Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
500
Favori
1.240.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün kartım geldi ne kalem var ne defter son zamanlarda gelenler sizde de böyle mi?

Bu arada internetteki görsellerden farklı hem isim yazıyor hem çipi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 28 Şubat 2018; 15:51:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısına yanıt
    aynen bende de defter ve kalem yoktu. bayağı cimrileşmiş enpara
    Kart derken hesap kartı mı kredi kartı mı?

Kredi kartında defter kalem gelmiyor zaten.

Ayrıca ilk gelen kartta isim yazmaması lazım. Kurye yerine Müşteri Temsilcisi gelip zarfı size açtırıp imzalatır ve özelliklerini anlatır kartın. Ama bahsettiğiniz kredi kartıysa o normal kurye ile geliyor.
  • GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt
    encard yani kredi kartı olmayan ilk çıkan kart.

en card bankamatik kartının ismi üzerinde kredi kartı yazacak .siz üzerinde çip var diye kredi kartı sandınız sanırsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Hayır kredi kartı sanmadım çip ve isim ilk çıktığında yokmuş son 1 yıldır varmış.

evet doğru güvenlik için yapıldı bir aralar kart kopyalama çoktu enpara böyle çözüm üretti.Zaten artık çoğu banka kartı çipli olmaya başladı.Kasiyerler de çipi görünce direk kredi kartı gibi kullanıyorlar postta.

• son 1 saattir internette takılıyordum yarım saat önce telefonuma mesaj geldi.enpara hesabımdan amazon prime'da 51 liralık işlem yapılmış.bu işlemi ben yapmadım,hatta bana 3d doğrulama kodu bile gelmedi.normalde internet alışverişlerinde doğrulama kodu gelir.ilginçtir ki bu kez gelmedi.

hemen bankayı arayıp kartı kapattırdım.harcama itiraz formu doldurup yollamam gerektiği itirazın 45 gün içinde sonuçlanacağı söylendi.zaten hesabımda 100 tl vardı 51 lirasını götürdüler.13 dolarlık bir şey almışlar.

1 ay önce amazon'da hesap açmıştım,doğrulamak için kartımdan 1 dolar çekip 1 hafta sonra iade etmişlerdi.demek benim kart bilgilerimi kopyaladılar.aslında ana kartımızı internette kullanmak çok sakıncalı.inial kart alıp internette onu kullanmak gerek.neyse ki 51 lirayla kurtuldum aman siz dikkat edin
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun. Amazon siparislerinde telefona onay kodu gelmiyor. Bir de siz kart bilgilerini hesaba kaydettiğinizi söylüyorsunuz. Hesaba giren herkes alışveriş yapabilir ekstra bir bilgiye ihtiyac olmadan.

• hesabıma baktım sipariş falan görünmüyor.
  • Arkadaşlar Enpara kredi kartı sanal kartı neden yok acaba Bir bilgisi olan var mı

• Enpara kullanan arkadaşlara sorum var,

1) Yapı Kredi kartı kullanıyorum amazon üzerinden alışveriş yaparken kur farkı çok yüksek bu beni sıkmaya başladı. Enpara kartında böyle bir durum var mı?
    2) Enpara ile amazon üzerinden alışveriş yapılabiliyor mu?
    3) Enpara kartı kredi kartı gibi bir şey mi? Aylık dönem borcu ödemek gerekiyor mu?
    4) En fazla limit kaç acaba? Limite göre bir ücret kesiyorlar mı? Aylık masrafı falan var mı?

Teşekkürler.
  • Aylardır enpara kullanıyorum ve çok memnundum. Hesabımda her zaman bir miktar para bulunur. Kredi katını aktif olarak kullanırım. Ödemesini hiç aksatmam. Mesai arkadaşlarım da banak/ptt'de sıra beklemek yerine faturalarını bana verir, ben de vadesiz hesabımdan (kredi kartımdan değil) faturalarını yatırırım.

Geçen hafta yine bir arkadaşım biri su diğeri doğalgaz iki fatura getirdi. Girdim şubeye. Su faturasını yatırdım. Doğalgaz faturasını yatırmaya kalkınca bugünlük size tanınan hak bu kadar şeklinde bir uyarı ile karşılaştım. Telefonla müşteri hizmetlerini aradım ve bunun olabildiğini söylediler.

