Şimdi Ara

Masaüstü bilgisayar toplama yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, ofisimde 2007 yılından beri kullandığım masaüstü PC var casper marka. Ayrıca kendi laptop um var ancak,elemanim o bilgisayarı kullanıyor ve artık ölmek üzere 😃 ekran ihtiyacım yok eskisi lcd ekran zaten yeterli olur bize.ofisim mühendislik üzerine olduğu için ekran kartı önemli değil benim için, harddisk işlemci ram gibi ofiste işime yarayacak donanımlar benim işime yarar. Genelde netcad Autocad kullanıyoruz. Sizce hazır pc mi almalıyım yoksa sıfırdan kendim mi toplamaliyim? Bir diğer sorum şu; eski kasamin içini boşaltıp ona gore mi kullanayim yoksa yeni kasa mi almalıyım? Ayrıca uygun işlemci anakartlari açıkçası pek bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
    Biraz uzun oldu ama yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• laqirdi kullanıcısına yanıt
    Ofis için ahım şahım bir bilgisayara ihtiyacınız yok. Hazır kasalardan birini alsanız yeterli olur.

İşlemcisi en az i3 olsun. Hazır yeni kasayla gelen ekran kartıda ofis için size yeterli olacaktır.

Mediamarkt, vatanbilgisayar.... vs gibi yerlerde hazır kasalar mevcut.

Kolay gelsin.
  • laqirdi kullanıcısına yanıt
    Elinizdeki kasa ATX mi bilemiyorum ama kullanılabilir tabi ona göe toplanır.Hazır alayım derseniz autocad kullanıyorsanız ekran kartı iyi bişey olmalı performansı etkiler bayılır sonrapaylaşımlı ekran kartı olmasın 2gblik bir ekran kartı işinizi görür mesela İ5 nvidia Gt555 çok iyi olur uyumlu çalışır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.