Şimdi Ara

Marmaris Aegean Park Hotel?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
3
Favori
9.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Aegean Park Hotel'i araştırdım biraz eylül ayı içerisinde, yani bu ay bir haftalık tatil için. İngilizlerin trip****or sitesindeki olumsuz yorumları çok hoşuma gitti
    sürekli ruslardan şikayetçiler onların çokluğundan, bir türk oteli değil de bir rus oteli gibi olmasından vs.. ve tabii ki bu yorumlar çoğu türk genci gibi benim de ilgimi çekti, otele daha gitmeden ısınıverdim rus acentasıyla anlaşması varmış onun içinmiş bu kadar çok rus ağırlamalarının sebebi..
    fiyatı da çok makul geldi tatilbudur sitesinde var 50 lira, herşey dahil diyor, şaka gibi.. geçen yaz 130 liraya kemerde kalmış ve ne kadar ucuz deyip durmuştum bu fiyatı görünce çok şaşırdım, 2 erkek gitmek istiyoruz bugünlerde, giden var mı hiç, önerir misiniz?

• Sahil yolunun hemen yayında bi yerdi sanırım, merkezde olması gece hayatı için iyi
    ama deniz için içmelere gidilir minibüsle yakın zaten.
    içmeler merkeze gelmeden plaj tabelası görürsünüz zaten, oralar güzel baya.
    ayrıca yine merkezden yarım saat mesafede turunç beldesi var. sessiz sakin kafa dinlemek için ideal bi yer
    manzarası yeter zaten. bide tekne turu yapılabilir. çok güzel yerlere uğruyolar.

gece hayatı baya canlı güzel yalnız damsız girilmesi zor biraz.
    denizden veya kaldığınız otellerdeki hatunlarla konuşun gelen olur.
    bir kaç birşey ısmarlarsınızda zaten.
    arena, daisy ve beach clup güzel klublerdir.
    yalnız bu zamanlarda genç nufus azdır
    bu aralar çiftler ve yaşlılar vardır.

iyi tatiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rom11

Sahil yolunun hemen yayında bi yerdi sanırım, merkezde olması gece hayatı için iyi
    ama deniz için içmelere gidilir minibüsle yakın zaten.
    içmeler merkeze gelmeden plaj tabelası görürsünüz zaten, oralar güzel baya.
    ayrıca yine merkezden yarım saat mesafede turunç beldesi var. sessiz sakin kafa dinlemek için ideal bi yer
    manzarası yeter zaten. bide tekne turu yapılabilir. çok güzel yerlere uğruyolar.

gece hayatı baya canlı güzel yalnız damsız girilmesi zor biraz.
    denizden veya kaldığınız otellerdeki hatunlarla konuşun gelen olur.
    bir kaç birşey ısmarlarsınızda zaten.
    arena, daisy ve beach clup güzel klublerdir.
    yalnız bu zamanlarda genç nufus azdır
    bu aralar çiftler ve yaşlılar vardır.

iyi tatiller.

yaşlı ama tecrübelidirler!! moralini bozma çocukların:)

• quote:

Orijinalden alıntı: A_AYDIN

merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Aegean Park Hotel'i araştırdım biraz eylül ayı içerisinde, yani bu ay bir haftalık tatil için. İngilizlerin trip****or sitesindeki olumsuz yorumları çok hoşuma gitti
    sürekli ruslardan şikayetçiler onların çokluğundan, bir türk oteli değil de bir rus oteli gibi olmasından vs.. ve tabii ki bu yorumlar çoğu türk genci gibi benim de ilgimi çekti, otele daha gitmeden ısınıverdim rus acentasıyla anlaşması varmış onun içinmiş bu kadar çok rus ağırlamalarının sebebi..
    fiyatı da çok makul geldi tatilbudur sitesinde var 50 lira, herşey dahil diyor, şaka gibi.. geçen yaz 130 liraya kemerde kalmış ve ne kadar ucuz deyip durmuştum bu fiyatı görünce çok şaşırdım, 2 erkek gitmek istiyoruz bugünlerde, giden var mı hiç, önerir misiniz?

her şey dahil 50 lira... ne dahil olabilir ki bu fiyata... yatak +3 öğün yemek+ her türlü içkiler diye düşünüyorum ama mümkün değil sığmaz:)

