Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MAVİ EKRAN HATASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
1
Favori
135
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> MAVİ EKRAN HATASI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    15 Mesaj
    En son güncelleştirmelerden sonra bilgisayarı kapattım daha sonra açtığımda 5 ile 10 dakika arası çalıştıktan sonra mavi ekran hatası vermeye başladı . Laptop Grundıg Win 7 64 bit yardımlarınızı bekliyorum.

|
    |
    Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmıştım ve Hdd mi Test ettiğimde Sorun olduğunu gördüm.
    Başa bir Hdd ile orunumu çözdüm.
    Ayrıca bu sorunların yazılımsal bozuklululardan olduğunuda gördüm ( windowsda eksik dosya gibi gibi...)
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: QuesTFreeStyLe

En son güncelleştirmelerden sonra bilgisayarı kapattım daha sonra açtığımda 5 ile 10 dakika arası çalıştıktan sonra mavi ekran hatası vermeye başladı . Laptop Grundıg Win 7 64 bit yardımlarınızı bekliyorum.

Bilgisayar tam açıldı derken mavi ekran açıp ya resetliyo yada sabit duruyorsa format atın bnm laptopda recevory tuşuna bastım tek tuşla formatladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mavi ekran geldikten sonra, gelen mavi ekrandaki kodları yazabilirseniz ya da fotoğrafını çekip, buraya ekleyebilirseniz, daha doğru cevaplar alabilirsiniz. Diğer türlü, verilecek tüm cevaplar tahminden öteye geçemez.

Arkadaşların belirttiği işlemlerleden başka, bilgisayarınızı daha önce çalıştığı bir tarihe geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
SEO
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.