Şimdi Ara

MAVİ EKRAN HATASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En son güncelleştirmelerden sonra bilgisayarı kapattım daha sonra açtığımda 5 ile 10 dakika arası çalıştıktan sonra mavi ekran hatası vermeye başladı . Laptop Grundıg Win 7 64 bit yardımlarınızı bekliyorum.

• Sorununuz Raminizden veya hdd nizden olduğunu düşünüyorum.
    Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmıştım ve Hdd mi Test ettiğimde Sorun olduğunu gördüm.
    Başa bir Hdd ile orunumu çözdüm.
    Ayrıca bu sorunların yazılımsal bozuklululardan olduğunuda gördüm ( windowsda eksik dosya gibi gibi...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuesTFreeStyLe

En son güncelleştirmelerden sonra bilgisayarı kapattım daha sonra açtığımda 5 ile 10 dakika arası çalıştıktan sonra mavi ekran hatası vermeye başladı . Laptop Grundıg Win 7 64 bit yardımlarınızı bekliyorum.

Bilgisayar tam açıldı derken mavi ekran açıp ya resetliyo yada sabit duruyorsa format atın bnm laptopda recevory tuşuna bastım tek tuşla formatladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi ekran geldikten sonra, gelen mavi ekrandaki kodları yazabilirseniz ya da fotoğrafını çekip, buraya ekleyebilirseniz, daha doğru cevaplar alabilirsiniz. Diğer türlü, verilecek tüm cevaplar tahminden öteye geçemez.

Arkadaşların belirttiği işlemlerleden başka, bilgisayarınızı daha önce çalıştığı bir tarihe geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.