• Oteli konaklamak için kullanacaksanız tavsiye ederim ama otele gireyim hep zamanımı orada geçireyim derseniz tavsiye etmem.
  • @tenekekutu

genç adamın otelde ne işi var gün boyu grandylerin yanında

öğlen deniz-kum-güneş, akşamlarıda cluba takıllırlar zaten.

bu arada tesis tek bay kabul etmiyormuş..
  • Tatile gitmeyi düşünüyoruz.Tecrübeli forumdaşlardan gidilecek denizi sıcak güzel mekan yerler bakıyoruz yardımlarınızı esirgemeyin.
    marmaris bir arkadaşın şeçmiş sizce nasıl? sizin önerileriniz neler? akdeniz, ege farketmez...
    http://www.tatilbudur.com/club-pineta-hotel_fotograf-galerisi.html#detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz geç dönebildim kendi açtığım konuya kusura bakmayın :)
    kim demiş granny ler var diye gayet de genç kesim doluydu, ama arada da milf ler yok değildi tabi..
    canlıydı bayağı bi, beğenmedim desem yalan olur :)
    yemeklerden pek bir şey anlamadım kötüydü, alkollü içecekler de pek kaliteli markalar değildi, olsun yine de efes şişe 5 liraydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilot84

Tatile gitmeyi düşünüyoruz.Tecrübeli forumdaşlardan gidilecek denizi sıcak güzel mekan yerler bakıyoruz yardımlarınızı esirgemeyin.
    marmaris bir arkadaşın şeçmiş sizce nasıl? sizin önerileriniz neler? akdeniz, ege farketmez...
    http://www.tatilbudur.com/club-pineta-hotel_fotograf-galerisi.html#detay

dostum aegean park hotel'i önerebilirim, sıcak bir ortam var

• quote:

biraz geç dönebildim kendi açtığım konuya kusura bakmayın :)
    kim demiş granny ler var diye gayet de genç kesim doluydu, ama arada da milf ler yok değildi tabi..
    yemeklerden pek bir şey anlamadım kötüydü, alkollü içecekler de pek kaliteli markalar değildi, olsun yine de efes şişe 5 liraydı

ben.
    walla ben içmelerde bi otele gitmiştim oralarda seçenek olarak daha fazla
    ama genelde aile ve yaşlı çifler çoğunluktaydı. normalde de öyleymiş zaten.

dediğin gibi marmaris merkezi eğlence odaklı olduğu için genç nufus hep oralarda.
    marmariste otelde kalıp, içmelere filan denize geliyolardı genellikle.

buarada barlar sokağına uğramışsındır clublar filan baya güzel
    galiba dediğin rus kafilesine rastlamışa benziyosun

• quote:

quote:

ben.

dediğin gibi marmaris merkezi eğlence odaklı olduğu için genç nufus hep oralarda.

evet dediğin gibi içmeler biraz daha aile, orta yaş ve üzeri kesime hitap ediyor, o yüzden de orda hiç konaklamadım, ama denizine gittim bayağı güzeldi

güzeldi ya uğramaz mıyım hiç, her gece club lardaydım, köpük partileri falan
    bu dediğim aegean park hotel duyduğuma göre rus acentasıyla anlaşmalıymış zaten, o yüzden otelin çok büyük bi yüzdesi rus, yoksa otelin kara kaşından kara gözünden ötürü falan değil yani

• quote:

quote:

quote:

ben.

evet dediğin gibi içmeler biraz daha aile, orta yaş ve üzeri kesime hitap ediyor, o yüzden de orda hiç konaklamadım, ama denizine gittim bayağı güzeldi

güzeldi ya uğramaz mıyım hiç, her gece club lardaydım, köpük partileri falan
    bu dediğim aegean park hotel duyduğuma göre rus acentasıyla anlaşmalıymış zaten, o yüzden otelin çok büyük bi yüzdesi rus, yoksa otelin kara kaşından kara gözünden ötürü falan değil yani

sen hala marmarisin etkisinde kaldığın için geç geldin buralara, banada aynısı olmuştuda.

gidecek olanlara biraz bilgi vermek gerekirse;
    marmaristeki turistlerin çoğunluğu ingiliz ve hollandalı ağırlıklı
    son senelerde ruslarda gelmeye başlamış antalyaya göre biraz daha uygun fiyatları varmış marmarisin
    birazda balkanlardan gelenler var işte sırplar filan geliyo genelde.. onlar fena işte.
    bunları gördükten sonra bizim kezbanlar bünyede bi süre için şok etkisi yaratıyo walla.

