Şimdi Ara

Mart Ayının Ücretsiz PS+ Oyunları Belli Oldu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Valiant hearts iyiymiş.ancak bu ayın galibi xbox ve Microsoft.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asruh03

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Frozen Grenadier<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: asruh03<br><br>Psn bana sormadan yeniledi gene. Cüzdana kendim para eklediğimde kendisi otomatikman psn üyeliğini her ay otomatik yenilemeyi aktifleştirmiş. Hırsız sony birde bu ay oynadığım oyunları hediye ediyor. Sinir küpüyüm şuan.</blockquote><br><br>mal mısın?<br></blockquote><br> Ne diyosun birader sen? Adam akıllı konuş ağzını topla.

Arkadaşın dediği doğru plus satın aldığın zaman bundan sonra otomatik olarak yenilensin mi diye bir soru sorulması lazım fakat bunu sormadan kendileri yeniliyolar bende ilk plus aldığımda hesap ayarlarımda dolaşırken şans eseri farketmiştim ve kaldırmıştım otomatik yenileme işlemini bunu dile getirmenin mallıkla ne alakası var ayrıca yanlış olsa bile senin arkadaşa hakeret etmeye ne hakkın var ? şu durumda tüm bsc ahalisi gerçek malın kim olduğunu anladı sanırım...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dominnic

quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Frozen Grenadier<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: asruh03<br><br>Psn bana sormadan yeniledi gene. Cüzdana kendim para eklediğimde kendisi otomatikman psn üyeliğini her ay otomatik yenilemeyi aktifleştirmiş. Hırsız sony birde bu ay oynadığım oyunları hediye ediyor. Sinir küpüyüm şuan.</blockquote><br><br>mal mısın?<br></blockquote><br> Ne diyosun birader sen? Adam akıllı konuş ağzını topla.

Arkadaşın dediği doğru plus satın aldığın zaman bundan sonra otomatik olarak yenilensin mi diye bir soru sorulması lazım fakat bunu sormadan kendileri yeniliyolar bende ilk plus aldığımda hesap ayarlarımda dolaşırken şans eseri farketmiştim ve kaldırmıştım otomatik yenileme işlemini bunu dile getirmenin mallıkla ne alakası var ayrıca yanlış olsa bile senin arkadaşa hakeret etmeye ne hakkın var ? şu durumda tüm bsc ahalisi gerçek malın kim olduğunu anladı sanırım...

Aynen kardeşim. Bana sormuyorlar ben psnde oyun aldığımda bile otomatikman her ay yenilemeye başlıyor. Bana sormadan sürekli para çekiyor bu sony. Yada ufak ufak koyuyordur bir yerlere göremiyoruz. Velet sataşacak yer arıyor.

• quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: dominnic<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: asruh03<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Frozen Grenadier<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: asruh03<br><br>Psn bana sormadan yeniledi gene. Cüzdana kendim para eklediğimde kendisi otomatikman psn üyeliğini her ay otomatik yenilemeyi aktifleştirmiş. Hırsız sony birde bu ay oynadığım oyunları hediye ediyor. Sinir küpüyüm şuan.</blockquote><br><br>mal mısın?<br></blockquote><br> Ne diyosun birader sen? Adam akıllı konuş ağzını topla.</blockquote><br><br>Arkadaşın dediği doğru plus satın aldığın zaman bundan sonra otomatik olarak yenilensin mi diye bir soru sorulması lazım fakat bunu sormadan kendileri yeniliyolar bende ilk plus aldığımda hesap ayarlarımda dolaşırken şans eseri farketmiştim ve kaldırmıştım otomatik yenileme işlemini bunu dile getirmenin mallıkla ne alakası var ayrıca yanlış olsa bile senin arkadaşa hakeret etmeye ne hakkın var ? şu durumda tüm bsc ahalisi gerçek malın kim olduğunu anladı sanırım...<br></blockquote><br> Aynen kardeşim. Bana sormuyorlar ben psnde oyun aldığımda bile otomatikman her ay yenilemeye başlıyor. Bana sormadan sürekli para çekiyor bu sony. Yada ufak ufak koyuyordur bir yerlere göremiyoruz. Velet sataşacak yer arıyor.

aynen kardeşim belliki çocuk aklı başında değil burada millete hakaret ederek güzel bişey yaptığını sanıyor neyse büyüklük sende kalsın muhattap olma...

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Oddworld harika oyun helal Sony.

evet super

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: dominnic<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: asruh03<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Frozen Grenadier<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: asruh03<br><br>Psn bana sormadan yeniledi gene. Cüzdana kendim para eklediğimde kendisi otomatikman psn üyeliğini her ay otomatik yenilemeyi aktifleştirmiş. Hırsız sony birde bu ay oynadığım oyunları hediye ediyor. Sinir küpüyüm şuan.</blockquote><br><br>mal mısın?<br></blockquote><br> Ne diyosun birader sen? Adam akıllı konuş ağzını topla.</blockquote><br><br>Arkadaşın dediği doğru plus satın aldığın zaman bundan sonra otomatik olarak yenilensin mi diye bir soru sorulması lazım fakat bunu sormadan kendileri yeniliyolar bende ilk plus aldığımda hesap ayarlarımda dolaşırken şans eseri farketmiştim ve kaldırmıştım otomatik yenileme işlemini bunu dile getirmenin mallıkla ne alakası var ayrıca yanlış olsa bile senin arkadaşa hakeret etmeye ne hakkın var ? şu durumda tüm bsc ahalisi gerçek malın kim olduğunu anladı sanırım...<br></blockquote><br> Aynen kardeşim. Bana sormuyorlar ben psnde oyun aldığımda bile otomatikman her ay yenilemeye başlıyor. Bana sormadan sürekli para çekiyor bu sony. Yada ufak ufak koyuyordur bir yerlere göremiyoruz. Velet sataşacak yer arıyor.

