Şimdi Ara

Marvel vs Dc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
2.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Raund 1=Space Punisher Hulk vs Silver Age Süperman

Raund 2=Squirrel Girl vs Hazırlıklı Batman

Raund 3=COIE Anti Monitor vs Amatsu Mikaboshi aka Chaos King

Raund 4=Cosmic Armor Superman vs The Protege

Raund 5=White Cown Phoenix vs Rebith Manhattan

Raund 6=Chaos War Hercules vs Strange Visitor Superman

Raund7=Living Trubinal vs Lucifer

Raund8=Soulfire Darkseid vs True Beyonders

Raund9=Pre Retcon Beyonder vs Elaine Belloc

Raund10=God Doom vs Michael

Savaş dağılımlarını adaletsiz yapmadığımı düşğnüyorum. Bence gerçekten hepsi güzel versuslar.

Benim kendime göre düşüncelerim var ama sin düşüncelerinizi merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyondG -- 25 Ağustos 2018; 17:29:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Raund 1=Space Punisher Hulk vs Silver Age Süperman = SPH

Raund 2=Squirrel Girl vs Hazırlıklı Batman = kararsız kaldım

Raund 3=COIE Anti Monitor vs Amatsu Mikaboshi aka Chaos King = Amatsu Mikaboshi aka Chaos King

Raund 4=Cosmic Armor Superman vs The Protege = Ben Protega diyorum

Raund 5=White Cown Phoenix vs Rebith Manhattan = White Cown Phoenix

Raund 6=Chaos War Hercules vs Strange Visitor Superman = kararsızım

Raund7=Living Trubinal vs Lucifer = lucifer

Raund8=Soulfire Darkseid vs True Beyonders = true beyonders

Raund9=Pre Retcon Beyonder vs Elaine Belloc = berabere

Raund10=God Doom vs Michael = michael
  • bu arada elinize sağlık güzel vs olmuş
  • Bu arada kendi yapmıs olduğum marvel vs Dc dövüş oyunu rağbet olursa bitince yayınlarım.
    https://youtu.be/RQgSalYAYz0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnavS -- 25 Ağustos 2018; 17:37:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Raund 1=Space Punisher Hulk vs Silver Age Süperman = SAS hapşırsa öldürür

Raund 2=Squirrel Girl vs Hazırlıklı Batman = Squirrel Girl alır

Raund 3=COIE Anti Monitor vs Amatsu Mikaboshi aka Chaos King = Kararsızım

Raund 4=Cosmic Armor Superman vs The Protege = Protega diyorum

Raund 5=White Cown Phoenix vs Rebith Manhattan = White Cown Phoenix galiba

Raund 6=Chaos War Hercules vs Strange Visitor Superman = CWH alır heralde

Raund7=Living Trubinal vs Lucifer = lucifer

Raund8=Soulfire Darkseid vs True Beyonder = SF Darkseid

Raund9=Pre Retcon Beyonder vs Elaine Belloc = Elaine Belloc

Raund10=God Doom vs Michael = Bilmiyorum

• Kangal- K kullanıcısına yanıt
    bazıları sph'nin spom'u alacağı söyleniyor buda linkihttp://www.killermovies.com/forums/archive/index.php/t-620113-superman-prime-one-million-vs-space-punisher-hulk.html

b
  • Watcherları öldürdüğü için diyorlar öyle

bence Sa süpoyu alır. spom'u ise alamaz
  • SA Superman>RKT

yok artık :D rkt >> Sa süeprman Rkt'nin rakibi spom
  • 1 SPH

2 Hazırlıklı Batman

3 Kararsızım

4 Protege

5 White Cown Phoenix

6 CWH

7 Lucifer

8 True Beyonders

9. PRB

10 Michael

• Rkt universal ama çok az feati var. Superman sword of supermanı alırsa her şekilde > RKT olur.

Supermanın çok var Universal feati. Bir de >> demişsiniz hocam ayıp

swordsuzdan bahsediyorum ben :D

swordsuz rkt >> Sa süperman

rkr Spom ile kapışacak biri Sa süperman hafif kalır yakında açarız konusunu
  • 1-(SA supo) derim ben aşırı derecede güçlü ve fizik kurallarını falan takmıyor hapşurarak solar sistem yok etme falan wtf yani

2-(Batman) demem lazım :D Squirrel girl ün Thanos u yenmesi falan aşırı saçma eğlence amaçlı yapılmış bence saçma bir karakter ciddiye almıyorum yaptıgı işleri Batman öttürür

3-(Chaos King) multiverse ün %98 ini mi ne bildiğin içine almış :D

4-Emin değilim ama sanırım (Protege) dıyecegım cunku potansıyel olarak OAA ya yaklaşabılecek tek kısı oldugu soylenıyor sınırsız taklıt gucu var

5-Pek bir bilgim yok sempatimden dolayı Dr Manhattan alır diyorum :D

6-(Chaos War Hercules) diyorum Chaos King i yenmişti

7-(Lucifer) rahat alır bence

8-(True Beyonders) şu 3 tanesi LT yi yenenlermiydi unuttum biri söylesin Edit: BeyondG sağ olsun söyledi evet öyleymiş :D bence soulfire darkseid o kadar güçlü değil çünkü source u tuzağa düşürüp bir süre mağlup etmesi olayı kesinliği olan bir olay değilmiş o yüzden LT yi yenen Bu 3 eleman olan True Beyonders alır bence

9-(Elaine Belloc) diyesim geliyor çünkü presence ın işini yapmış zamanında ama pre retcon beyonder da baya sağlam ben Elaine
    diyeyim bari

10-(Michael) alır bence zaten God Doom acemi biraz infinity gauntlet le bile uğraşma zahmetine girmiş omniscient değilmiş zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 25 Ağustos 2018; 21:37:1 >

• Aynen 3 kişi LT ye dalan elemanlar.

