Şimdi Ara

Mate vs Cinnamon [YENI SORULAR EKLENDİ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Linux dağıtımları sözkonusu olduğunda program ararken doğrudan internetten arama yapmak yerine önce paket yöneticisinden aramayı tercih etmenizi öneririm. Açıklamalar İngilizce, ancak bir iki kelimelik aramalarda google translate vs. iş görür. "Download manager" arattığımızda karşımıza birkaç seçenek çıkıyor (ben Debian kullanıyorum, muhtemelen Mint'te de vardır bunlar): fatrat, kget, multiget, steadyflow, uget. Sadece paket yöneticisinden paket kurarak sisteminizin hem kararlı hem de güvenli kalmasını sağlarsınız.

Ben baranbula'nın yaptığı gibi wget kullandığımdan (tek parçalıdır) arayüzlerini pek bilmem; aralarından daha önce ikisini kullandım: uget buglıydı, fatrat düzgün çalışıyordu. Komut satırıcı çok parçalı indirme yöneticisi olarak da axel var.

Edit: Şimdi bilgisayarımda kurulu olan fatrat'e baktım, çoklu yansıyı desteklese de çoklu parçayı desteklemiyor. Kget KDE masaüstüne ait, beraberinde haddinden fazla bağımlılık getirir. Multiget'i deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _memet -- 29 Temmuz 2014; 23:55:45 >

• Eyvallah hocam bikaç saat sonra deneyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rancodiey -- 30 Temmuz 2014; 13:50:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rancodiey

Eyvallah hocam bikaç saat sonra deneyeceğim

jDownloader da çok iyi deneyebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.