Şimdi Ara

Maserati’nin Lüks SUV’u Levante 190 bin Euro’luk başlangıç fiyatıyla Türkiye’de!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tofaş çatısı altında Ferrari ve Maserati markalarının ülkemizde distribütörlüğünü yürüten FerMas, İtalyan lüks otomobil üreticisi Maserati’nin lüks ve sportif SUV modeli Levante’yi ülkemizde satışa sundu. 190 bin Euro’luk başlangıç fiyatına sahip Maserati Levante, Türkiye’de ikisi benzinli olmak üzere üç motor seçeneğiyle müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

FerMas Şirket Müdürü Sinan Saip Bel, “Yeni SUV modelimizi, Türkiye’de birçok Avrupa ülkesinden önce satışa sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Maserati Levante, dünya genelinde henüz yollara çıkmadan çok yoğun ilgi görüyor. Bu sene Türkiye için ayrılan 50 adetlik Maserati Levante modeli kotamızın yarısını şimdiden sattık. Kalan 25 adet Masereti Levante için ise çok yoğun talep alıyoruz” dedi.

Kaynak: http://www.autoparts.com.tr/haber-detay/2453/maserati-nin-luks-suv-u-levante-turkiye-de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zapotka249 -- 29 Nisan 2016; 16:44:55 >

• Niye ucuz bu kadar anlamadım.Tipide fena değil BU ARADA YOK SATAR benden demesi.Satan fe nin 230bin tl olduğu ülkede Levante kopar gider ne porsche ne land rover kalır.
  • Başlık 90 bin, metin 190 bin Euro diyor. Büyük ihtimal 2.si doğru
  • Hangi fiyat doğru lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90 bin euro ben bile sıraya girerim ne saçmalıyorsunuz
  • 90 Bin Euro değildir o, 90 Bin Euro olsa yerinde duramazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şıh Hazretleri -- 29 Nisan 2016; 16:09:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcn[KAL]

Başlık 90 bin, metin 190 bin Euro diyor. Büyük ihtimal 2.si doğru

Yazıyı okumamıştım öyle yazdım zaten 90 bin euro olması saçma kafamı kurcaladı dedim ne oluyor.
  • Maserati reklamını mı yapıyorsun.

• far koymayı unutmuşlar
  • Başlığı düzelt yoksa kan çıkar

• Müthiş araç, 90.000 euro olsa kapıya bağlardık.

• 90bin ise eniştemin dobloyu satarız kredi ceker alırız iki tane.
  • Maserati, Bentley, Jaguar derken bu sınıfta zenginler için seçenek bir hayli çoğaldı. Özellikle Jaguar ve Maserati müthiş gözüküyorlar.

• Arac 190bin avro gencler hayalleri erteleyin,yalniz muazzam alet,f pace macan levante suv segmentinin asil cocuklari

• Arka tasarımını 2015 Porsche Cayenne'ye çok benzettim. Maserati’nin Lüks SUV’u Levante 190 bin Euro’luk başlangıç fiyatıyla Türkiye’de!
     Maserati’nin Lüks SUV’u Levante 190 bin Euro’luk başlangıç fiyatıyla Türkiye’de!

• Bu araca suv tarzı hiç yakışmamış...Hoş böyle imajı olan araçların hiçbirine yakışmıyor ya...Misal Ferrari suv...Olmaz...
  • Bu isin kaymagini porsche yedi

• Gule gule kullansinlar

• en ulaşılabilir olan ghibli favorim bu biraz çok para160.000 euro ya alınır ghibli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.