Şimdi Ara

Masaüstü simgelerini gizleme sorunu [Çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyla ilgili forumda arama yaptım ama benzer başlık bulamadım. Bilgisayara rainmeter ve rocketdock programlarını yükledim bundan dolayı masaüstünde sağ tıklayıp masaüstü öğelerini göster yazısındaki tiki kaldırıyorum masaüstü simgeleri kayboluyor ama bilgisayarı yeniden başlattığımda simgeler geri geliyor. Simgeler kaldırılmış halde sabitlemenin yolu yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leprikorn -- 20 Mayıs 2012; 7:54:48 >

• Başka bilgisayarlarda denedim nasıl ayarlarsan öyle kalıyor sorun benim pc de. Regedit ten felan ayar yeri yok mu bu olayın?
  • masaüstünde boş yerde sağa tıklayıp kişiselleştire tıklayıp açılan sayfada sol taraftan masaüstü simgelerini değiştire tıklayıp ordan seçili olan masaüstü ögelerinin tikini kaldırıp denedinmi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancanin

masaüstünde boş yerde sağa tıklayıp kişiselleştire tıklayıp açılan sayfada sol taraftan masaüstü simgelerini değiştire tıklayıp ordan seçili olan masaüstü ögelerinin tikini kaldırıp denedinmi hocam

Dediğin gibi yapınca oluyor ama tabiki 'bilgisayarım,belgelerim, geri dönüşüm kutusu' için geçerli ve uğraştırıcı bu seçenek. Benim amacım masaüstündeki kısayollarımın durması benim isteğim dahilinde sağ tık görünüm menüsünden ayarlayabilmek. Sırf bu olay için de format atmak istemiyorum.
  • anladım bunun için istersen bi regedit düzeltme programı yada googledan arat "Windows 7 Registry Tweaks" orginal reg dosyasını deneyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancanin

anladım bunun için istersen bi regedit düzeltme programı yada googledan arat "Windows 7 Registry Tweaks" orginal reg dosyasını deneyebilirsin

Dostum saolasın "Windows 7 Registry Tweaks" konusunu araştırıken çözümü buldum. Sorun Asus' un Power4Gear Hybrid programından kaynaklanıyormuş. Güç seçeneklerinden gelişmiş ayarlardan hallettim.
    Sorunu yaşayan olursa burada ayrıntılı bilgi bulabilirler.

• Hayırlı olsun dostum kolay gelsin. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.