Şimdi Ara

Marvel Unlimited Değer Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10$ aylık. Üye olan varsa görüşlerini merak ettim. Değer mi? Keşke 10 lira olsaydı bize.  

• MArvel Unlimited değer mi diye sorduğuna göre ingilizce okuyabiliyorsun. aylık 10 dolar vermek yerine aç getcomics'i oku :D

• MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    iPad'te okuyacağım da uygulama arıyorum Webtoon gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • scientia kullanıcısına yanıt

online okuyamaz mısın?

• MichaelTownley M kullanıcısına yanıt

İndirme seçeneği de varmış. Bunu bir deneyeyim. Teşekkürler.

• scientia kullanıcısına yanıt

haberdar edersin

• Birkaç aydır alıyorum bu üyeliği 35₺’den şahsen değiyor. Güzel bi sistem bence İngilizcesi olup çizgi roman seven arkadaşlara öneririm daha iyi bi alternatifi yok. 30.000 içerikten sadece 1 tanesini gidip bir kitapçıdan alsan en az 50₺‘dir ekonomimiz sağolsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gorkem.IX kullanıcısına yanıt

Getcomics bağımlısı oldum ben arkadaşın tavsiyesiyle. Şu ana kadar 100'e yakın çizgi roman okudum.  

• ios uygulamasında;

-monthly subscription (1 ay) 34.99 tl

-annual subscription (1yıl) 649.99 tl

-unlimited reading (1ay) 109.99 tl

uygulamaya girince 1 hafta ücretsiz sonra aylık 10 dolar yazıyor. hangi fiyatı kesecek anlayamadım. kullanan var mı?

• atahan14 A kullanıcısına yanıt

Yap denemeyi iptal et 7 gün kullanırsın ardından devam etmek istersen aylık alırsın. Ben 2-3 ayda bir aylık alıyorum her ay almanın esprisi yok birkaç ayda anca birikiyor yeni okuyacak şeyler.

35₺ olanı seç 35₺ kesecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 5 Şubat 2023; 23:28:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler

• 10 dolar yani 230 tl ayda kesinlikle değmez dolu çizgi roman indirme/okuma sitesi varken ücretsiz ama play store'dan 50 tl civarı ile ios'ta 35 tl civarı olduğundan bu fiyatlara değer.

Ama ben şahsen marvel unlimited'ı çok sevdiğimi söyleyemem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.