Şimdi Ara

masa üstü bilgisayar için ssd karşılaştırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim 4 çekirdekli 3-4 sene önce aldığım bilgisayar için ssd almak istiyorum. bilgisayarla en kapsamlı iş olarak genelde pes 2015 gbi oyunları oynuyorum. bu aralar takılmalar var bende 1 tb hdd nin yanına ssd almayı planlıyorum. 2 model arasında kaldım. sizce hangisini alayım. 50-60 tl fark var aralarında.

Vatanada

Kingston 120 Gb v300----180

Samsung Evo 840 120 gb---246

aralarında okuma ve yazmada farklılıklar var bu kadar paraya değer mi?

• bugun almayı planlıyorum cevap varmı? önerisi olan var mı
  • Ssd alınca takılmaların gideceğini sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faroo1453 F kullanıcısına yanıt
    Oyununuzdaki takılmalar SSD ile geçmez. Eğer genel yavaşlama ve geçiş takılmaları var ise oyun dışı kullanımlarda o zaman çözüm olabilir.
  • sizce neden olabilir takılmalar. vede ne yapmam gerekir.
  • ssd, oyunlarda sadece açılış hızını arttırabilir çabuk yüklenir, programlar daha seri ve dengeli çalışır yani kısaca hdd kaynaklı yavaşlamaları çözümler.

Edit: Ayrıca normal bi kullanıcı isen evo ya 80 lira fark vermene lüzum yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıçanadam -- 20 Ocak 2015; 21:48:17 >
  • teşekkür ederim. yorumlarınız için. kingston v300 aldım işletim sisteminide 7 den 8,1 yapıyorum bakalım sorun düzelecek mi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: faroo1453

teşekkür ederim. yorumlarınız için. kingston v300 aldım işletim sisteminide 7 den 8,1 yapıyorum bakalım sorun düzelecek mi...

Hayirlisi, gule gule kullanin.

Ben konuyu görsem samsung onerecektim

• teşekkür ederim. v300 de cok hızlandırdı bilgisayarı. 1-2 gun içinde oyun performansınıda test ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.