ingilizlerin geneli patates çuvalı gibi şişmiş ama genel vericilik bakımından ilk sırada gelir.
    güzelliktede hollandalı hatunlar önde gelir bence. clup ortamlarına çok alışıklar çok iyide dans ediyolar.
    görünüşte soğuk gelebilirler ama iletişim kurduğunda yumuşuyolar..
    asıl olay slavlarda tabi kalemle çizsen bu kadar olmaz cinsten güzellikteler.
    atalarımız boşuna uğraşmamışlar bunlarla. bi bildikleri varmış yani.
    özellkikle sırp hatunlar, kültür olarakta çok uzak olmadığımız için iletişim kurmada
    kolaylık sağlıyo ayrıyetten balkanlardaki türk dizi furyasıda cabası
    kendinizi biranda dizi kritiği yaparken bulabilirsiniz.

daha çok gençlere hitap eden marmaris her bütçeye uygun eğlence bulabileceğimiz bir yer.
    içmelerin denizi, turunç ve kumlubuk'ün doğayla iç içe denizi
    sonrasında akşamlarıda barlar sokağı hareketliliği ile çok güzel bir iki hafta geçirebilirsiniz.

• Otel hakkında şikayetleri ve yorumları burada Aegean Park Hotel http://www.otelsikayetleri.net/aegean-park-hotel/
  • quote:

merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Aegean Park Hotel'i araştırdım biraz eylül ayı içerisinde, yani bu ay bir haftalık tatil için. İngilizlerin trip****or sitesindeki olumsuz yorumları çok hoşuma gitti
    GECEN YIL KIZ ARKADAŞIMLA GİTTİM. ASANSORE 2 RUS KIZ BİNDİ. COK SEXY'SİN VS. YUKARDA KIZ ARKADASIM ASANSOR CIKISINDA KAPIYI ACINCA ''BUNLAR NE DİYOR'' FALAN OLDU! DURUMU ZOR KURTARDIM. TEK GİTSEYMİŞİM TATİLİ GRUPLA SONLANDIRIRDIK HERHALDE :)
    BU YIL YİNE TATİLE GİDİCEM HEM DE TEK BAŞIMA :) YORUMLARI OKURKEN OTELE TEK BAY ALINMADIGI İLE İLGİLİ KISIM TEDİRĞİN ETTİ. REZERVASYON YAPTIRIP ACIKTA KALAYALIM SAP GİBİ.

• Bu otele aileyle gidilmez, rezilliği seviyorsanız gidin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bboybossy

GECEN YIL KIZ ARKADAŞIMLA GİTTİM. ASANSORE 2 RUS KIZ BİNDİ. COK SEXY'SİN VS. YUKARDA KIZ ARKADASIM ASANSOR CIKISINDA KAPIYI ACINCA ''BUNLAR NE DİYOR'' FALAN OLDU! DURUMU ZOR KURTARDIM. TEK GİTSEYMİŞİM TATİLİ GRUPLA SONLANDIRIRDIK HERHALDE :)
    BU YIL YİNE TATİLE GİDİCEM HEM DE TEK BAŞIMA :) YORUMLARI OKURKEN OTELE TEK BAY ALINMADIGI İLE İLGİLİ KISIM TEDİRĞİN ETTİ. REZERVASYON YAPTIRIP ACIKTA KALAYALIM SAP GİBİ.

heheh normaldir hocam :)))
    otele bir kez gidenin bir daha gidesi geliyor.. Ben de geçen sene gitmiştim, bu sene tekrardan gittim. Su kaydırağı olan havuzun orada takılıyorum, 2 erkeğiz yanımızda 8 tane rus var, otelde çalışanlar abi naptınız yaa diyo
    %100 bizden kaynaklı değil, Allaha bin şükür tipimiz düzgün ama potansiyel de o biçim

• sun maris otele gittim pişman oldum buna gitmediğime neyse bu bi arkadaşımla gene gideceim bakalım çok değil zaten fiyatlar
  • Şimdi mika turu aradım iki bay kabul etmiyorlarmış sitede uyarıda yok nasıl rezervasyon yaptırabiliriz buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkiran

Şimdi mika turu aradım iki bay kabul etmiyorlarmış sitede uyarıda yok nasıl rezervasyon yaptırabiliriz buraya

ben rezervasyon yaptırırken yer doluydu kabul etmiyor falan demediler. ama ben mika turla çok otele gittim etkisi vardır belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 5 Ağustos 2013; 22:28:01 >
  • UP
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.