Şimdi Ara

Mat siyah renkli bazı iPhone 7'lerin boyası dökülmeye başladı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
7.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 Plus alırken renk kararsızlığı çok yaşadım Silver ve Matte Black arasında kararsız kaldım gittiğim mağazada sadece Silver kaldığından Mat Black'in gelmesi 1 hafta daha süreceğinden Silver aldım direk.
    İyi ki Silver almışım Mat Black alsaydim birde renk atması ile uğraşıcaktım. iPhone alıcaklar Siyah ve Gold renginden uzak durun boyası çok çabuk atıyor.
  • Niklaus Mikaelson N kullanıcısına yanıt
    O biraz şans işi mat aldığınızda hemen boyası atacak diye birşey yok.4 aydır kılıfsız kullanıyorum bir sorun yaşamadım ve en iyi renkte bana göre mattır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcı hatası.
  • Çizmeyin kardeşim :)

• Niklaus Mikaelson N kullanıcısına yanıt
    Bu boya atma olayı her mat siyah 7'de yok. Bir avuç insanın başına gelmiş sadece genelle kıyaslarsak. Bu şekilde konuşup ne kendinizi avutun ne de insanları yanlış yönlendirin.

• Erturrk kullanıcısına yanıt
    Benim kimseyi yönlendirmek gibi bir amacım yok öncelikle isteyen istediği rengi alır Jet Black de alır kişinin kendi tercihi. Sadece mat black'in kasasının dökülmeye ve soyulmaya meyilli olduğunu belirttim burada. Her cihazda olmuyordur , teknoloji şans işi biraz da.
  • Aynı muhabbet 6s lerdede vardı bi ara,sanki cebinizde bozuk paralar ile temas etmiş gibi nokta nokta dökülmeler görmüştüm halbuki alındığından beri kılıfla kullanılan cihazlar olduğunu söylüyorlardı kullanıcıları ve değişimde yapılmıyordu.Ama tümünde bu şekil değildi elbet.

• Okadar para ver ondan sonra teknoloji şans işi yok öyle bir köy. Düpe düz haksızlık.

• Kullanıcı hatası. Kılıfsız telefon mu kullanılır?
  • Selam aleyküm cümletten ben yaklaşık 3 aya yakın iphone 7 plus aldım fatura üzeri 2 yıl faturalı aylık 241 tl ödeme şartıyla aldım ve alttaki müzik sesin geldiği aparlör ızgara üztü boyası kalktı ve özel kılıf kulanıyorum ve kesinlikle telefonum yere düşmemiştir ve bu konuda telefon boyası garanti kısmına giryormu bhu konuda bana yardımcı olursanız Çok sevinirim şimdiden tşkler kolay gelsin ..

• Sorunu buldum arkadaşlar, boya öncesi astar atmamışlar. İyi bi kaporta boyacı buldum cihazı komple boyatıcam.
  • Hersh H kullanıcısına yanıt
    Aynen...

• Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Elektrostatik boya attır. Daha şık olur bence.

• Yeni bir iPhone5 vakasi, 7S in tek farki boyasinin dökülmemesi olacaktir, birde kicina S koydularmi tamamdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 20 Mayıs 2017; 2:45:8 >
  • Jet Black'de çabuk çiziliyor ne yapalım yani kullanmayalım mı iPhone ?
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    Elektrostatik boya attır. Daha şık olur bence.

• 7s ile giderirler mükemmel işçilikle boyanmış muhteşem kasa şimdiye kadarki en canlı en sağlam iphone kasası

- 2.nesil 3d touch

- 2.nesil basınca duyarlı home butonu

Blah blah

• S plus kullaniyorum, 3.5mm jack girisinin kenarlarinin boyasi atmaya basladi. Gerci kulakliktan dolayi oluyor ama daha bir senesi dolmadan boyasi atmasi ilginc geldi..

• kardeşim şimdiye kadar bir sorun oldumu bende bugün alıcm

• 2016 da aldığım telefonun, tam olarak haberde bahsedildiği gibi ızgara kısmında boyası atmaya başladı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.