Şimdi Ara

Marshall Stockwell mi Harman/Kardon Goplay mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni bir bluetooth hoparlör almak istiyorum. Önceliğim yüksek ses kalitesi... taşınabilirlik çok önemli değil... Marshall stockwell ve harman kardon goplay arasında kaldım. Tavsiyesi olan var mı??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Taşınabilirlik çok önemli değilse

Bataryasız modeller Audio Pro C5 , C10

Bataryalı model olarak Audio Pro T3 ü tavsiye ederim. Müzikal kalitesi çok daha iyi ürünler.
  • Çok pratik taşınması önemli olmasa da bataryalı olması lazım sanki... bahçeye falan taşımak için priz aramayayım. Bu durumda t3 kalıyor geriye. Onun da gücü 25W mış, 4x25lik go play sonrası hafif gelmez mi kulağa??

• Audio Pro C5 kullanıcısı olarak kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Biraz daha güçlü isterseniz C10. Sesi inanılmaz kaliteli. Bu ses bundan m çıkıyor dersiniz. Ses hifi ayarında harman doğal değil. Harmanın aurası ile test ettim bariz daha iyi özellikle detaylarda . Ayrıca c serisi wifili spotify tidal dlna üzerinden flac oynatım vs gibi özellikleri vqr ve tabiki bluetooth

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General Daimos -- 2 Ekim 2017; 20:56:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C serisinin bataryası yok değil mi??

Muhakkak elektriğe bağlamak lazım...

Bir de internette satan bir site bulamadım, nereden alabilirim??

• quote:

Orijinalden alıntı: giovi

C serisinin bataryası yok değil mi??

Muhakkak elektriğe bağlamak lazım...

Bir de internette satan bir site bulamadım, nereden alabilirim??

Spotify tidal ve dlna var . Tr de yok hocam amazon.de den alacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah çok teşekkürler
  • Bir tavsiye de ben vereyim; "Marley - bag of riddim-2"
    Çok güçlü ve detaylı çalıyor ayrıca ses üst ses seviyelerinde dahi bozulmuyor. Harman, Jbl, Bose gibi markaların dinlediğim tüm modellerinden müzikalite anlamında daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Marshall Stockwell mi Harman/Kardon Goplay mi
  • Fiyatına baktım da 1.200 lira.

Harman Mini Esquire alacaktım tekrar bir bakayım madem
  • giovi G kullanıcısına yanıt
    2yıldır kullanıyorum harman kardon go play ürünü. Ses kalitesi gerçekten oldukça iyi. Apartman dairesine hayli yetecek seviyede yüksek sesi aynı kalitede verebiliyor. Aynı zamanda portatif. 2-3saat kullanım imkanı var. Bunun yanında powerbank görevi de alabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamsizster -- 24 Eylül 2019; 13:37:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.