Şimdi Ara

Mart Ayında En Fazla Satılan İlk 30 Model. Sürprizler: Latitude... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
3.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiat Linea ve Hyundai Accent Blue C sınfında olmasına rağmen, ısrarla B sınıfında diyen arkadaşları anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

...

Hyundai Accent Blue C sınıfında rekabet eden araç. Yani sınıfı B değil.

Accent Era B sınıfı olarak konumlandırılıyor.

bence linea da c sınıfı değildir, tartışma çıkmasın diye onu düzeltmedim, nedenini niçini konuşmayalım şimdi, uzamasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teamfodul -- 10 Nisan 2012; 18:15:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Juke kadar tipsiz araba nasıl bu kadar satıyor ilginç

İşte boşuna demiyorlar zevkler renkler meselesi.

Bence şu an piyasada bulunan en güzel 3 araçtan biri tip olarak. (Diğerleri yeni kasa bmw 3 serisi ve opel insignia +ds5 mükemmel olmuş mayısta geliyor)

İç dizaynında (bagaj ve arka koltuk baş mesafesi) aynı basarıyı gösterse çoktan almış biniyor olurdum.

Konuya dönersem Opel 1.6 dizel getirse veya insigniaya 1.6 ve altı için otomatik vites seçeneği sunsa 1. olacakmış gibi geldi bana.
  • bu sıralamadaki en önemli başarı sadece benzinli modeli ile satılan civicin başarısı. civici tebrik etmek lazım.başarısızlık da forumlarda sürekli övgüyle dile getirilen elentranın listeye girememesi ve accen era ile bule nin düşük satış rakamları
  • quote:

Fiat Linea ve Hyundai Accent Blue C sınfında olmasına rağmen, ısrarla B sınıfında diyen arkadaşları anlamıyorum.

O zaman Bravo ve Elantra ile aynı sınıfta mı oluyorlar ?

Sahiden VW insanları 10 ay bekletiyor ve sıralamada Passat hariç iyi bir konumda değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcornek

quote:

Fiat Linea ve Hyundai Accent Blue C sınfında olmasına rağmen, ısrarla B sınıfında diyen arkadaşları anlamıyorum.

O zaman Bravo ve Elantra ile aynı sınıfta mı oluyorlar ?

Sahiden VW insanları 10 ay bekletiyor ve sıralamada Passat hariç iyi bir konumda değil.

Bravo ve Elantra ile aynı sınıftalar.

VW'nin filo satışlarının artmasından dolayı sıra oluşuyor diye düşünüyorum. Bir de Türkiye'ye ayrılan kota az sanki.

Ya da hep gündemde kalmak ve VW araç yetiştiremiyor izlenimi vermek için.
  • Peugeot'un tasarım anlayışını değiştirmesi lazım artık
    15 senedir(ilk çıkan 206lardan bu yana) hep aynı araçlar piyasada dolanıyor.
  • "gharman35, fuslu, Müşavir75, 19CARSIBJK03, Hayırsever Vatandaş, ahmetzeybek35, last06, calamar, shadow35, mersahin, Shuffy
    12 kayıtlı üye, 50 misafir, 1 mobil kullanıcı"

12 kayıtlı üye.

Arkadaşlar, neredesiniz?
  • birde hondadan dizel beklerler ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: teamfodul

Verdiğiniz verileri biraz düzenlemeye çalıştım, Screen-shot'ları paylaşayım

B Sınıfı
     Mart Ayında En Fazla Satılan İlk 30 Model. Sürprizler: Latitude...

C Sınıfı

SUV

Yanlızca ilk 30'a giren araçların verileri olduğu için listeler kısa oldu.

Düzenleme için teşekkürler.

Konu için de teşekkürler. :)

• Mitsubishi böyle bir listeye girmeyeli kaç sene oldu acaba?
  • Civic gecen ay'a gore satisi artirsada 2 sira gerilemis. Satislar yine yukseliste. Zengin milletiz vesselam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

Mitsubishi böyle bir listeye girmeyeli kaç sene oldu acaba?

