Şimdi Ara

Masaaltı Bilgisayar Projesi :D (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
0
Favori
20.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence parçaları plexiden kutu yapıp üstüne geçirerek kapatabilirdim hem fanlara falan zarar gelmezdi.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 9 Kasım 2011; 15:53:54 >

• Fikir mükemmel.
  • en azından üstünden plastik koli bandıyla felan geçsen sıra sıra hem sağlam olur hemde belki kısa devre ve çarpılma ihtimalini bir nebze önleyebilirsin belki ucuzda olur.
  • güzel düşünce, mis gibi tozlanma derdi yok, dışarıdaki sıcak havayı dışarı atma derdi yok. Yalnışlıkla tekme falan atma da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur00013

Masaaltı Bilgisayar Projesi :D

Burda o monte etmek için kullandığın şeyin adı ne ve nereden bulabilirim bi yazar mısın
  • nalburlarda bulursun
  • taşınabilir masaaltı bilgisayar
  • güzel proje
  • quote:

Orijinalden alıntı: birisi_98

quote:

Masaaltı Bilgisayar Projesi :D

Burda o monte etmek için kullandığın şeyin adı ne ve nereden bulabilirim bi yazar mısın

Evet nalburlarda satılıyor. ucuz bişey 10-15 kuruş tanesi. Yorumlarınız için teşekkür ederim :D

• Modifikasyon yapan Türk olunca gerisini sallıcaksın abi ... Güzel çalışma olmuş gerçekten hoşuma gitti güle güle kullan
  • güzel fikirde ayagın falan caprpmıyo mu?
  • güzel fikir.
  • Odadaki bütün tozları çeker bu yav
  • kardeş şaştım hıc dusunmezdım boyle bıseyı helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizdeli

güzel fikirde ayagın falan caprpmıyo mu?

1 buçuk yıl bu şekilde kullandım fakat ayağım çarpmadı :) zaten çarpması da imkansız çünkü dvd sürücüsü hariç diğer tüm parçalar masanın en arka tarafında kalıyor ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur00013 -- 3 Temmuz 2012; 11:33:18 >
  • proje muhteşem yer açısındanda mantıklı masa getırsem pc getırsem banada yaparmısın:D:D
  • bencede güzel bir fikir
  • quote:

Aynı Sony Anfiden bende de var, kıyıda duruyor. Şimdi yeni babacan geldi kolonları da canavar Bu model büyük kolonlara yetmiyo
  • Hort.

Helal olsun. Akşam akşam iyi güldüm.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.