Telefonlar yatırabileceğimi söylediler. Ancak an geliyor 6-7 fatura yatırıyorum. Her seferinde telefonla uğraşamam ki. Şikayet kaydı bıraktım.

Az önce cevap geldi. Maalesef şartların böyle olduğunu, zaman zaman kısıtlamalar geldiğini/geleceğini, internet şubeden halledemezsem bir de diğer kanallardan ödemeyi denememi salık veren bir mesaj.

Anladığım kadarıyla enpara kısıtlamalara gidiyor.

Müşterisi olmak isteyen arkadaşlar için bir notum olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakacho -- 30 Mart 2018; 17:21:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: m4tr4k

Enpara kullanan arkadaşlara sorum var,

1) Yapı Kredi kartı kullanıyorum amazon üzerinden alışveriş yaparken kur farkı çok yüksek bu beni sıkmaya başladı. Enpara kartında böyle bir durum var mı?
    2) Enpara ile amazon üzerinden alışveriş yapılabiliyor mu?
    3) Enpara kartı kredi kartı gibi bir şey mi? Aylık dönem borcu ödemek gerekiyor mu?
    4) En fazla limit kaç acaba? Limite göre bir ücret kesiyorlar mı? Aylık masrafı falan var mı?

Teşekkürler.

Kur farki yok, varsa da cok az. Is Bankası kartımla alirken ayni problemden sikayetciydim ben de

Amadondan alışveriş yapiliyor

Banka kartı da var kredi kartı da. Yani sadece banka kartı alip onceden para yatirip siparisi verebilirsiniz kredi kartini almadan.

Kredi karti limitini banka belirliyor. Banka kartinda limit yok, içine yuklediginiz para kadar alışveriş yapabilirsiniz. Masraf yok

• hakacho kullanıcısına yanıt
    özellikle farklı adlara ait oan ve çok sayıdaki ödemeler ticari kullanım olarak algılanabiliyor.

gayet normal bir durum bu.
    Ticari kullanım tespit edildiği için kısıtlama getirilmiştir. Arkadaşlarına söyle enpara açtırıp kendileri ödesinler faturalarını:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akbank bankamatik kartımla Aliexpress'ten alışveriş yaptığımda kur farkı dolar başına 5 kuruş oldu.deneme amaclı almıştım gerçekten can sıkıcı bir durum.enpara'da kur farkı 1 kuruş olur en fazla.

Amazon'dan alışveriş yapabilirsin.

Bir an önce enpara müşterisi ol ben 4 yıldır kullanıyorum sen çok geç kalmışsın

Müşterisi olmak isteyenlere niye bu notu bıraktınız anlamadım.yani sırf bu basit şeyden huylanıp müşterisi olmayın mı demeye getirdin?

Yazdığın şey çok önemsiz.o kadar faturayı faturabank kullananlar öder.bireysel müşteriler ayda 6'dan fazla fatura ödemez zaten.sen çok ödemişsin ki uyarı vermiş.

Not:enpara'nın şakşakçısı falan değilim ama bu bankadan daha güzeli de piyasada yok o yüzden insanları bu sisteme çekmek için olumlu yorumlar yapılmalı.ufak şeyleri büyütüp potansiyel müşterilerin kaçmasına neden olmamak gerekir çünkü yağmurdan kaçarken doluya tutulurlar.

Not 2: şimdiye kadar üye olmayan arkadaşlar çok geç kalmış.bankacılığı enpara ile sevdim.elbette ufak tefek eksikleri var ama müşteri hizmetlerine bildirim bırakınca zamanla kendilerini düzelttiler,düzeltecekler de

• Enparanin ilk musterilerindenim.Su an cepteteb in enparadan asagi kalir yani yok. Son bir kac aydir da daha agirlikli olarak cepteteb kullaniyorum hatta.

• Enparanin sevdiğim yanları; atm çekim limitini belirleyebiliyorsunuz kart kopyalansa bile 150 liradan fazla çekemezler. Internet alışverişine kapatma açma güzel. Diğer atnlerden para çekme iki kez bedava. Faiz oranlar biraz kötü ama idare edicez. Benim gibi günlük kullananlar sorunla karşılaşmaz guvenebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.