Şimdi Ara

Marvel fanboylari acil gelsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar thanos un yeni crsinde thanos
    AR adi verilen bir gücü ele geçiriyor ve tum kozmik karakterleri olduruyor ve guclerini aliyor

death , galactus , living tiribual , eternity , master order , loes chaos , kronos , master hate

gibi varliklara tek atıyor

living tirbual a tek atmadan once one above all LT ye gözüküyor sonra aralarinda kisa bir sohbet dönüyor

lt soruyor toaa ya sen bu isi durduramazmisin thanosdan kast ettigine dair bisey goremedim gerci ama ondan bahsettigini soylersek
    toaada denedim basarisiz oldum gibi seyler söylüyor yani thanos a gücü yetmemis mi nolmus tam olarak marvel crlerine hakim olan arkadaslarinizi etiketleyebilirsiniz..
    asagidaki instagram sayfasinda ki paylasimlara goz atarsaniz goruceksiniz

https://www.instagram.com/p/BqkGY-knvBb/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=14spt4ku0gl2d

toaa nin living tirbual a ilk görünmesi ayni yahwew e benziyor , sonr farkli yüzlerle gözüküyor gorunumunu degistiriyor durmadan

acaba diyorum yahwew toaanin gercekten bir parcasi olabilirmi? veya ghost rider ruhlari gercekten toaa yami bağlı cunki ayni yahwew gibi gözükmüş bunuda bi yazayim dedim bilgili arkadaslarinizi etiketleyin

fotolarin devami ni instagram adresinde bulabilirsiniz

CR NIN ADI : THANOS THE INFINITY CONFLICT

stan lee gercek hayatta öldüğü için toaa yi crden cikaricaklarmi sizce? bu cryi yazan yazar neyi amaçlıyor veya diger çıkıcak thanos serisinde bu durum duzeltilirmi dusunceleriniz neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 26 Kasım 2018; 20:45:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OAA reisin 1v1 vs sini görücez şuan kaybetmedi daha bana gore parça iyi çalışmıyor diyordu bir şekilde düzeltip Thanosa tek atabilir ama düzeltmeden de atabilir bana gore yeni sayı ne zaman çıkıyor?

• Beyler gelin

• Death Seed Sentry kullanıcısına yanıt
    evet normalde omnipotence olması gerekiyor TOAA nın ama Lt soruyor ben seni omnipotence olarak biliyordum olmayabilir ama saçma geliyor bana açıkçası

asagidaki resimde yaziyor zaten lt diyor toaa ya senden daha guclu biri var galiba diyor toaa da bu bir varsayim diyor acaba toaadan daha güçlü biri çıkacakmı

yada diğer çıkıcak seride herşeyi duzeltebilir toaa ama stan lee nin anisina saygisizlik yapildigini düşünüyorum toaa yi gucsuz gostermisler ama marvel crlerine hakim olan arkadaslar daha iyi yorum yapicaklardir elbet

düzeltmeden tek atabilir demişsin ama denedim başaramadım diyor thanos u durduramadim gibisinden bir cumle kuruyor ama orda tam thanosu durduramadigindan mi bahsediyor bilmiyorum belki baska birseyi denemistir basaramamistir bilemiyorum bilen arkadaslar cevaplar
    diger seri ne zaman cikicak bir bilgim yok....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 27 Kasım 2018; 1:3:44 >

• Şu thanosu ne abarttılar arkadaş.

• since2002 kullanıcısına yanıt
    OAA sonsuz bilgeliğe sahip kimsenin bilmediği şeyleri biliyor. Thanos u nasıl yeneceginide gayet iyi bilir denedim ama başarısız oldum konusu OAA saldırmamıştır tehdit etmiştir yada başka birşey yapmıştır. Thanos da gucune guvenip sallamistir OAA bunca zaman evrendeki olaylara karışmadı ama simdi karışıyor karşısında büyük güç olmalı OAA neler olucağını gayet iyi biliyor Marvel evrenindeki Tüm güçlere sahip Sonsuz dayanıklık,sonsuz kuvvet,sonsuz güç gibi thanos un ne kullaniyorsa artik ne kadar gucu oldugunu bilir oaa tek atar diğer cr de görücez kimin yendiğini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Seed Sentry -- 27 Kasım 2018; 18:33:11 >
  • Since'ı görünce I'm out

