Şimdi Ara

MARMARA TIPTA OKUYANLAR ÇOK ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu sene Marmara Tıp Fakültesi'ni kazandım fakat kayıt için açıklanan kılavuzu maalesef bugün mesai saatinden sonra gördüm ve kayıt için istenen tam teşekkürlü devlet hastanesinden kurul raporunu alamadım.Cumartesi ve pazar günleri de alamayacağım ve kayıt pazartesi günü 10.00/16.00 arası olduğu söyleniyor.

Mersin'de oturuyorum ve yarın İstanbul'a gideceğiz pazartesi sabahı gidip raporu almaya çalışacağım ama kafam çok karışık durumda okuyanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Pazartesi gününden başka bir günde kayıt yaptırma imkanım var mı?
    Pazartesi günü gelsem ama sağlık raporunu başka gün getirsem olur mu?

Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayoznacar -- 12 Ağustos 2016; 18:59:57 >

• Okulu ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniye sor. Bazılatı kayıtı yapıp 1 hafta içinde raporu ister. Bazısı aynı günde.

• esra rengsiz kullanıcısına yanıt
    Aradım fakat çağrı merkezi 16.30'dan sonra kapanıyormuş ve sesli mesaj bırakabildim sadece onada ancak pazartesi günü cevap verebilecekler.Mailde attım fakat ne zaman cevap gelir artık bilmiyorum.
  • Kılavuzda kayıt yaptırırken yanımızda olması isteniyor, okula da ulaşamadım malesef.
  • Hocam haftasonu almaya çalışın bence. Ya da Pazartesi sabahı hemen gidin alın hocam

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Özel hastaneden kabul olsa haftasonu bir yolla alırdım ama Devlet hastanesi dendiği için haftasonu almam imkansız.Pazartesi sabah almaya çalışacağım ama sadece kafam çok karışık yani kayıtların 1 gün olması ve rapor istenen fakülteler pazartesi gününe rapor istenmeyenler daha geç günlere konmuş çok saçma geliyor.
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.