Şimdi Ara

Marvel's Avengers (2020) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
5
Favori
11.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marvel's Avengers PC Sistem Gereksinimleri

Minimum:

Windows 10 64-bit
    i3-4160 veya AMD eşdeğeri
    8GB RAM
    NVIDIA GTX 950 / AMD 270 (minumum 2GB VRAM)
    DirectX 12
    75GB HDD alanı

Önerilen:

Windows 10 64-bit
    Intel Core i7 4770K, 3.4 Ghz veya AMD Ryzen 51600, 3.2 Ghz
    16GB RAM
    NVIDIA GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 480, 8GB.
    DirectX 12
    110GB SSD alanı

Oyun PC'de sınırı kaldırılmış kare sayısı, ultra geniş ekran desteği ve tamamen özelleştirilebilir klavye ve fare kontrolleri sunacak. Ayrıca opsiyonel 30GB yüksek çözünürlük doku paketi bulunacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun PC Betası ön sipariş edenlere 14 Ağustos tarihinde diğer kullanıcılara ise 21 Ağustos tarihinde açılacak olsada oyunu ön sipariş etmedende kapalı betaya erişim mevcut,PC sürümü için kapalı beta kodları yaklaşık 3 TL civarında key satışı yapan sitelerde yer alıyor.Oyun hakkında fikir elde edebilmek için bu betalar önemli bu nedenle betaya katılmak için key alıp indirmeye başladım.Aldığınız keyi Square Enix Marvel Avengers sayfasından redeem edip siteden aldığınız Beta kodunu Steam üzerinden aktive ediyorsunuz.Böylece Kapalı Betaya erişim hakkı elde ediyorsunuz.Oyunun mevcut sürümünü oynamadan bu tür bir oyunu ön sipariş etmek bence riskli fakat oynanış videolarından gördüğüm kadarıyla tür olarak looter shooter bir oyun olacağını düşündüğümden dolayı ve bu türdeki oyunlara uzun saatler ayırmış birisi olarak Beta oyun hakkında net fikir elde etmemi sağlayacak.Kapalı beta an itibariyle indirilebilir durumda ve 25.7 GB lık bir boyutu bulunuyor.Ön sipariş edenler yada key temin edip betaya erişim sağlayacaklar indirebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 13 Ağustos 2020; 0:34:26 >

• oyun ps4de 22 fpsye düşüyor arkadaşlar, pcde de iyi bir optimizasyon beklemeyin

sabit 60 fps almak için 5 ghz işlemci gerekecek bir başka oyun
  • şöyle standart sürümü ücretsiz ek karakterleri ücretli yapacakları bir çıkış daha iyi olurdu sanki ama bilemedim loot shooter konusunu hiç anlayamadım zaten. bir tek division oynayabilmiştim onun da atmosferi için. Bakalım yine de takibe aldım.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Benim girdiğim 2 farklı key için sürekli "CODE ALREADY USED" uyarısı alıyorum. Arkadaşıma Intel'in gönderdiği key için de aynı uyarıyı veriyor. Acaba sistemlerinde mi bir sorun var?

Edit: Sistemlerinde bir gecikme vardı muhtemelen, mail adresime gönderildi key SE tarafından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RxCan -- 13 Ağustos 2020; 4:35:42 >
  • İntel kodu gönderdi steamden indiriyorum gece 12 de açılacakmı?
  • key olmadan indirebilirsiniz, adres çubuğuna yapıştırın ; steam://install/1358820

veya buradan install butonuna tıklayın ;https://steamdb.info/app/1358820/
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam indiriyorum
    yarın oynayabilir miyim şimdi yüklüyor steamden ? teşekkürler
  • hiç bi yerde key bulamadım ya varmı bilen gören
  • gofret2132 kullanıcısına yanıt
    bu yöntem sorun çıkarmazsa oynayabilirsiniz, açılış olarak 9pm your local time demişler. Eğer doğruysa yarın 21:00'de açılacak.

Ayrıca DLC'ler kısmında high resolution texture pack var. (oyuna sağ tık - özellikler - DLC)
  • Beta henüz erişime açılmadan indirilen ön yükleme dosyalarına ek olarak bir indirme daha yapıldı.Ek paketler kısmında yüksek çözünürlüklü dokular seçilse dahi henüz indirilebilir durumda değil,muhtemelen betaya erişim açıldıktan sonra doku paketi indirmeye açılacaktır.
  • dosyaları çıkartma işlemi başladı ama exe dosyası olmadığı için girmiyor
  • Beta için key alan güvenilir bir site önerebilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • açılmış sanırım oynuyorum şu an
  • çöp.
    Sadece isim ve oyun kapağına 289TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 14 Ağustos 2020; 17:2:30 >
  • performans baya kötü durumda, yine ertelenir bu oyun
    cozurt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 15 Ağustos 2020; 12:14:1 >
  • Oyun dosyalarını önceden indirmiştim.Dosyaları çıkartma işlemi bittikten sonra oyuna girebilsemde doku paketini ayrı olarak indirmek gerektiğinden dolayı henüz başlamadım.Yüksek çözünürlüklü dokular için ek 18.2 Gb lık bir indirme daha başlattı.Bittikten sonra oyuna girebileceğim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.