renkli
  • allahtan yeşil olmamış...çünkü olsaydı bunları çalıştıramazdın..erişimin engellenirdi...nedeni: sisteme(C:) format atıp windowsu tekrar kurmuşsun .bu sırada D: de olan dosyaların XP nin yeni bir özelliği ile şifreleniyor ve aynı isimle sistemi kurmamışsan bu yeşil olan dosya ve içeriğine erişimini engelliyor.. şu an bu sorunumu nasıl çözebilirim diye uğraşıyorum...1 aydır.... bilen varsa bana da bir cevap yazar umaarım....bu duruma düşmemek için yapılacak tek şey: C: ye format atmadan önce D: deki tüm verileri başka bir ortama(bilgisayar ortamının dışına) yedeklemektir.
    geçmiş olsun sana ve asıl bana
  • onu windows yapıyor ve bazı 3.parti progreamlarf da var böyle şeyler yapmayı sağlıyor
  • Bunu yapmanın bir sakıncası varmı. Kopyalamada, yapıştırmada ve özellikle paylaşıma açmada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue_wind -- 18 Mayıs 2006; 14:18:52 >
  • klasör renklerini değiştirmek için daha önce bi program verilmişti indirmek için..istediğimiz herhangi bir rengi yapabiliyormuşuz ben denemedim ama bi program indirmemiz gerekiyor..bende sağ tıklayıp özelliklerden yapıldığını yeni öğrendim..bi bakayım belki bulursam linki eklerim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.