Psn+ alırken açıklama kısmını okusanız başınız ağrımayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: WyrQueX

quote:

Psn+ alırken açıklama kısmını okusanız başınız ağrımayacak.

Ben kaç aydır psn almıyorum. Geçen hafta bi oyun satın almıştım.cüzdana para yüklediğim an o karta otomarik psn üyeliği aktif ediyor günü geldiğinde çekiyor parayı. Psn+ almana gerek yok yani. Düpedüz hırsızlık bu. Ben her alışverişimde girip ayarlardan otomatik para eklemeyi kapatmakla mı uğraşacam? Unutabiliyor insan sonuçta.

• yahu ps4 4 tane oyun alıyooo... olliolli2 ve counterspy crossbuy 4 tane ps4 oyunu gerçekten çok güzel bi ay olacak.
  • Gaspçı Joffrey Baratheon, gaspçı Robb Stark, gaspçı Sony. Sülüğünüzü ateşe attım sizin.
  • dün gece rüyama girdi ps+ oyunları, listeyi arayıp duruyordum aynı gün oyunlar açıklanmış
  • körler sağırlar birbirini ağırlar olmuş burası
    okuma yazmanız olsa bunlar başınıza gelmeyecek sonra hırsız sony
    bi de velet falan demiş yaşını belli etmiş en fazla 14tür.
  • PS Fanboylarına bak sen. Tamam konsollarda İndie oyunların olması beni de çok sevindiriyor ama yeter. Kaç kişi PS4'ü indie ler için aldı? AAA oyun da yok demeyin çok ta güzel oyunlar var verilebilecek ama Sony sizin gibi her hatasını koruyacak müşterileri varken niye daha fazla para harcasın. Versin sony her ay 2 indie 'bunlarda oooo muhteşem oyunlar sony yine harika oyunlar vermiş'' desin. Yeter lan zaten gram hakkı olmadığı halde MP oynatmak için PS+ istiyor bari doğru düzgün eski oyunlar versin. Sony'nin b.k yemesini eleştirenlere gereksiz yere saldıracağınıza sizi kazıklayıp onu koruduğunuz Sony'ye karşı çıksanız bizi kazıklıyorsunuz diye. Cidden kazıklanmaktan zevk mi alıyorsunuz bilmiyorum ama ben mantıklı düşünebilen biri olarak Sony'nin bu konuda adilik yaptığı biliyorum. Sony,en çok para kazandığı koldaki müşterilerine böyle davranan bir şirket cidden Allah doyursun sony. Hayır MP için PSN+ istiyorsun bari doğru düzgün hizmet ver. Her oyunda lag oyundan kopmalar sürekli PSN bakımları vs.Bunları düzelt önce. Ne düzgün oyun veriyorsun (Bu oyunlar çok güzel olabilir ama hep indie hep indie nereye kadar.) ne düzgün hizmet veriyorsun. Bir de hırsızlık konusu var. PSN+'a üye olurken sorması gereken bir şeyi sırf biraz daha para kazanmak için hırsızlık yapması cidden rezillik. Cidden bütün bu sorunlar geçmezse Sony'e verdiğim bütün param haram olsun. PS4 aldığım için çok pişmanım. Gerçi sizin gibi koyunlar oldukça Sony kendi parasına bakar. Sorunlar da umurunda olmaz.

• Sony PS3 üde çöpe sardı yavaştan yavaştan .PS4 de laf bile etmeye değmez paralarımız boşa gidiyor resmen .

• quote:

Orijinalden alıntı: Frozen Grenadier

körler sağırlar birbirini ağırlar olmuş burası

Yaşım 23 aslanım. Herşey okuyorum daha yeni kullanıcı değilim. Fakat yukardada söylediğim gibi insan unutuyor. Psn+ almadığım zamanlarda aktif olmuyor diye hatırlıyordum. Normal oyun satın aldığımda, cüzdana otomatik para ekleme neden aktif olur ki? Neden otomatik psn yenileme aktifleşir? Kimse düşünmez bunu. Ancak hırsızlar. Sen neyi savunuyosun anlamıyorum. Fakat eğer tartışmak istiyorsan bunu adam gibi yap hakaret ederek değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Frozen Grenadier

körler sağırlar birbirini ağırlar olmuş burası

Yaşım 23 aslanım. Herşey okuyorum daha yeni kullanıcı değilim. Fakat yukardada söylediğim gibi insan unutuyor. Psn+ almadığım zamanlarda aktif olmuyor diye hatırlıyordum. Normal oyun satın aldığımda, cüzdana otomatik para ekleme neden aktif olur ki? Neden otomatik psn yenileme aktifleşir? Kimse düşünmez bunu. Ancak hırsızlar. Sen neyi savunuyosun anlamıyorum. Fakat eğer tartışmak istiyorsan bunu adam gibi yap hakaret ederek değil.

kes bi de 23 yaşındayım yazmış klavye başından yüksekten sallamak kolay tabi

• :) inanmıyor birde. Seninle tartışacak değilim. Her yerde böyle konuşma. İnsanlarla nasıl diyalog kuruşacağını öğren küçüğüm. Yoksa böyle rezil olursun.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.