Şimdi Ara

Matematik bölümü iyi midir, iş olanakları nasıldır ve mezunları ne yapabilir? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
170.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaş, bu konuyu her yıl periyodik olarak bulup hortlatmayı nasıl başarıyorsunuz? Sadece tercih döneminde de değil.

Gerçi bana hoş bir nostalji yaşatıyorsunuz, o ayrı. Şaka maka, 6 yıl geçmiş.
  • matematik mezunları iş imkanları nasıl bilgi verir misiniz?
  • Hocam o değilde itü bilgisayara girecek puanı alıp matematik düşünmeniz biraz garip değil mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tıp bırakıp ODTÜ-BoUn matematiğe geçmeyi düşünüyorum. Seneye hazırlık okurken tekrar hazırlanmayı düşünüyorum. Seneye puanım kesilmeyecek. İlk 5bine(Boun-Bilkent-Odtü bilg müh) filan giremezsem matematikte devam ederim diyorum. Önerir misiniz?

Ayrıca tıpa yerleştiğim puanla İTÜnün bilgisayar müh. hariç hepsine geçiş yapabiliyorum. Elektroniği önerir misiniz? Mümkün müdür elektronikten bilgisayara geçiş?

Siz mezun oldunuz mu acaba?
  • 61skymoon61 6 kullanıcısına yanıt
    Şuan nerelerdesiniz hangi işle meşgulsünüz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be bi ihtimal düşünüyordum matematiği valla bırak ünisini matematikten direk soğudum gel de integral çöz şimdi
  • Ne bereketli konuymuş yahu! O ÖSS'ye girişimin üstünden 8 yıl geçti, hâlâ bulunup hortlatılıyor.
  • Bilişim, girişimcilik vs gibi konuları sadece bilgisayar ile düsünemeyiz. Matemetik bölümü kişinin analitik düşünme becerisini geliştirir ve yeni bir ürün proje yapma geliştirme boyutunda fayda sağlar fakat bu yüzden tercih edecek olan arkadaşlar bir bilgisayarcı ortamı olacak arkadaş topluluğu olcak siz yanlız kalacaksınız. Buna göre düşünmeli ve karar vermeli. Fakat ülkemizde mat bölümü bilg. müh bölümünden puan olarak düşük olduğundan iyi üniversitelerde okunabilir buda düşünülmesi gereken bir ayrıntı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gene hortlatalım

Benim için okunan üniversite önemli matematik okurken yazılımla ilgilenmeyi düşünüyorum kurslara falan giderim internetten öğrenirim. Yüksek lisansda da bilgisayar mühendisliği düşünüyorum. Yalan mı olur bu işler ?

Üniversite boğaziçi bilkent odtü üçlüsünden biri olucak.
  • Uzun aman sonra upp
    Yok mu tecrübelerini paylaşabilecek birileri daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hortlatalim bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.