Japonya'da bile girememis. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

O listeye baktın mı ? Toyota resmen egale etmiş ligi. ilk 30'da 15 toyota 4-5 tane mazda , honda , nissan , 2 tanede subaru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

O listeye baktın mı ? Toyota resmen egale etmiş ligi. ilk 30'da 15 toyota 4-5 tane mazda , honda , nissan , 2 tanede subaru.

1.7 milyon sadece kendi ülkelerinde satarlar bu sene. Lexus da 100.000 olsa 1.8 milyon. Etti mi sana 40?

• İX35 iyi patlamış ; 3.000 tl indirim yapan Sportage ise listede yok , Tiguan ve Captiva'nın bundan sonra iyi değerler yakalayacağını sanmıyorum ...

5 aydır kampanya , indirim yapmayan Nissan'ın 2 modeli (zaten diğerlerini satmak gibi bir dertleri de yok ) Juke ve Qashqai ( CVT etkisiyle ) her zamanki yerlerinde iyi bir kampanya yapsalar QQ+2 bile listeye girebilir , 1.6 Dci 130 PS 4x4 'ün 6-7.000 daha pahalı olacağı söyleniyor mevcut dizelden ve beraber satılacaklar , bence QQ önümüzdeki aylar daha da çok satış yapabilir. (4008 ve Citroen Air. gelene kadar ) .
  • Bir peugeot kullanıcısı olarak listede peugeot marka araç olmaması benim için üzücü bir durum.

Aslında peugeot diğer avrupalı rakiplerinden daha kötü bir marka değil, lakin peugeot türkiye nin pazarlama hataları bence bu satış başarısızlığında ki en büyük etken. Kazasız peugeot 407 aracımı takas için peugeot un kendi bayisine teklif ediyorum, bana honda veya renault bayisinin aracıma verdiği değerden daha az bir değer biçiyorlar,böyle birşey olamaz. kusura bakmasın peugeot ama başta kendi bayilerinden başlayarak önce 2.el imajı olmak üzere diğer faktörleri düzeltmeye başlamalı biran önce. kusura bakmasınlar ama bu şartlar altında bu kadar araba bile satmaları mucize, şunu da belirteyim 2007 model 407 beni hiç üzmedi , bakımdan bakıma servise gitti desem yalan olmaz.ama neye yarar bi kere marka imajı kötü ve bunu düzeltmek için ne bayiler, ne distribitör hiç bir şey yapmıyor!!!

• Helal olsun Hondaya. Dizel sever/mecbur bir piyasada sadece benzinli seçeneğine olmasına rağmen ilk 4'e girmiş. Bakın şimdi Hondaya zamları nasıl patlatıyor arka arkaya.
  • Symbol gerektiği gibi B sınıfndayken Linea nasıl oluyor da C sınıfında yani fluence, focus hatta abisi fiat bravo ile aynı sınıfta değerlendiriliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eas722

Symbol gerektiği gibi B sınıfndayken Linea nasıl oluyor da C sınıfında yani fluence, focus hatta abisi fiat bravo ile aynı sınıfta değerlendiriliyor?

linea b+ denebilecek bi araç bence. c sınıfına çıkamıyor çünkü abisi bravo var c sınıfında diyoruz, b sınıfına inemiyor kardeşi albea var ordada. tıpkı volvo s40 gibi, s40 ta c+ bi araç;volvo c30 c segmenti, s 40 a d segmenti diyemeyiz çünkü s60 var d segmentinde bu yüzden c+ gibi düşünebiliriz s40 ı. yani linea ve s40 gibi bazı araçlar böyle ara segment olabiliyorlar. o yüzden tutturabildiğine işte c diyen var b diyen var linea ya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kürşat alp -- 11 Nisan 2012; 22:33:58 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.