Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu citadel dlcsini sizden başka birisinin çevireceğini pek düşünmüyorum. Alfa çeviri yapacak olsa şimdiye kadar çoktan yapardı bence. Umarım ileriki planınız bu olur.
    Yama için çok teşekkür ederim Mass effect gibi güzel bir seriye sizin sayenizde başladım elleriniz dert görmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evilhuman kullanıcısına yanıt
    Test işlemi bitti mi hocam? Yoksa 1 hafta daha bekleyelim mi?
  • Ben de aynı şeyi soracaktım dün akşamdan beri bekleyeyim dedim..

• Faramir kullanıcısına yanıt
    Estelll ve Absnthe arkadaşlarımız testlerini bitirdi. Ben de bu akşam kendi testimi bitiririm. Büyük ihtimalle çarşamba günü yayımlarım.
    tebrikler ve teşekkürler.
    Bilgi için teşekkürler.
  • oyunlara türkçe yama yapmak kadar boş ve faydasız bir iş düşünemiyorum şu hayatta.
  • senin bu yorumu yapabilmek için nefes alman
  • Şu forumda senin kadar boş biri daha var mı acaba? Kaybol burdan madem boş iş senin için. Kelimelerimi senin için daha fazla harcamayacağım.

• Öyleyse düşünmenize yardımcı olmaya çalışayım.

Uzun uzadıya yazmaya bile gerek yok. Bu yamadan yüzlerce belki de binlerce oyun oynayan insan yararlanacak. Demek ki salt faydasız bir şey diyemeyiz. Öte yandan sizin düşüncenizde olan kişiler de olacaktır doğaldır ama gördüğüm kadarıyla yazdığınız şeyin altını dolduramayacak birisiniz. Ve yazdığınız yorumdan yararlanacak insan sayısı, yamadan yararlanacak insan sayısının binde birine dahi yaklaşamaz.

Örneğin dolu dolu biri olduğunuzu varsayarak profilinize baktım, klimanızdan beyaz eşyaya kadar her bilgiyi doldurmaya zaman harcamışsınız. Yararlı bir iş doğrusu. Biraz da ben ön yargılı davranayım istedim.

Hayati bir şey yapmıyoruz ama karşılıksız iyiliğin kayıplara karıştığı şu çağda, yalnızca bir teşekkür tokluğuna iyi kötü bir şey yapmışız. Bu da bir şeydir.
    neyse....

bosch zengin markası değil la rahat ol siemens'in orta direk markası. klimada daikin fanıyım niye battı bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADF35784A -- 25 Ağustos 2019; 4:48:58 >
    etme sohbet cahil ile küstürürsün.
  • Ömer sadece cübbesiz değil belli ki... Akılsız da kendisi. Arkadaşı kâle almayalım lütfen. Teşekkürler bu güzel yama ve bilgilendirmeler için...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ADF35784A

neyse....

bosch zengin markası değil la rahat ol siemens'in orta direk markası. klimada daikin fanıyım niye battı bu kadar
    Kendisi her yamanın altına kışkırtıçı yazılar yazmış . Türkçe yamanin luzumsüz olduğunu , İngilizce Öğrenmek varken nefesinizi boşuna tükettigini dile getirmiş.
    Malesef bizi ülkemizdeki en büyük 2 temek sorun , Birinci si cahillik ,İkinci Nankörlük camur at izi kalsın. İngilizce biliyorsun diye Senelerdir yamayi yapan emek harcayan, çaba gösteren cevirmen arkadaşlara böylesi hakareti yorumlarda bulunman akıl seviyenin ne denli noksan oldugunu gösterir.Eleştirebilirsin saygı duyuyoruz, Lakin böylesi hakaretlere kimse kayitsiz kalmaz. Saygı duymalısın ,cevirmenler sizin gibiler yüzünden bu işlerde hep geri kalmak zorunda kaliyor. Yazık islah olmazsiniz

• Absnthe kullanıcısına yanıt
    hadi canım hadi cahil edebiyatından bıktı bu forum yemiyor artık kimse
  • 2011'den bu yana bu forumda çok fazla trol gördüm. Türkçe yama hazırlamayı ve kullanmayı cahillik olarak gösteren birisi ile karşılaşacağım hiç aklıma gelmezdi. Bu trollük bile değil aslında ama neyse. Bloklayıp geçmek en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 25 Ağustos 2019; 15:8:13 >
  • Hocam arkadaş bu; muhatap alıp cevap yazmana değmez.
    Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 25 Ağustos 2019; 16:40:20 >
    Hocam şöyle tiplere, trollere cevap yazmana bile gerek yok. Adamın amacı belli zaten; trollük yapmak. Ayırdığın zamana yazık.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.