Şimdi Ara

MAT 0 DAN BAŞLAYIP 30 YAPAN VARMI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 ayda olurmu hocalarım bu iş ? ygs adına konuşuyorum bu arada :)

• 11. Sınıf misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok desek çalışmaktan vazgeç mı geçeceksin?

• 11 sonunda 5-6 net.

Şuan geosuz 29-30

12yim

• Benim matematiğim hep iyidi fakat soru tipi eksiğim vardı. Simetri+karekök yaptım.

• 25 tane kolay orta sorular oluyor yani 25 yapabilirsin çalışırsan 25+ için seçici sorular var.Geometri geçen seneki gibi olursa ayrı tabi

• BBC-News kullanıcısına yanıt
    Dostum konuları bilmeme rağmen coğu soruyu yapamıyorum kalem oynatamıyorum vb yazın simetri almamı öneirrmisin?

• will-graham W kullanıcısına yanıt
    evet dostum
  • BBC-News kullanıcısına yanıt
    kardeş karekök simetriyi kaç ayda bitirdin ?

demek istediğim simetri alsam yanına körfez + 345 yapsam 6 ay da olurmu ?
  • 12.sınıfım Eylüle kadar hiçbir şey bilmiyordum desem yeridir yani çok ufak bi temelim vardı anadolu lisesine gidiyordum ama yattım 3 yül öyle söyleyim. Şimdi kampüs ygs matematiği bitirdim birey b matematiğin yarısını falan yaptım karekökün de 1/4 ünü yaptım son sınav 27d 2y ondan önceki 29d 1y bi önceki de 26d 1y. Yani bence çok rahat bitirilir 6 ayda.
  • dostum simetri + körfez + 3-4-5 yeterlimidir? günde kaç saat bakmıştın ? haftada 1 konu için ayıracağım tam bitsin bir daha dönüp bakmayım diyorum konulara da mat 1 adına ? daha sonra mat bölüm denemsei çözerim diyorum ?
  • Yapılır ygs mat zor değil. Hocalara geldik dinle yanında da bir kaynak coz simdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: ygsburo

dostum simetri + körfez + 3-4-5 yeterlimidir? günde kaç saat bakmıştın ? haftada 1 konu için ayıracağım tam bitsin bir daha dönüp bakmayım diyorum konulara da mat 1 adına ? daha sonra mat bölüm denemsei çözerim diyorum ?

Bence 3 kaynak çok rahat yeter ben okulda 100 mat çözüyorum evde de 100 falan haftada 1 gün. Bide hafta sonu yarım günümü matematiğe ayırıyorum şu an tüm konular bitti nerdeyse olasılık permütasyon falan kaldı. Mat 2 asıl zor olanı mat 1 de düzgün çalıştıktan sonra full bile çekersin.
  • Yazin agustosta ilk uc deneme matematikte 0 en son deneme 30.25 simetri+345+karekok

• quote:

Orijinalden alıntı: jokerzalim

Yazin agustosta ilk uc deneme matematikte 0 en son deneme 30.25 simetri+345+karekok

0 netten 30 nete ? video filan mı izledin
  • Hic video izlemedim hicbir dersi dinlemedim yaza kadar ama gunluk iki uc saat calstim pratik oldu zekayi acti yorumu guclendirdi ustune dus hakkini ver 30u bile gecersin

• Hangi kaynakları kullandın? Benimde kötü ben konuyu anlayıp cözümlü örnekleride anlasam cogu soruyu yapamıyorum seneye icin simdiden ne yapmamı önerirsin?

• 11de neredeyse 0dı,12de 30-35 arasına kadar çıkarmıştım,mezunum şuan 35+ sabit yani çalıştıkça artıyor dostum , 6 ayda düzenli ilerlersen 30 u bırak 35+ bile olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Aldreigh

11de neredeyse 0dı,12de 30-35 arasına kadar çıkarmıştım,mezunum şuan 35+ sabit yani çalıştıkça artıyor dostum , 6 ayda düzenli ilerlersen 30 u bırak 35+ bile olur

ilk sıfır iken nasıl çalıştın hocam ?
  • J.Harden13 kullanıcısına yanıt
    0ken fem simetri almıştım baya zorlandım çözerken , çok çözemediğim soru oluyodu onları sora sora falan baya bi şey katti bana sonrasinda baya sb ve deneme çözdüm eksiklerime daha da çalıştım öyle yükseldi hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.