Şimdi Ara

Mat görünüş isteyenler buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün bir ürün keşfettim. Mat waxlardan biliyorsunuz tam verim alamıyoruZ.saç pudraları var biliyorsunuz hacim veren .daha önce hiç kullanmamıştım .denemek için schwarzkopsf got2b saç pudrası araken bulamadım ve rossmannin ekteki ürünü aldım. Fiyatı 13 lira tutuş gayet güçlü.eminim ki schwarzkopfun ürününden daha ucuzdur. Tek sıkıntısı 10 ml olması mat wax kullanıpta memnun kalmayan arkadşlar gönül rahatlı ile alın kullanın. Ürün harika tutuşu güçlü ve parlaklık 0
    Mat görünüş isteyenler buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi et3rn4l -- 21 Mart 2017; 19:12:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben rossmann da çalışıyorum isteyen arkadaşlar rossmannlarda bulabilir. Bu ürün rossmann'ın kendi ürünü.Yeni bir seri baya satıyoruz kendimde denedim iyidir ama ben şahsen pudraya alıştırmak istemiyorum saçı.Çünkü bu tarz ürünler ml olarak azdır ve sürekli para dökmek gerekir.Yani saçınızı pudralı beğenip artık başka birşey kullanamam diyorsanız bütçenizi baya bir zorlamanız gerekecek ;)
  • ryanbenjamin kullanıcısına yanıt
    Hocam got2b serisinin pudrası geliyormu sizin mağazaya ? Ben tek şubesine gittim göremedik orda

• Link atarmısınız? Urban care high volüme köpüğünü kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: et3rn4l

Hocam got2b serisinin pudrası geliyormu sizin mağazaya ? Ben tek şubesine gittim göremedik orda

@kadiralkanstore instagram hesabında satılıyor
  • et3rn4l kullanıcısına yanıt
    got2b nin birkaç ürünü var köpük ve sprey ama pudrası yok rossmannlarda:/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.