Protege'nin non-dimensional bir karakteri güç olarak taklit etmesi imkansız çünkü ne kadar güçlü haxların olursa olsun sende non-dimensional bir karakter değilsen karşındaki rakip senden bağımsız oluyor ve pre retcon beyonder non-dimensional bir karakter. Kendini Toaa gibi görmesinin sebebi ise Marvel Evrenin Konseptini istediği gibi yönetebileceğinden kaynaklı. Çünkü gücü sayensinde non-dimensional(outraversal) karakterler hariç herkesin gücünü çalabilir.Ama Scathan'ı durduramamasıda biraz mantık hatası bence. Ama Marvel evreninin bile dışında olan Oblivion ve Pre Retcon Beyondere gücü işlemez.

Thought Robota gelirsek her ne kadar güçlü olsada Outraversal herhangi bir featı yok. Bu yüzden Protege ona karşı taklit yeteneğini kullanabilir ama Thought Robot da üst düzey Plot Manipulation sayesinde kendisini aynı Scathandaki gibi bir özellik kazandırabilir. Ben cevabı mı Cosmic Armor Süperman dan yana kullanılırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyondG

Aynen 3 kişi LT ye dalan elemanlar.

Protege'nin non-dimensional bir karakteri güç olarak taklit etmesi imkansız çünkü ne kadar güçlü haxların olursa olsun sende non-dimensional bir karakter değilsen karşındaki rakip senden bağımsız oluyor ve pre retcon beyonder non-dimensional bir karakter. Kendini Toaa gibi görmesinin sebebi ise Marvel Evrenin Konseptini istediği gibi yönetebileceğinden kaynaklı. Çünkü gücü sayensinde non-dimensional(outraversal) karakterler hariç herkesin gücünü çalabilir.Ama Scathan'ı durduramamasıda biraz mantık hatası bence. Ama Marvel evreninin bile dışında olan Oblivion ve Pre Retcon Beyondere gücü işlemez.

Thought Robota gelirsek her ne kadar güçlü olsada Outraversal herhangi bir featı yok. Bu yüzden Protege ona karşı taklit yeteneğini kullanabilir ama Thought Robot da üst düzey Plot Manipulation sayesinde kendisini aynı Scathandaki gibi bir özellik kazandırabilir. Ben cevabı mı Cosmic Armor Süperman dan yana kullanılırdım.
    Düşüncelerinize saygım var haklı olabilirsiniz Protege den potansiyel olarak OAA ya yaklaşabilecek tek kişi olarak bahsedildiği için ben böyle düşündüm bilgilendirme için de teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 25 Ağustos 2018; 21:43:24 >

• R1 = SAS

R2 = SQ alır .. Joke karakter .

R3 = Chaos King

R4 = Protege alır . Power Mimicry ile her türlü gücü kendine kopyalayabiliyor .. Adaptasyonunu falan kopyalar TR'nin .

R5 = Manhattan derim . Mxy kendisinden daha güçlü olduğunu söylüyordu , korkuyordu ..

R6 = CW Hercules tek . Kıyaslayacaksan TR ile kıyaslayabilirsin sadece ki o da gerçek Superman değil .

R7 = Lucifer "Morningstar"

R8 = Soulfire Darkseid yener . Source > Living Tribunal

R9 = Elaine Belloc derim . >= Presence bir güce sahip oluyor .

R10 = Michael , Demiurgic Power ile zaten Doom'un şansı yok .

• Hocam Soulfire Darkseid in source u yenme olayı kesinliği olan kesin canon denilen bir olay değilmiş siz biliyor musunuz olayın aslını anlatırsanız sevinirim ben o yüzden True Beyonders dedim
  • 8. sıradakı karşılaşma dışında aynen katılıyorum.Onda da karasızim detaylı bakmak lazım.Listede true beyonders diyor lt den daha üst bi güç bu.Lt den yola cıkarak sf darkside>trur beyonders diyemeyiz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 25 Ağustos 2018; 22:4:44 >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Rkt nin hiç bir featini görmedik.Bilgi seviyesi olarak hemen hemen her şeyi bilen diyebiliyoruz(mutlak bilgiye omniscience mi ne deniyordu unuttum simdi ingilizce ismini)Bundan dolayı da yüksek büyü gücu olduğu tahmin ediliyor.Rkt u savunmak için herhangi bir argümanımız yok ama bence de rkt sa supoyu alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 25 Ağustos 2018; 22:3:12 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.