• quote:

Orijinalden alıntı: Death Seed Sentry

Beyler gelin
    Konuyu açanın nickine bak knk sen tanıyor musun bunu? Zamanında Gerçek bilgi ona laf atıyordu bir güzel dövmüştüm Gerçek bilgi'yi

• MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    Yazacak bişey bulamadım o yüzden tm

• çocuk bunlar ya harbi adam gibi bir konu açıyoruz adamin yazdığı olaya bak hahshah cidden komiksiniz

ayrica bu hikaye non canon diyorlar :$ anliyamadim

reiz gel ozledik yav bilginle aydinlat bizi

@Hadeyan

• quote:

Orijinalden alıntı: since2002

çocuk bunlar ya harbi adam gibi bir konu açıyoruz adamin yazdığı olaya bak hahshah cidden komiksiniz

ayrica bu hikaye non canon diyorlar :$ anliyamadim

reiz gel ozledik yav bilginle aydinlat bizi

@Hadeyan
    Insan gibi cevap veriyorum.

Bu hikayenin non canon olması lazım. Yoksa Thanos Vs TOAA sence mümkün mü?

• Toaa marvel de kaç yıldır tanrı olarak gösterildi bir hikaye ile Toaa düştü demek saçma.

Bu arada hikayede ki lt ile konuşan kişinin Toaa olduğu hakkın da kesin bir bilgide yok. Toaa evreni yok etsen de olaya karışmaz karıştığı da görülmemiştir.

Not:Eğer ilerde Toaa olduğu açığa cıkarsa stan lee'ye ayıp etmiş olurlar marvel de gözümden düşer

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    görünen kişi toaa lt dio cunki sana hizmet ettim ben hep ben senin omnipotence olduğunu düşünüyordum diyor yani senden daha güçlü birimi var diyor toaa ya toaa da bu bir varsayım gibi şeyler söylüyor

toaanin thanosu durdurmadi olayida bence ikna edemedi konuştu cunki toaa sanirim o arada 616 evrenini tutuyordu bide bu hikayenin non canon olma ihtimali varmış acaba saglam bir kaynak varmidir non canon olduguna dair?

• Başlık hoş olmamış bence,konuyla ilgisi yok başlığın

Konuya gelirsek okurken aklıma bir şey geldi eğer onu diyen gerçek TOAA ise bence Stan Lee öldüğü için evrenin tanrısını bu sefer gerçekten Stan Lee olarak tanıtacaklar OAA`nın bile üzerindeki gerçek güç olarak görünecek gerçek bir tanrı olarak kalacak ve resmedilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 28 Kasım 2018; 20:28:9 >
  • Onu yapmak yerine oaa ben stan lee desin stan lee şekline donusun

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E6BF87A58

Başlık hoş olmamış bence,konuyla ilgisi yok başlığın

Konuya gelirsek okurken aklıma bir şey geldi eğer onu diyen gerçek TOAA ise bence Stan Lee öldüğü için evrenin tanrısını bu sefer gerçekten Stan Lee olarak tanıtacaklar OAA`nın bile üzerindeki gerçek güç olarak görünecek gerçek bir tanrı olarak kalacak ve resmedilecek
    Onu yapamazlar ki çünkü stan lee bir kaç kez çizgi romanda kendi hali ile göründü hatta ss'le bile konuştu.
  • since2002 kullanıcısına yanıt
    Bence marvel büyük tepki alır ve hikayeye non-canon der ya da marvel büyük bir retcon yer.
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Bide bu seri özel bir seriymiş sanirim tek serilik bjseymis banada non canon gibi geliyor ama bu hikaye hakkında bilgi bulursanız canon mu deilmi diye kesin bilgi buraya yazarsınız

• Bu non-canon beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyondG -- 21 Nisan 2019; 16:3:4 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.