Şimdi Ara

Marshall Kulaklık Yenileme Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

5-6 yıl öncesinde kullandığım Marshall kulaklığımı tekrar kullanmak için aldığımda çok kötü bi hale geldiğini gördüm. Kabloları oyun hamuru gibi olmuş ve parçalanmaya başlamıştı. Düzeltmek için elektrik bandı ve makaronla tamir etmeye çalıştım ama güzel bir sonuç vermedi ikisi de. Kabloları komple değiştirmek istiyorum (mevcut kabloların lehimli yerlerinden söküp yeniden lehim yapacağım fakat elektronikçilere sormama rağmen bu kablonun ellerinde olmadığını ve bu kablonun adının bile ne olduğunu bilmediklerini söylediler. (Küçük bir ilçede yaşıyorum).

Bu kablonun adı nedir nereden satın alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. Elimde kablosunu kullanabileceğim kulakiçi küçük bi kulaklık bulunmakta onu kesip kablosunu kullanabilir miyim? Fotoğraflarda hoparlör kısmına giren kablo 1 yeşil ve 1 bakır renkli kablo et kalınlığı 2 mm korumasıyla beraber, spiralli kablo ise 1 yeşil, 1 kırmızı, 1 bakır renk ve bakır tellerin içine sarılı 1 mavi kablo içermektedir. Her türlü öneri ve yardıma açığım. Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.