Şimdi Ara

Masa 14 o siteden çıkış yap kardeşim !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz da eğlenelim . Başına bu olaydan geleniniz varmı cogu erkegin cocuklugunda basina gelmistir. Ör: benim bir arkadaşım vardı anne ögretmen baba imam cocuk felaket . Boyle birsey olamaz anneden babadan hicbisey almamış .Bigun net kafedeyiz yaş 9-10 civarı toplandik mahallece cs atıcaz bunuda cagirdim cagirmaz olaydım durur mu orda da devam e be kardesim zaten evinde izliyosun nette yapma bari . Recep diyorum gelsene nerdesin saldırıyorlar ses yok kapiya dogru bir ses masa 14 o siteyi kapa kardeşim ! Anladık ki huylu huyundan vazgecmez varmi sizdede bişeyler :p

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara bir adam geziyordu oylesine benim sürem bitmek üzereydi metin2 oynuyordum hesabim calinmasin diye onceden kapatiyordum tam o esnada adam gelmis diyor niye kapadin dedim sürem bitecekti büyük olsam kesin kavga ederdim derdim sanane sen kimsin başlardi oyle kavga zaten adam degisik bir tipti bakişlari felan dedektif gibiydi jddjjd o zamanlar 12 13 yaslarindaydim hey gidi gunler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2008 di heralde bi cocuk yanima otutup nolur su sitelere birlikte girelim diye yalvarmisti baya sasirmistim

girmemistim cunku babam kafenin ortagiydi

• Bizim köyde internet kafe vardı. Orda kafe programında uygunsuz siteye girildiğinde masa 14 yasaklı siteye girdi diye sesli şekilde uyarı verirdi.

• Tony Ferguson kullanıcısına yanıt
    Puhhaaha
  • Cs oynarken azanı da ilk defa duydum
  • Yıllar önce Bizim işyerinde ki bi kaç arkadaş bi net kafeye gidiyorlardı, kafede zorno izlemek serbestti bizim arkadaşların buraya gelme sebebi de bu yüzdendi
    Ben de ortama bir bakayım diye girdim bakmaz olaydım tüm masalar yardırıyordu tuvalete gireyim sonra çıkarım dedim tuvalet camın da aynen şöyle yazıyordu
    TUVALETİ İNSAN GİBİ KULLANIN
    Tahminimce gelen tuvalete koşup sağa sola duvarlara attırmış bu da kafe sahibini bezdirmiş

Kafe kafe değil dijital kerhane

• drejtc kullanıcısına yanıt
    Dijital kerhaneci
  • Zihnin Geleceği kullanıcısına yanıt
    Duvardaki kadın grafitisine yükselmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başbilen

Duvardaki kadın grafitisine yükselmiştir

Hangi mapte hocam?  

İlk defa duydum :D

• Yıl 2010 falan pc başında bi eleman mastürbasyon yapıyordu. Adamı uyardılar falan dinlemedi yaka paça dışarı atmışlardı.

• Avicim şimdi okula benzer bir map var yapan kişi hapse girmişti neyse bahçede tünel gibi bir yerde kadına benzer bir grafiti var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başbilen

Avicim şimdi okula benzer bir map var yapan kişi hapse girmişti neyse bahçede tünel gibi bir yerde kadına benzer bir grafiti var

Hocam mapin ismi ne acaba?

• Bilmiyorum
  • Tony Ferguson kullanıcısına yanıt
    baban olmasa sende razisin yaniahahahhaa
  • Zihnin Geleceği kullanıcısına yanıt
    diyorum ya cok beter diye csyi bırak mahallede top oynarken azıyordu :D
  • ne yalan söyleyim yatkınlık vardı  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.