Şimdi Ara

MATEMATİKTE ÇIKMIŞ SORULARIN ÖNEMİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son 7 yılın fenlerini çözdüm, matematik çözmek faydalı olur mu ? çünkü sınavda çıkan soruları sonraki yıllar soru bankalarında ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyolar. hiç bulaşmayı yayınevi denemesi mi çözeyim çok kararsız kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up bende merak ediyoruö

• hocam orjinali varken sahtesini niye cozesin ki? Bence kesinlikle cozmek gerek cikmis sorulari,cunku onceki yillara benzer cikiyor,kendini daha iyi gormeni sagliyor,ben gecen sene cozmedigime cok pismanim acikcasi bugun geldi cikmis sorular biran once bitirmeyi dusunuyorum tabi bi ton baska denemede cozcem yanlis anlasilmasin

• cCcWalterWhitecCc kullanıcısına yanıt
    yayınlanmamış yılları bulabildiniz mi

• Agonize kullanıcısına yanıt
    2010-2016 arasini aldim hocam tipki basim cikartmis kitapislerden getirttim ama kitapsecte falan da var

• Mrkz yayınları 2010-2016 kitabı var 400 500 sayfalık mf ve tm için. Çözümlü hem de. Her ne kadar soru bankaları önceki yılların sorularına göre kitap hazırlasalar da benim hiç görmediğim çok sağlam sorular oldu.
  • cCcWalterWhitecCc kullanıcısına yanıt
    2 yıl için tüm kitabı almak israf olacak :d

• Agonize kullanıcısına yanıt
    hocam tek tek de satiliyor istediginiz yili alabilirsiniz bir iki lira biseydi sanirim

• lysde bence neredeyse farklı her sene birde mat2 de konu detayı yoğun olduğu için farklı tür sorular çok oluyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.